Opinie

  1. Karol M ★★★★★

    Super sklep pyszne mięsa i wędliny i nie tylko. Jest tu raczej wszystko i nie trzeba jeździć po różnych sklepach żeby coś znaleźć bo mamy wszystko w jednym miejscu. Pewnie Znajde też ciastka Lotus biscoff więc super.

  2. M C ★★★★☆

    Obsługa super pomocna. Asortyment bardzo duży ale ceny z kosmosu:( w biedronce taniej wiele rzeczy jest.

  3. Iwona P ★★★★☆

    Kiedyś hurtownia teraz sklep z tym ,że musisz mieć kartę wstępu. Ceny? Jesli to nie gastronomia to trafisz na lepszą cenę produktów z tym ,że niektóre dobrze jest brać hurtowo. Ja jadę od czasu do czasu uzupełnić zapasy w spiżarni i tym razem znów sie zawiodłam bo cena na półce była inna niż na rachunku, dobrze ,ze to była tylko jedna rzecz z naprawdę dużej listy,a ja bylam tam przy okazji.

  1. Ancymonek Piekarz ★☆☆☆☆

    KIEROWNIK Który był kiedyś na mięsnym teraz jest na dziale ,,draj,, jest zwykłym prostakiem nie wychowanym który nie potrafi rozmawiać z klientami co by się go nie spytać to nigdy nic nie wie i szuka do doradztwa innych pracowników gdzie ja muszę tracić czas żeby ,,łaskawie czegoś się dowiedzieć,, i zrobić zakupy ,chłop jest wobec swoich pracowników zaborczy chamski wyśmiewny aż wstyd taka hienę do ludzi wpuszczać . TRAGEDIA ! Zastanowię się nad zmianą obiektu zakupowego niestety

  2. Sabina Jakubiec ★★★★★

    Bardzo dobrej jakości produktu w dobrych cenach. Świeże ryby i owoce morza, bardzo miła obsługa. Bogaty asortyment każdego rodzaju produktów

  3. MURAD HUSEYNZADE ★☆☆☆☆

    To oczywiście bardzo zabawne i żałosne, że pracownicy tak dużej firmy nie wiedzą, co jest w ich magazynach, albo że rozumieją w ostatniej chwili i informują klienta, że ​​zamówienie, które złożyli klientowi 30 minut przed dostawą nie przyjdzie!!. Od pracowników tak dużej firmy oczekuje się dyscypliny, ale wygląda na to, że koordynator makro w magazynie to osoba, która nie zna się na swojej pracy i niestety nie szanuje własnej pracy!!.

  1. Lukas M ★★★★★

    Mam sentyment do Makro więc moja ocena będzie bardzo subiektywna. Tyle lat minęło od powstania i pomimo upadku małego handlu detalicznego Makro jakoś utrzymuje się na powierzchni. Duży parking, dużo kas. Udogodnienia dla złotych klientów. Zakupy tutaj wymagają prowadzenia działalności gospodarczej i wyrobienia karty. Obsługa zawsze była miła a przez fakt, że nie było rotacji można było lepiej poznać niektóre osoby i się nawet zaprzyjaźnić.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Makro Cash and Carry?

Makro Cash and Carry znajduje się przy aleja Generała Władysława Andersa 545, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Makro Cash and Carry?

Można skontaktować się z Makro Cash and Carry pod numerem +48 338 287 637

Jak można dotrzeć do Makro Cash and Carry?

Do Makro Cash and Carry można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements