Opinie

  1. Tomasz Stenzel ★★★★★

    Duży wybórj kawy. Mają dobre ceny na niektóre kable.

  2. Karol Ślus ★★★★☆

    Wszystko co potrzebne do życia. Ceny niewygórowane . Personel przyjazny i pomocny

  3. Marcin Lepki ★☆☆☆☆

    Sklep prowadzony przez osoby o mentalności z lat 80'ych. Obsługa na mięsnym wyjątkowa nonszalancka i czuć potem - nieświeży zapach od blondynki w średnim wieku. Nie polecam, czuć odór jak z kontenera na śmieci! Omijać!

  1. Marta Kliś ★★★★★

    Fajny sklepik z miła obsługa. Czysty i w pełni wyposażony. Znajdują się w nim artykuły potrzebne w domu, smaczne wędliny. Sklep jest przejrzysty i czysty. Artykuły Świeze . Dostępny parking przed sklepem ,przeważnie nie ma zbyt dużej kolejki.

  2. Paweł B. ★★★★★

    Przyzwoity niewielki sklep o rozsądnym asortymencie i umiarkowanych cenach. Jeżdżę tutaj głównie po kiełbasę chłopską, która jest doskonała na ognisko oraz do grochówki. Jak nie ma miejsca do parkowania pod sklepem, to można skorzystać z wielkiego parkingu po drugiej stronie ulicy.

  3. Wojciech Cak ★★★★☆

    Sklep blisko domu w którym można wszystko kupić Świeże pieczywo, nabiał ,dobre wędliny i mięso i całą resztę . Często robimy tu zakupy .

  1. Agniecha Sz ★★★★★

    Zakupy zawsze robię z przyjemnością. W zasadzie można nie jeździć do większego marketu. Jest wszystko. Nawet jak czegoś nie ma i się trochę pomarudzi to zaraz pojawia się w ofercie. Uwielbiam Panie które tam pracują i serdecznie je pozdrawiam :) Zgrany team.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Wiwi Sam s.c.?

Wiwi Sam s.c. znajduje się przy Górska 130, 43-318 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Wiwi Sam s.c.?

Można skontaktować się z Wiwi Sam s.c. pod numerem +48 338 216 634

Jak można dotrzeć do Wiwi Sam s.c.?

Do Wiwi Sam s.c. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements