Opinie

  1. Joanna Krotofil ★★★★★

    Bardzo smaczne jedzenie. Szybka i miła obsługa. Syte porcje.Przystępna cena zestawu obiadowego- danie dnia 35zl.

  2. Tomasz Leśniowski ★★★★★

    Pyszna zupa koperkowa i pieczeń polecam serdecznie

  3. Maja Książkiewicz ★★★★★

    Smaczne, dobrze przyprawione, ładnie podane jedzenie, porcje idealne na duży głód. Przyjemny lokal i miła obsługa. Krótki czas oczekiwania.

  1. T S ★☆☆☆☆

    W zalewajce poza wodą nie ma nic. Danie zamówione na wynos, na wyjecie kubka z pojemnika czekałem 5 minut gdzie zupa od samego początku tam była.

  2. Roland W ★★★★★

    Bardzo przyjemne miejsce, miła obsługa, stylowo, czysciutko. Ja dziś na szybki obiad tj z menu dnia. Zupa koperkowa pyszna z ryżem, oraz małymi pulpecikami, świeżym koperkiem .... Jadłem pomału bo gorąca, i chciałem dłużej delektować się jej smakiem. Drugie danie schabowy z frytkami i zasmażana kapusta. Jak widać schabowy chrupiący a w środku mięciutki, frytki chrupiące, a kapusta jak trzeba. Zjadłem pyszny obiad, porcja dla mnie nawet za duża. Pyszne będę wracał tam częściej bo obsługa bardzo miła, Ps. Sporo osób zawitało w trakcie obiadu na posiłek na wynos.

  3. Agnieszka Sza ★★★★★

    Fajne miejsce i dobre jedzenie. Miła i szybka obsługa.

  1. Asia Ekspres ★★★☆☆

    Zamówienie z dowozem. Być może na miejscu jest lepiej. Rosół z makaronem to w zasadzie makaron z rosołem, bez ani jednego oka. "Na szczęście" był tak słony, że trzeba go było rozcieńczać w nieskończoność... Sos pieczarkowy do kopytek miał 5 (słownie: pięć) kawałeczków pieczarek. No trudno w objętości łyżeczki zmieścić więcej, fakt. Tylko, że sos do dania głównego chyba powinien być w takiej ilości, żeby można nim omaścić wszystkie kopytka, a nie tylko jedno. Na plus jedynie zaliczyć mogę dobrze doprawione mięso i znośną modrą kapustę.

  2. Adam Waszczyk ★★★★★

    Bardzo dobre domowe jedzenie! Naprawdę warto smakuje i jeszcze za tak małe pieniądze. Jest nawet mały taras na którym można fajnie zjeść i napić się piwa lub zjeść super loda w dobrej cenie. Polecam!

  3. BASIA GP ★★★★★

    Super. Tanio smacznie i bardzo miło. Można zadzwonić wcześnieji wtedy jedzenie jest podawane od razu po wejściu. Płatność także karta.warte polecenia

  1. ravdiamond ★★★★★

    Smaczne jedzenie za rozsądną cenę. Zestaw obiadowy (zupa + II danie do wyboru) 14.90zł. Bar mały ale przyjemny, około 5/6 stolików. Można również zamówić przez pyszne.pl

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Trafico?

Restauracja Trafico znajduje się przy Generała Józefa Longina Sowińskiego 5 A, 40-018 Katowice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Trafico?

Można skontaktować się z Restauracja Trafico pod numerem +48 883 661 603

Jak można dotrzeć do Restauracja Trafico?

Do Restauracja Trafico można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements