Przegląd katalogu
- 159 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 77% Ze zdjęciami
Znaleziono 159 wyników
Przeglądaj miejsce na relaks w Bielsko-Białie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 159 wyników w Bielsko-Białie, Śląskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 43,287 opinii i ocen.
“Bardzo dobry klub muzyczny. Grałem tam koncert ze swoim zespołem . Kontakt z właścicielem i obsługą na najwyższym poziomie. Rock , Metal , i wiele innych wykonawców muzyki rozrywkowej ma tam pole do popisu. Polecam zarówno zespołom jak i ludziom którzy potrzebują zaszaleć w wygodnym dla siebie rockowym stylu.”
“Bardzo fajnie miejsce, jeśli ktoś lubi takie klimaty. Nie jestem zwolennikiem shihsy więc wpadam tam do południa. Bardzo dobre piwa i smufi. Obsługa super.”
“Bardzo fajne miejsce, polecamy. Właściciele bardzo mili, uśmiechnięci. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wczoraj byliśmy pierwszy raz ale napewno wrócimy...”
“Pierwsza wizyta w ramach restaurant-week, pyszne jedzenie, pięknie podane i wcale niemałe porcje. Obsługa doskonała, klimatyczne wnętrza, na pewno wrócimy spróbować dań z karty”
“Polecam tasting menu z New York steak, średnio wysmażonym, z masłem truflowym - danie genialne. Tatar poprawny, ravioloni bardzo charakterne, pozostające w pamięci, na koniec beza z owocami oraz kawa. Zamówione espresso okazało się być lungo, bez tzw. crema. Miejsce ciekawe, kuchnia smaczna, personel zaangażowany. Będziemy częstymi gośćmi. P.S. Przydałby się parking dla gości.”
“Korzystam z usług tego salonu od lat. Jakość wykonywanych zabiegów na najwyższym poziomie. Miła i profesjonalna obsługa. Polecam!”
“Super miejsce, żeby odpocząć od zgiełku. Wszystko nowe i urządzone za smakiem, ogród w którym można wypić piwo w otoczeniu zieleni, bardzo mili właściciele. Polecam!”
“Jedzenie pyszniutkie, duża porcja, bardzo miła obsługa, miejsce w super klimacie. Trzeba tylko uważać, bo płatność gotówką”
“Fajnie zaopatrzony sklep Miła atmosfera i obsługa. Bardzo miła Pani w długich ciemno blond włosach p. Agnieszka. Wskazała mi produkt i doradziła z uśmiechem”
“Kawa przepyszna ,fajny klimat :) ceny umiarkowane:)”
“Wpadliśmy z dziewczyną do Szpilki i od razu wiedzieliśmy, że to był świetny wybór! Ja zamówiłem Fish and Chips, dziewczyna wzięła Kurczaka Kapitana – oba dania były przepyszne, świeże i pięknie podane. Do tego świetne drinki, idealnie wyważone, orzeźwiające, po prostu sztos! Na szczególne wyróżnienie zasługuje obsługa – pani Karolina była niesamowicie sympatyczna, pomocna i uśmiechnięta. Dzięki niej atmosfera była jeszcze lepsza. Widać, że zna się na rzeczy i dba o to, żeby goście czuli się jak najlepiej. Zdecydowanie wrócimy! Świetne jedzenie, pyszne drinki i cudowna obsługa – Szpilka ma to wszystko!”
“Bardzo wielkie podziękowania dla Pani, która wczoraj o 23:01 sprzedała mi baterię, którą potrzebowałam do termometru dla dziecka, jak powiedziałam o zaistniałej sytuacji, że mi syn gorączkuje a jak to w życiu bywa jak na złość bateria już nie działała, Pani bez wahania pomogła mi, w przeciwnym razie musiałabym jechać znacznie dalej. Jedne wielkie WOOW jak widać pracują tam ludzie o wielkich sercach, patrząc na świat który zmierza ku coraz większej znieczulicy. Pragnę jeszcze nadmienić, że pozostałe Panie, które pracują, są równie miłe, atmosfera jest inna niż w innych sklepach, chce się wracać, o czystości należy również wspomnieć, jest nienaganna, szeroka gama produktów jest również dla klienta dostępna, nie to co w niektórych żabkach, gdzie brakuje produktów.”
“Będąc w Bielsku nie można ominąć tego miejsca. Począwszy od samego lokalu a skończywszy na pysznym jedzeniu - warto zostawić parę groszy. Burgery od serca, pyszne i sycące, lekkie sałatki i owocowe soki na ochłodę.”
“Pierwszy raz robiłam rzęsy, Pani bardzo mila, doradziła wybór rzęs metodą 1:1, i wyszło pięknie Polecam z serducha ❤️”
“Super miejsce, muzyka w punkt, bardzo polecam”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa, która zawsze chętnie pomoże i doradzi. Pyszna kawa która smakuje wyśmienicie”
“Super klimatyczne miejsce w stylu minionej epoki, a do tego świetnia kuchnia. Na sławne już pierogi z jagodami czy truskawkami przyjeżdżamy zawsze do Jubileuszowego. Obowiązkowe miejsce do odwiedzin w Bielsku. Ach te pierogi…”
“Obsługa na b. wysokim poziomie, pomogą daradzą, podpowiedzą. Realizacja super, materiały wysokiej jakości, dbałość o detale no i wszystko w terminie. Wrócę na pewno, teraz po meble tapicerowane także do zobaczenia w Atepaa Home ps. Super salon”
“Kwaśnica pyszna Duszonki doskonałe Golonko z pieca z warzywami bardzo dobre Mięso mięciutkie, Pyszne Obsługa bardzo miła, szybka realizacja Polecam”
“Był pomylony jeden składnik w lodach dodatkowo - ale szybko naprawiono błąd wymieniony na nowy po rozmowie z Panem obsługującym. Smaczne i duże porcje. Składników dużo.”
“Najlepszy Kebab jaki jadłem, sympatyczna obsługa, super atmosfera. Polecam tutaj zjeść kebaba z kurczaka, sałatki zawsze świeże. + dobre sosy, większy wybór na pewno tych sosów, nie ograniczają się do ostrego i łagodnego. Daje 5 gwiazdek bo korzystam często z Doner Kebab i nigdy mnie nie zawiedli. Polecam serdecznie :D”
“Przyjemna atmosfera, można spokojnie posiedzieć”
“Ładny lokal, duża różnorodność napoji, bardzo miła obsługa. Polecam!!!”
“Jestem wierna Pani Ewelinie od blisko 20 lat. Nawet kosztem odległości. Miła obsługa, przyjemne wnętrze i zawsze piękna fryzura”
“Pokoje ładne z dużymi oknami. Łazienka zadbana, bardzo duża. Lodówka w pokoju na plus. Śniadanie urozmaicone, przepyszne. Pomimo kilkukrotnego rozmagnesowania karty wejściowej, obsługa zawsze pomocna w rozwiązaniu problemu. Polecam :)”
“Po remoncie spoko , dobrze że jest balans z muzyką że nie jest miksowana fajne klasyki , fajnie by było ogarnąć szybsze kolejki tzn więcej ludzi na barze czy więcej terminali żeby to szybciej szło to samo z szatnią . Po za tym fajnie bo duży wybór piw .”
“Świetne miejsce dla psiolubów! Tylko tu można kupić ulubiona karmę moich psów- Ontario. Mila i pomocna obsługa gwarantowana!”
“Fajne miejsce u podnóża gór Beskidu małego, do spędzania aktywnie czasu na świeżym powietrzu.”