Opinie

  1. Ronald Bijok ★★★☆☆

    Bardzo dobra zupa meksykańska ! Dobra pizza, cienkie ciasto, wytrawne. Salami niestety zwykle - PL. Cena pizzy zdecydowanie za wysoka. Na duży plus wystrój i przemiła obsługa.

  2. Rafal S ★★★★★

    Jestesmy w tej restauracji zawsze przy okazji odwiedzin Szczyrku,jeszcze nigdy się nie zawiedliśmy,przepyszne jedzenie,bardzo miła obsluga, krótki czas oczekiwania na posiłki mimo tłoku na sali.Ostatnio zjadłem żeberka w sosie barbecue no przepszyszne.Polecam ten lokal w 100%

  3. Szymon331 ★★★★★

    Bardzo ciepłe i przyjemne miejsce. Ciekawy klimat i nawet kameralnie bo stoliki trochę oddzielone od siebie. Jest ciepło i przytulnie. Jedzenie smaczne. Ciekawe smaki, ładnie podane i porcje calkiem przyzwoite. Obsługa uczciwie mowi jakie sa składniki w potrawie, nawet jeśli jest ich minimalna ilość i moglibyśmy nie zauważyć. Można takze liczyć na delikatną modyfikację smaku.

  1. Mateusz Pilarczyk-Gancarczyk ★☆☆☆☆

    Byłem dziś z Żoną i nie polecam. Lasagne vegetariana była jednym z najgorszych dań, które jadłem w życiu. W środku były mrożone warzywa z mieszanką przypraw, mrożony nie przyprawiony niczym szpinak makaron był gumowy, ilośc beszamelu była symboliczna, a ser mozzarella był bardzo słabej jakości. Całość pływała w wodzie z rozmrożonych warzyw. Niestety reakcja obsługi na moją opinię była takiej samej jakości jak to danie. Krótkie „przyjmuję i przekażę na kuchni” nie poprawiło mojego nastroju. Danie zjadłem tylko z tego powodu, że byłem bardzo głodny, lecz totalnie nie polecam jeśli ktoś chciałby się zachwycić tutejszą kuchnią. Zamówiliśmy także pizze vegetariana z sosem czosnkowym, który został dostarczony po dłuższym czasie oczekiwania. Pizza była poprawna lecz nie wyjątkowa natomiast „na sosie” zostaliśmy oszukani. Jego cena w karcie to 5,35 a na paragonie została nabita cena 6,35 - może się to wydawać symboliczne ale to bardzo nie w porządku tak podchodzić do klienta. Poważne restauracje aktualizują kartę :) Taki preceder to gwóźdź do trumny dla tego miejsca. Bardzo nie polecam.

  2. marcin heliosz (maucin) ★★★★★

    Green Pub to absolutny hit w Szczyrku! Restauracja specjalizuje się w kuchni meksykańskiej i serwuje przepyszne dania, które zachwycają świeżością, aromatem i doskonałym doprawieniem. Każdy kęs to kulinarna podróż do Meksyku! Warto jednak dodać, że oprócz meksykańskich specjałów, w menu znajdziecie też pizzę – i to zdecydowanie najlepszą w okolicy! Cienkie, chrupiące ciasto, świetnej jakości składniki i idealnie wypieczony spód sprawiają, że trudno się jej oprzeć. Na ogromne brawa zasługuje również obsługa – uśmiechnięta, pomocna i bardzo profesjonalna. Goście czują się tutaj naprawdę mile widziani. Dopełnieniem całości jest klimatyczny wystrój lokalu, który tworzy ciepłą, przytulną atmosferę i sprawia, że chce się tu spędzać czas. Zdecydowanie polecam Green Pub Sjesta każdemu, kto szuka świetnego jedzenia i miłego miejsca na kulinarne chwile w Szczyrku!

  3. Damian Jasicki ★★★★★

    Meksyk w samym sercu Szczyrku. Klimatyczna restauracja z przepysznym jedzeniem i miła obsługą. W menu znajdują się też pozycje z innych kuchni i są równie smaczne jak dania meksykańskie. Mistrzowskie buritto z salsą jak i pyszna pizza. Dania smakiem przenoszą nas w ich rodzime miejsca. Mimo dużego ruchu zostaliśmy szybko obsłużeni, a na zamówienia czekaliśmy chwilę. Międzyczasie moja córka mogła się pobawić na placu zabaw przygotowanym dla dzieci w kącie sali. Według mnie ocena 5ciu gwiazdek jest jak najbardziej zasłużona. Napewno tu wrócę i będę polecał.

  1. olga mitaj ★★★★★

    Polecam serdecznie. Słynie z kuchni meksykańskiej a jednak da się znaleźć potrawy też włoskie, specjalnie małe dla dzieci czy duży wybór vege. Mnie urzekł włoski makaron z kurczakiem - niby nie wygląda na talerzu a jest przepyszny, chętnie wrócę tam jeszcze raz aby go zjeść. Na zdjęciu również załączam zupę żurek śląski - palce lizać chociaż porcja nie za duża. Na kolejnym zdjęciu vege tortilla ze świeżo ubitą śmietaną, natchosami i jeszcze jednym sosem :) Ceny bardzo przystępne jak na tak duże porcje. Polecam !

  2. Mr Foodie ★★★★☆

    Zamówiliśmy dwa razy do apartamentu, pizza w skali od 1 do 5 to tak na 3. Dobrze, że nie mokra, nie płynie, i ciasto cienkie to plus. Ale zamiast mozarelli produkt sero podobny i pieczona w piecu konwekcyjnym. Czy to taki duży wydatek dla takiej restauracji kupić zio ciro subito cotto 80? Z konwekta nigdy nie będzie dobra pizza włoska. Jutro idziemy do lokalu i zaktualizujemy opinie. Edit: Byliśmy w lokalu. Obsługa miła, ale od momentu jak usiedliśmy przy stoliku minęło około 15 minut aż ktoś podszedł zapytać o napoje. Wzieliśmy burrito de pollo i żonie bardzo smakowało, syn zamówił potem dla siebie po spróbowaniu, warto, polecamy burrito. Wzieliśmy również spagetti bollognese, smaczne, dobre, naturalne. Barszcz z kołdunami jest z torebki, także nie polecam. Kolejne danie to była specjalność restauracji Fajita de pollo, i tutaj lekki zawód, nie polecam, wprawdzie podane na gorącym półmisku, ale przyprawione słabo, przyprawa to poprostu gyros z czymś jeszcze, najlepsze z tego dania to placki pita i sosy. Deser pana cotta przepyszny. Podbijamy jedną gwiazdkę do góry, niestety pizza najsłabsza i nie polecamy pizzy, kucharz potrafi robić pizze ale trzeba mu zakupić dobry piec do pizzy, pozostałe dania jak wyżej.

  3. Grzegorz Lemantowicz ★★★★☆

    Na pięć nie zasługują bo... Czlowiek od Pizzy ma trochę w D.... to co robi, przez przypadek usłyszałem, że kolejny raz na pizze nie dał składników - bo zapomina sobie - a jak obsługa mu zwraca uwagę, to i tak puszczą na salę niekompletne dania. Restauracja ma dania włoskie i meksykańskie Są też polskie ale szukalismy czegoś innego więc nie przeglądaliśmy nawet karty w tym zakresie.. Kucharz meksykański i włoski jest za to dobry. Fajitas pollo y camaron - jest na zdjęciu - to możecie sprawdzić sobie, że wygląda smakowicie. Jednak jak na cenę 57 zł trochę za mało mięsa ale to już pewnie moje skrzywienie ;) Smak bardzo dobry. Spaghetti carbonara duża porcja z odpowiednią ilością sera i dobrej jakości boczkiem. Całość mocno słonawa ale wynikało to bardziej z jakości sera niż przesolenia potrawy. Lasagne duże i podobno wyśmienite. Herbata zimowa w cenie 15 zł ale mała szklanka a nie duży kubek jak w innych restauracjach lub gospodach. Zaletą jest nieduży parking. Wada to 1 toaleta męska i 1 damska. Na tak duży lokal wydaje się trochę za mało.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Green Pub Sjesta?

Restauracja Green Pub Sjesta znajduje się przy Myśliwska 13, 43-370 Szczyrk, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Green Pub Sjesta?

Można skontaktować się z Restauracja Green Pub Sjesta pod numerem +48 338 179 477

Jak można dotrzeć do Restauracja Green Pub Sjesta?

Do Restauracja Green Pub Sjesta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements