Przegląd katalogu
- 452 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 79% Ze zdjęciami
Znaleziono 452 wyników
Przeglądaj cafe w Bielsko-Białie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 452 wyników w Bielsko-Białie, Śląskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 214,779 opinii i ocen.
“Torty Pani Adriany są bardzo pyszne estetycznie wykonane. Nie jestem fanką tortów ale dziewczyna naprawdę robi dobrą robotę. Dostawa pod same drzwi. Polecam serdecznie”
“Bardzo smaczne jedzonko wpadłem przetestować i naprawdę nie zawiodłem się kurtosz był cieplutki i co najważniejsze przepyszny zjadłem też przy okazji lody i moim zdaniem są to najlepsze lody w Bielsku obsłużyła mnie miła pani z Którą da się fajnie pogadać bardzo polecam wszystkim wpaść tam na przepyszne kurtosze i lody”
“Bardzo polecam, super miejsce na przystanek dla rowerzysty, można oglądać samoloty, odpocząć na leżaczku Pyszne lody i gofry, owoców nie żałują polecam :)”
“Pączki przepyszne, mega wybór smaków. Można liczyć na świeżutkie i apetyczne pączusie 7 dni w tygodniu!:)”
“Wspaniałe i pyszne dania. Świetna obsługa”
“Spirala Cafe to absolutnie wyjątkowe miejsce! Panuje tu cudowna, przytulna atmosfera – idealna zarówno na spotkanie z przyjaciółmi, jak i spokojną kawę w pojedynkę. Obsługa jest zawsze uśmiechnięta, pomocna i sprawia, że każdy gość czuje się mile widziany. Kawa aromatyczna i zdecydowanie najlepsza w okolicy, a do tego pyszne desery i przekąski, które idealnie do niej pasują. Wystrój lokalu jest jednocześnie ciepły i klimatyczny, dzięki czemu chce się tu wracać. Zdecydowanie polecam każdemu – Spirala Cafe to miejsce z duszą!”
“Świetne miejsce. Spokojna, wręcz przytulna atmosfera zachęcają do częstych powót. Osobiście przychodzę tu dla deserów i kawy, które śmiało mogę polecić.”
“Carmelove Cafe to wyjątkowe miejsce, w którym elegancja spotyka się z domowym ciepłem. Kawiarnia urzeka przytulnym wystrojem, subtelną muzyką i nienachalną, przyjazną atmosferą. Wnętrze zostało zaprojektowane z wyczuciem estetyki – połączenie jasnych kolorów i naturalnych materiałów tworzy przestrzeń sprzyjającą relaksowi oraz spokojnym spotkaniom towarzyskim. Oferta kawiarni jest zróżnicowana i dopracowana w każdym szczególe. Kawa serwowana w Carmelove Cafe wyróżnia się głębią aromatu i doskonałą jakością, a wypieki przygotowywane na miejscu zachwycają świeżością i smakiem. Warto spróbować także autorskich deserów, które prezentują się równie pięknie, jak smakują. Obsługa jest uprzejma, dyskretna i zawsze chętna do pomocy. Carmelove Cafe to miejsce, które łączy profesjonalizm z serdecznością – idealne zarówno na spotkanie w gronie przyjaciół, jak i chwilę odpoczynku w ciągu dnia.”
“Wszystko zasługuje na uznanie w tej kawiarni. Wyjątkowe miejsce z wyjątkowym klimatem i wspaniałymi Paniami obsługującymi. Zacznijmy od tego że to miejsce dla dzieci, młodzieży i rodzin. Nie ma w nim alkoholu. Tutaj wypijesz magiczny napój z dymiącego pucharu. My zamówiliśmy 5 rodzajów eliksirów tak nazywają się tutaj napoje. Wszyscy byliśmy zachwyceni. To nie były przesłodzone marketingowe napoje ale naprawdę bardzo dobry produkt. W tej kawiarni warto też zjeść słodkości o nazwach pochodzących z książki o Harrym Potterze. Była na przykład jadalna doniczka z korzeniem mandragory, czekoladowe żaby czy też złoty znicz na patyku. Załączam zdjęcia. Tutaj też było miłe zaskoczenie bo te słodkości niebyły przesłodzone a nawet nie były słodkie. Ktoś kto nad tym pracuje musi być pasjonatem bo połączenie smaków oraz wyważenie z cukrem jest perfekcyjnie. To naprawdę wyjątkowe miejsce. Klimat iście tajemniczy. Każdy kąt w tym miejscu to galeria sztuki. Wszystko nawiązuje do książek o Harrym. Ozdoby nierzadko o ile nie wszystkie tworzone ręcznie i indywidualne. Każdy gość siadajacy do stolika otrzymuje stosowny kapelusz czarodzieja. To jest urocze. Panie, które nas obsługiwały były przemiłe i bardzo je pozdrawiamy bo zapadły nam w pamięć. Takiej obsługi życzyłabym sobie w każdym miejscu gdzie ludzie są obsługiwani. Świetne miejsce na urodziny dla dziecka lub nastolatka. Na uwagę zasługuje też możliwość grania przy stoliku. Przy barze stoi szafa w której można znaleźć gry tematyczne stosowne do miejsca i klimatu i można je wziąć do stolika aby pograć przy pysznym eliksirze. Polecam każdemu i na pewno tam wrócimy.”
“Pyszne pączki i aromatyczna kawa – idealne połączenie! Polecam z całego ♥️”
“Bardzo fajny sklep! Znają się na konsolach i grach, serwis działa bez zarzutu, a wybór gier i akcesoriów jest mega.Polecam!”
“Super miejsce na zabawę dla całej rodziny. Drinki autorskie fenomenalne a paintball laserowy jest na bardzo ciekawej arenie. W tym miejscu można spędzić cały dzień w super atmosferze a obsługa zawsze pomoże i doradzi. Gorąco polecam!!!”
“Nie wiem od czego zacząć pochwały dla tego miejsca. Fajna lokalizacja, w klimatycznej, willowej części miasta. Obsługa; pani Joanno szacunek za wiedzę o pizzy, za przedstawienie oferty, za serwis na najwyższym poziomie. Zamówiliśmy dwie pizze neapolitana: rossa ze spianata calabrese picante, salame napoli, rukola oraz bianca, sezonowa ze szparagami. Pizza w 5 min, ląduje na stole. Ale to była uczta. Nie do opisania. trzeba spróbować!!! Do tego lemoniada rabarbar-pistacja. Polecamy. czekamy na lokal w Warszawie:)”
“Najsmaczniejsze burgery w Bielsku. Pani w czarnych włosach wymiata, choć teraz chyba częściej bywa w drugim lokalu na Złotych Łanach. Burgery były dobre nawet letnie z dostawy :)”
“Kto jeszcze nie był w Bike Barze to niech żałuje! Pyszny burger, pizza, kawka i piwko!”
“Zdecydowanie jeden z najlepszych jeżeli nie najlepszy Burger w Bielsku, w burgerze wszystko gra jak najeży, na plus frytki. Miejsce jak najbardziej godne polecenia.”
“Bardzo przyjemny pub. Wczoraj był bardzo miły Pan z obsługi. Nawet piwo podane bardzo ładnie. Polecam.”
“Bardzo przyjemne miejsce na śniadanie z fajnym klimatem. Możliwe że porcje są troszkę małe ale również za to nie jest drogo. Polecam :)”
“Sklep Grille Bielsko to miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić, jeśli szukasz wysokiej jakości sprzętu do grillowania. Obsługa jest na najwyższym poziomie – fachowa, uprzejma i zawsze gotowa doradzić, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym miłośnikiem grillowania, czy doświadczonym mistrzem rusztu. Asortyment sklepu jest imponujący – znajdziesz tu grille gazowe, węgloweoraz szeroki wybór akcesoriów, które ułatwią i uprzyjemnią każdą ucztę na świeżym powietrzu. Widać, że właściciele znają się na rzeczy i dbają o jakość oferowanych produktów. Podsumowując – jeśli szukasz dobrego sprzętu, profesjonalnej obsługi i fachowego doradztwa, to Grille Bielsko to idealne miejsce. Polecam z czystym sumieniem!”
“Super stosunek ceny do jakości. Zjadłem śniadanie „Pora Wstawać” - czyli omlet z suszonymi pomidorami, chlebkiem oraz sałatką. Do tego bardzo smaczne cappuccino. Bardzo miła obsługa.”
“Bardzo dobre jedzenie ! Bywamy często ze znajomymi na szybki obiad w ciągu dnia. Nigdy się nie zawiodłem- z czystym sumieniem polecam!”
“Super miejscówka. Duży wybór lanych piw.”
“Chyba najbardziej klimatyczny bar w Bielsku. Tam czas się zatrzymał i to jest duzy plus tego miejsca”
“Jeśli chodzi o cenę piw to jest bardzo tanio 9 zł za 0,5L. W ofercie jest piwo lane Warka i Brackie. Co do kwestii jedzenia są jedynie chipsy i paluszki. Lokal czysty. Jeżeli chodzi o klimat to można cofnąć się troszeczkę w czasie dużo rzeczy z minionych lat. Jest ogródek, który działa w okresie wiosennym do późnej jesieni w skrócie jak jest ciepło. Atutem jest dodatkowa palarnia wewnątrz lokalu gdzie można posłuchać muzyki lub oglądać telewizję C+. Co do jedzenia można było by dodać do menu frytki czy też zapiekanki. Obsługa klienta miła.”
“Mięsko dobre, ta Bułka mi nie pasowała, ale za mięso mogę dać po znajomości 5 gwiazdek”
“Mono porcja earl grey to czysta przyjemność, Pan z obsługi zawsze miły i uśmiechnięty a co najważniejsze wie wszystko o słodkościach które sprzedaje co bardzo doceniam w takich miejscach;) Polecam odwiedzić MONO myślę że każdy znajdzie coś dla siebie ;)”
“Zamawialiśmy catering na komunię syna i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pyszne jedzenie, pięknie przygotowane, dotarło na czas. Wyborny obiad, desery cieszące oko i podniebienie, zróżnicowana zimna płyta i pyszny bogracz na kolację. Wszyscy goście najedzeni i zachwyceni. Nie wszystkiemu udało się zrobić zdjęcie, bo tak szybko znikało ze stołu ;)”
“Miejsce stworzone z sercem, pasją i miłością do zwierząt. Widać troskę po podejściu obsługi do kotów. Od samego wejścia obsługa bardzo sympatyczna. Ceny deserów i kawy są naprawdę bardzo przyzwoite i według mojej opinii skrojone dla każdego portfela. Moje serce poza uroczą kotką Sisi skradła też szarlotka na ciepło z lodami i bitą śmietaną. Kawa świetna, aromatyczna, bogata w smak, żadna lura ze starego przepalonego ziarna. Obsługa chętnie opowiada o ciekawostkach na temat kotów, przedstawia je bliżej gościom. We wnętrzu można spokojnie porozmawiać ale też poczytać, są jakieś planszówki. Patrząc na komentarze to życzę kawiarni samych rozgarniętych Klientów, ciepłych domków dla kotków które go szukają i dalszej pracy z pasją i sercem do tego miejsca. Wrócimy jak tylko będziemy mogli ❤️”
“Dobrej jakości mięso, smaczne sosy, dość duża porcja jak na tę cenę - taki kubełek kosztuje 35 złotych.”
“Jadam tam dosyć często jeszcze za czasów jak byli na Warszawskiej. Jak zwykle i nie zamiennie smaczne jakoś utrzymują ciągle na wysokimi poziomie. Dodatkowo chciałem podziękować obsłudze dziewczynie 13 listopada zadzwoniłem czy można podać burgera do auta bo mam uraz nogi i nie byłem w stanie dojść do lokalu Pani wykazała się dużą empatia przynosząc burgera do auta dziękuję jeszcze raz :)”