Przegląd katalogu
- 110 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 87% Ze zdjęciami
Znaleziono 110 wyników
Przeglądaj pet store w Bielsko-Białie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 110 wyników w Bielsko-Białie, Śląskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 71,747 opinii i ocen.
“Bardzo miła i co ważne pomocna obsługa. Doradzili nam świetnie. Ceny są bardzo konkurencyjne i wysyłka terminowa. Polecamy gorąco :)”
“Dobrze zaopatrzony sklep z artykułami żywnościowymi dla naszych ukochanych czworonogów. Duży wybór i niezłe ceny.”
“Profesjonalizm i pełna wiedzą na temat karmienia zwierząt, zawsze uśmiechnięta właścicielka, serdecznie polecam”
“Super sklep , Panowie pomocni, duży wybór ryb i roślin a także zwierząt egzotycznych ( węże, pająki, ) są też artykuły dla psów i kotów . Polecam każdemu z czystym sumieniem”
“Duzy asortyment, przemila zawsze usmiechnieta obsluga”
“Bardzo miła obsługa dobrze wyposażony polecam :)”
“Serdecznie polecam tę drogerię Rossmann – jest bardzo dobrze zaopatrzona, zadbana, a obsługa uprzejma i pomocna. Od dłuższego czasu regularnie ją odwiedzam i zawsze wracam z przyjemnością.”
“Fajnie zaopatrzony sklep Miła atmosfera i obsługa. Bardzo miła Pani w długich ciemno blond włosach p. Agnieszka. Wskazała mi produkt i doradziła z uśmiechem”
“Najlepsza lecznica, wspaniały zespół! Doktor Marcin to wyjątkowy specjalista – kompetentny, zaangażowany i serdeczny. Cały zespół w lecznicy „Nadzieja” zasługuje na ogromne uznanie. Mój pies Bolek, adoptowany i początkowo bardzo nieufny wobec ludzi, przeszedł dwie poważne operacje. Za każdym razem był otoczony troskliwą, profesjonalną opieką. Od pierwszej wizyty czuliśmy się tam jak w rodzinie – Ufam im w 100%. Poniżej załączam zdjęcia Bolka z drugiego dnia po każdej operacji – pełen luz, uśmiech i spokój, co najlepiej świadczy o tym, że trafił w dobre ręce. Dziękujemy z całego serca! ❤️”
“Bardzo lubię robić zakupy w tym sklepie, duży ,różnorodny asortyment , super wędliny i produkty wloskie, miła obsługa szczególnie na stoisku mięsnym i w kasach , pani Natalia zawsze przypomni o promocjach.”
“Wczoraj w godzinach wieczornych byłem na zakupach gdyż potrzebowałem kurtkę zimową odblaskową...nie było na wieszaku rozmiaru L . Ale ...podeszła do mnie Pani sprzedawca i sprawdziła że jeszcze jedna sztuka gdzieś na magazynie musi być. Jakie było moje miłe zaskoczenie gdy okazało się że ta uprzejma Pani znalazła gdzieś na magazynie tą jedną sztukę...za tak uprzejme i miłe podejście do klienta serdecznie dziękuję. Byłem naprawdę mile zaskoczony i bardzo uprzejmie dziękuję..pozdrawiam Jarosław”
“Obsługa działu budowlanego na najwyższym poziomie. Szybka obsługa i dobre ceny. Zaletą jest otwarte w niedzielę. Polecam”
“Zakupy w tym sklepie to naprawdę przyjemność. Widać zupełnie inną kulturę obsługi – panie są uprzejme, uśmiechnięte i pomocne. Szczególnie chciałbym wyróżnić jedną z pań przy kasie – ma siwe włosy i zawsze emanuje życzliwością i spokojem. Za każdym razem, gdy robię tam zakupy, ta pani jest niesamowicie uprzejma i profesjonalna, niezależnie od tego, ile osób jest w kolejce czy jak duży jest ruch. To właśnie dzięki niej aż chce się wracać do tego sklepu, mimo że ceny są momentami nieco wyższe. Uważam, że taka osoba zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie, a nawet premię – bo taką obsługę spotyka się coraz rzadziej. Brawo!”
“Bardzo dobry sklep . Ceny przystępne, właściciel pasjonat. Trochę trzeba umieć z nim rozmawiać ale lepiej tak niż kupować cokolwiek w sieciowkach.”
“Naprawdę polecam ten salon! Pani Agata bardzo ładnie strzyże, także jej asystentka wykazuje się znajomością tematu :) Można wygodnie usiąść! W salonie panuje przyjazna atmosfera. Czasami osoby przebywające w pobliżu są nieciekawe ale to nie wpływa na ocenę salonu. Polecam wszystkim!!!”
“Wieczorem sklep bardzo dobrze wygląda nie to co u konkurencji "czerwonej". Ciekawe są promocje, apka też przydatna - Pan Dawid wytłumaczył mi jak mam z niej korzystać, a Pani kasjerka super obsłużyła mnie na samoobsłudze. Parking mega duży, bo w niektórych sklepach fakt są za małe, ale tu i za darmo i dużo miejsc więc nie ma co narzekać.”
“Sklep, jak sklep. Plus dla obsługi. Zawsze mile osoby na kasach od samego początku otwarcia sklepu”
“Nie wiem jak inni, ale ja zostałem obsłużony w sklepie w bardzo pozytywnej atmosferze. Po wejściu do sklepu zaraz Pani przywitała się zapytała się czego szukam po czym pokazała dana rzecz która miała być na promocji. Po tym jak nie mogła dana rzecz wejść na kasie zadzwoniła do szefa rozwiązała sytuację zaistniała dla mnie wszystko w porządku.”
“Bardzo Miła obsługa a wszczegolnosci Pani Anna mloda dziewczyna gdzie pomoże każdemu. Polecam ten sklep z całego serca”
“Duży wybórj kawy. Mają dobre ceny na niektóre kable.”
“Najlepsza apteka w okolicy! Jeśli szukacie miejsca, gdzie liczy się człowiek, a nie tylko sprzedaż, to ta lokalna apteka jest strzałem w dziesiątkę! Tutaj zawsze spotkacie profesjonalną, życzliwą obsługę, która nie tylko doradzi, ale i naprawdę zatroszczy się o Wasze potrzeby. Nie ma pośpiechu, jest indywidualne podejście i pełne zrozumienie. Co więcej – jeśli czegoś nie ma na stanie, zamówienia realizowane są błyskawicznie! A najlepsze? Ceny są niższe niż w wielkich sieciowych aptekach, a jakość obsługi nieporównywalnie lepsza! Warto wspierać takie miejsca – ja już wiem, gdzie zawsze będę wracać. Polecam z całego serca!”
“Co tu dużo mówić...mój sklep ☺️ robię tu codzienne zakupy ☺️”
“Nie lubię kas samoobsługowych, mimo kolejek idę do kas z kasjerkami. W tym dniu kiedy robiłam zakupy była czynna tylko 1 kasa. Mimo dużej kolejki kasjerka Monika,tak było na plakietce, (sympatyczny rudzielec) starała się szybko i z uśmiechem obsługiwać klientów. Mimo braku kodu na towarze sprawnie sobie z tym poradziła. Co się dzieje, że jest coraz mniej kas z człowiekiem otwartych?”
“Super sklep pyszne mięsa i wędliny i nie tylko. Jest tu raczej wszystko i nie trzeba jeździć po różnych sklepach żeby coś znaleźć bo mamy wszystko w jednym miejscu. Pewnie Znajde też ciastka Lotus biscoff więc super.”
“Super przestronny sklep. Ekstra zaopatrzenie i szybka dobra obsługa. Wiele rzeczy w hałcnowie można kupić tylko tu. Plus za promocje na mięsnym - filet 11 zł, udka 3 zł. Nigdzie w Bielsku nie ma takich okazji”
“Bardo dużo asortymentu, wiele produktów różnych marek do wyboru + sklep jest otwarty także w niedzielę. Super! Bardzo polecam”
“To mój ulubiony sklep. Miła obsługa zawsze towar dostępny ulubiony.”
“Jeżeli ktoś chce zakupić wina z najwyższej półki, to polecam: Mucho Mas i Hans Greyl (z Nowej Zelandii, nie z RPA)”