Opinie

  1. Ela Lg ★★★★★

    Jesteśmy zachwyceni pobytem świątecznym. Wszystko - atmosfera, jedzenie, wystrój, atrakcje na bardzo wysokim poziomie. Na pewno wrocimy

  2. Jo anna ★★★★☆

    Byliśmy jedną noc i mimo obaw że może być głośno i się nie wyśpimy(widzieliśmy że obok w „białej róży” jest wesele) to był naprawdę udany pobyt! Imprezę było słychać ale na szczęście niewiele, może dzięki temu że pokój mieliśmy na 3 piętrze od strony ulicy. Pokoje standardowe, bez luksusów(cena 250/osoba wiec nawet tego nie oczekiwaliśmy) ale czyste, zadbane, materace wygodne, idealny hotelik na jedną noc i świetna baza wypadowa na Skrzyczne i Klimczok. Duży plus za możliwość przybycia z psem. Śniadania dobre, wybór niewielki ale nie narzekaliśmy bo wszystko było smaczne i się najedliśmy w sam raz.

  3. tommy_z ★☆☆☆☆

    Hotel w którym nie da się spać. Organizują imprezy okolicznościowe z bardzo głośną muzyką do 6 rano która dudni na wszystkich kondygnacjach ponad stołówką w której imprezy się odbywają. My nocowaliśmy na najwyższej i o spaniu nie było mowy. Obsługa informuje iż nie mają na to wpływu bo goście z imprezy chcą się bawić i kropka :-) Zdanie gości, którzy chcieliby się wyspać nie ma znaczenia bo przecież już zapłacili..

  1. kazio 56 ★★★★☆

    Bardzo ładny hotel, przepyszne śniadania, pokoje są małe ale wyglądają jak świeżo po remoncie. Minus za brak wody w pokojach, brak czajnika, jeden ręcznik pozostałe rzeczy ok.

  2. Patrycja ★★★★★

    Mega hotel polecam wszystkim obsługa 1 klasa mile uśmiechnięte Panie ktore zawsze służą pomocą. Pyszne śniadanka urozmaicone cisza spokój ♡ bilard pilkazyki dzieci mega zadowolone !!! Jesteśmy na tak

  3. Wojtek ★★★★★

    Super Hotel. Czysto, pokoje nowe, wyposażenie nowe. Wygodne łóżeczko. Duży parking przy obiekcie. Bardzo fajna ekipa, panie są mega sympatyczne i bardzo empatyczne. Bardzo sie starają, aby wszystko bylo ok. Po sąsiedzku Biedronka, restauracje. Do wyciągu kilkaset metrów. Trochę bliżej do ścieżki na Skrzyczne. Byłem przed okresem wakacyjnym, kilku gosci w obiekcie, a śniadanie przugotowane z pełną starannością. Wszystko świeże i dobrej jakości. Obiekt w 100% godny polecenia.

  1. Kamil Słotwiński ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce, miła bezproblemowa obsługa, czysto w pokojach, duży parking. Szczególne pozdrowienia dla bardzo sympatycznego Pana stróża z nocnej zmiany

  2. Jakub ★★★★★

    Czysto, schludnie, smaczne śniadania oraz możliwość relaksu w strefie spa. Obsługa bardzo miła i realizuje wszystkie prośby. Lokalizacja samego obiektu w bardzo dobrym miejscu. Śmiało mogę polecić i myślę, że jeszcze wrócimy.

  3. Lucyna GLOWCZEWSKA ★★★★★

    W drugiej połowie stycznia byliśmy grupą 6-osobową na tygodniowym pobycie. Wszystko przeszło nasze oczekiwania na mega wielki plus. Począwszy od lokalizacji, przez bardzo klimatyczne pomieszczenia, wspaniałą obsługę i przepyszną kuchnię, która zadowoli każdego wypoczywającego. Bardzo polecamy to miejsce.

  1. Elżbieta Dzionek ★★★★★

    Przebywałam w hotelu Maria wraz z wnukiem przez 10 dni. Obsługa wspaniała, zawsze uśmiechnięta i zawsze pomocna. Jedzenie wyśmienite, do wyboru. Pokoje czyściutkie i przytulne. Polecam ten hotel, ja na pewno tam wrócę. Bardzo dziękuję za miłe przyjęcie. Elżbieta Dzionek z wnukiem Mateuszem

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dom Wczasowy Maria?

Dom Wczasowy Maria znajduje się przy Beskidzka 19, 43-370 Szczyrk, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dom Wczasowy Maria?

Można skontaktować się z Dom Wczasowy Maria pod numerem +48 338 105 410

Jak można dotrzeć do Dom Wczasowy Maria?

Do Dom Wczasowy Maria można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements