Naprawdę fajny sklep z rybami akwariowymi i akcesoriami ale niestety nie które rybki nie przeżyły. Ale tak to fajnie!
Zdjęcia
Opinie
-
Somalo Somalo ★★★★☆
-
Gaylord Focker Fajfus ★★★★★
Bardzo dobry sklep . Ceny przystępne, właściciel pasjonat. Trochę trzeba umieć z nim rozmawiać ale lepiej tak niż kupować cokolwiek w sieciowkach.
-
Klaudia K. ★★★★★
Polecam :) Osobiście zaopatruje się w tym miejscu w wszelkie rybki do akwarium jak i oczka wodnego i złego słowa nie powiem :) Od dużego wyboru przeróżnych rybek po inne niezbędne sprzęty:) A Pan (oglądający tv) nie patrzy na ręce i nie próbuje usilnie wcisnąć klientowi połowy sklepu ale za to zawsze odpowie na pytania czy doradzi :)
-
Wojciech K ★★★★★
Zdecydowanie polecam ten sklep z akcesoriami dla akwarystów! Świetny wybór ryb, ślimaków, krewetek i różnorodnych ozdób do akwarium. Co najważniejsze, widać, że sklep dba o dobro zwierząt – ryby są zdrowe, energiczne i w doskonałej kondycji. Obsługa jest bardzo pomocna i chętnie udziela porad dotyczących pielęgnacji akwarium oraz opieki nad zwierzętami. Jeśli szukasz miejsca, gdzie priorytetem jest zdrowie i dobro zwierząt, to ten sklep jest idealnym wyborem!
-
Krzysztof Pietras ★☆☆☆☆
Nie polecam że względu na to że kolejny zakup i kolejna lipa na 25 zakupionych rybek 6 nie dożyło do 2 dnia i tak było za każdym razem więcej tam nie zrobię zakupów.Nie polecam.
-
Michale de Santa ★★☆☆☆
No niestety moja przygoda z tym sklepem się kończy. Co do obsługi nie mam zastrzeżeń. Jednak stan zbiorników pozostawia wiele do życzenia. Albo martwe ryby w akwarium albo zbiorniki brudne! Stwierdziłem że powiększe obsadę mojego szkła i o ironio zamiast ją zwiększyć to ją zmniejszyłem przynosząc chore ryby z sklepu. A mianowicie biały nalot na ciele ryby nie znam się na chorobach ale sądząc że wiele opinii odnośnie sklepu tyczy rybiej ospy to mam wrażenie że to właśnie to. Rośliny też w niej najlepszej kondycji to co się nie sprzeda poprostu gnije na półce.
-
Agata Herzyk ★☆☆☆☆
Została mi sprzedana roślina do akwarium która po szukaniu na internecie okazała się doniczkowa... Nie polecam... Była nawet tam kartka jaka to roślina niestety wyrzuciłam pewnie ściema...
-
Anna DR ★☆☆☆☆
Duży wybór, niestety rybki chore, martwica płetw. Padły w bardzo krótkim czasie od zakupu. Inne rybki które są w akwarium już od dawna są zdrowe, pytanie tylko czy się nie zaraziły.... Nie polecam!
-
Mati Tarni ★☆☆☆☆
Początkowo polecałem ten sklep. Asortyment duży, dużo rodzajów ryb i konkurencyjne ceny. Niestety..ale już dwukrotnie przywlekłem z tego sklepu chorobę która wykosiła mi połowę obsady zbiornika.. teraz walczę z tym poraz kolejny..Ta choroba jest u niego bardzo popularna, wystarczy zobaczyć na niektóre akwaria.. ryby pływaja już praktycznie bez płetwy ogonowej, ale nadal są w sprzedaży. (Martwica pletw) lub druga również popularna choroba to plesniawka. Ryby nie mają kwarantanny, nie są odławiane, są tak długo aż zdechną i zjedzą je inne ryby. Nowa dostawa ryb, jest wpuszczana do tych samych zbiorników w których są już zarażone ryby i tak koło się zamyka .. Wystarczy spojrzeć, ile martwych ryb pływa po górze lub jest na dnie. Ma tak duży przemiał ludzi w tym sklepie, że nie dba o to żeby ryby były zdrowe.. Bo nie wierzę w to że nie widzi że ryby są chore. Nie świadomi ludzie kupują, a później się załamują jak cała obsada zbiornika zdycha. Jak już kupujecie to dokładnie patrzcie jak wyglądają pozostałe ryby w zbiorniku. Nie polecam kupowania tam ryb..
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Skalar?
Skalar znajduje się przy Braterska 7, 43-346 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Skalar?
Można skontaktować się z Skalar pod numerem +48 888 202 525
Jak można dotrzeć do Skalar?
Do Skalar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku