Sklep dobrze zaopatrzony i ceny przystępne. Obsługa bardzo miło. Na duży minus składa się rozłożenie towarów. W niektórych przejściach jest tak ciasno, że ciężko przejść. Dodatkowo parę pracy widziałem nieświeże warzywa przykryte dobrymi dla zamaskowania.
Zdjęcia
Opinie
-
Amareth ★★★☆☆
-
Kasia ★★★☆☆
Obsługa w sklepie jest naprawdę bardzo miła i pomocna – zawsze można liczyć na uśmiech i szybką obsługę. Niestety, już kolejny raz trafiłam na zepsuty nabial. Szkoda, bo reszta asortymentu i atmosfera w sklepie są super. Mam nadzieję, że ktoś zwróci uwagę na kontrolę świeżości produktów, bo wtedy wszystko byłoby idealnie!
-
Aleksandra K ★★★☆☆
Dziwny sklep. Obsługa też trochę z PRL ... czekasz aż ktoś łaskawie obsłuży
-
Julia Kowalik ★☆☆☆☆
Sklep nie za fajny, na podłodze jest brudno a z tylko po prostu śmierdzi. Mam dwie nie przyjemne sytuację z tamtego sklepu. 1. Kiedyś z kilkoma osobami weszłam do sklepu i nas początku pani nas nakrzyczała że nie zabrałyśmy koszyka no powiedziała normalnie tylko Krzykła że mamy zabrać koszyk. 2. Kiedy weszłam do sklepu wybieram napój i coś jeszcze i podchodząc do kasy usłyszałam głośna rozmowę pań na cały sklep pani w błąd włosach powiedziała tak cytuję : czy zawsze kiedy ja odejdę od kasy musi ktoś przyjść!? ( Zabrzmiało to tak jakby miała pretensje że robię zakupy ) Na co jej koleżanka z mięsnego :masz rację zawsze jak ruszysz się z kasy ktoś przychodzi! Więc zrobię panie to jest sklep więc normalne że ludzie przychodzą wybierają produkty i kupują chyba że następnym razem mam przyjść wxiąść produkty i wyjść bez płacenia ! W TAMTEJ CHWILI MIAŁAM OCHOTĘ PO PROSTU WSZYSTKO ZOSTAWIĆ I WYJŚĆ! NIE POLECAM jeśli będę musiała tam pójść to w ostateczności
-
Sylwia Nowak ★☆☆☆☆
W sklepie jest brudno, brak segregacji warzyw i owoców, na stoisku zawsze są jakieś nieświeże a nawet zgniłe, jak zwróciłam uwagę obsłudze to usłyszałam, że tak mi się tylko wydaje. Ponadto notorycznie jest sprzedawane nieświeże mięso i wędliny... Nie polecam, na szczęście wokół nie brakuje konkurencji, gdzie obsługa jest sympatyczna
-
Grzegorz Wojcieszek ★★★★★
Miały być trociny dla gryzoni No i dostałem jest ok
-
Adam Z ★★★★☆
Duży wybór i ruch, aczkolwiek powierzchniowo sklep niewielki. Dobrze zaopatrzony z miłą obsługą.
-
Adam Jaguś ★★★★☆
Sklep trochę za ciasny, ale wybór towaru dość przystępny, choć brakuje kilku rzeczy, ceny umiarkowane, obsługa bardzo miła i pomocna
-
Bogumiła Kopek ★★★★★
To mój ulubiony sklep. Miła obsługa zawsze towar dostępny ulubiony.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Avita - Market?
Avita - Market znajduje się przy Jutrzenki 18, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Avita - Market?
Można skontaktować się z Avita - Market pod numerem +48 123 733 400
Jak można dotrzeć do Avita - Market?
Do Avita - Market można dotrzeć, korzystając z poniższego linku