Opinie

  1. Gosia Głód ★★★★★

    Polecam serdeczne! :) Piękne widoki ☺️ Obsługa przemiła. Panie zawsze pomocne i uśmiechnięte :) Pokoje przestronne , utrzymane w idealnym porządku :) idealne miejsce na odpoczynek dla dorosłych i dzieci które mają swój kąt do zabaw ☺️

  2. Piotr Piotr ★★★★★

    Bardzo ciekawe miejsce na rodzinny pobyt. Duży plus za osoby zajmujące się obiektem. Bardzo miłe i pomocne.

  3. M Gr ★★★★★

    Pięknie położony obiekt, niełatwe dojście gwarantuje ładne widoki i ciszę. Bardzo miła obsługa, gustownie urządzone pokoje z wygodną i pachnącą pościelą. Polecam pokoje z tarasami

  1. Marcin Marcin ★★★★★

    Polecam to miejsce. Fantastyczne widoki, sala zabaw dla dzieci, przestrzenne pokoje, duży salon, jadalnia, ogród, swoboda no i super obsługa -przesympatyczna Pani Agnieszka, która widać, że wkłada całą siebie w ten pensjonat.

  2. Łukasz Rogowski ★★★☆☆

    Ośrodek usytuowany poza centrum - do pierwszych restauracji jest jakieś 2 km. Budynek znajduje się na górce, więc jest naprawdę piękny widok i cisza, która pozwala na wspaniały wypoczynek. Czy w zimę da się tu dojechać? Nie wiem, bo jest stromo, jak diabli. W każdym razie podejście daje w kość! :) Sam budynek jest nowy i zadbany. Pokój przestronny, choć przyczepić się można np. do zwisających pajęczyn na suficie. Do dyspozycji gości przestronny salon i pokój zabaw. NAJWIĘKSZYM MINUSEM są śniadania, które w teorii miały być atutem. W praktyce okazały się one zupełnie inne niż na zdjęciach na Bookingu. Monotonne i niestety domniemam ze słabej jakości produktów, jak pieczywo, czy parówki. Na słodko podawana jedynie galaretka, albo zimne gofry, także ten :) Od takich miejsc oczekuję się różnorodności, regionalnych specjałów itp.

  3. Katarzyna Guzik ★★★★☆

    Przystanek Góry to bardzo przytulne, urokliwe miejsce. Serdeczni właściciele i personel, bardzo dobre śniadania, świetnie wyposażona bawialnia dla dzieci, wygodna część wspólna z dostępem do kominka, rtv i w pełni wyposażoną kuchnią, zadbane otoczenie. Minus za zepsutą szczotkę do wc w pokoju (a także w wc na parterze), akustyka w pokoju (słychać rozmowy i wszystko, co się dzieję w części wspólnej, jak również w sąsiednich pokojach - szczególnie w łazience), udomowiony pająk na klatce schodowej, odpłatność za kapsułki z kawą... Poza tymi kilkoma niedogodnościami, miejsce godne polecenia.

  1. Anna Gawronska ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce, czysto, dobre śniadanko i niedaleko do centrum spacerkiem. Polecam

  2. Marek Marecki ★★★★★

    Duże pokoje (apartament z kuchnią), pyszne śniadania w formie szwedzkiego stołu, narciarnia z suszarnia sprzętu, miła obsługa dostępna dodatkowa kuchnia na parterze z mikrofalą. Byłem tydzień z dziećmi, którym bardzo przypadł do gustu pokój z zabawkami. Jednie można przyczepić się do prędkości internetu (wifi) która wieczorem, przy pełnym obciążeniu była za wolna.

  3. Kazik Zrazik ★★★★★

    Bardzo urokliwe miejsce pod samymi górami. Wszędzie blisko. Szlaki i centrum. Do kolejki na Skrzyczne również. Przy pensjonacie spory zadbany ogród z basenem leżakami i altana ba grilla. Dla gości dostępne lodówki oraz pełne wyposażenie kuchni. Na dole duży hol z tv. Jedyne do czego się przyczepie to malutki prysznic. Ogólnie polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przystanek Góry?

Przystanek Góry znajduje się przy Jarzębinowa 20, 43-370 Szczyrk, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przystanek Góry?

Można skontaktować się z Przystanek Góry pod numerem +48 609 066 906

Jak można dotrzeć do Przystanek Góry?

Do Przystanek Góry można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements