Opinie

  1. Lena Litwiniuk ★★★★☆

    Pokoje były kiedyś ładne. Ze 30 lat temu. Brudna kanapa, wykładzina nie lepsza. gniazdko tylko przy biurku, więc jednocześnie nie dało się katować telefonu i laptopa. Obsługa się stara, ale wrażenie że ciągle na etapie "uczę się". Zapłaciłam za przedłużenie doby , a rano dostałam telefon sprawdzający dlaczego jeszcze nie wymeldowalam się.

  2. Maurycy Seweryn ★★★☆☆

    Przyjechałem do Hotelu Diament w Bielsku-Białej prosto z Hotelu Diament w Katowicach. Oba mają 4*. To niesprawiedliwe dla innych joteli i mylące dla Klientów. Hotel w Bielsku choć totalnie kiczowaty, mógł mieć 3* gdzieś w 2010 roku. Teraz to słabe, brudne, zakurzone i przaśne 2*. Pokoj w miarę duzy , ale czuć ten kurz,to zużycie sprzętów. Widać plamy. TV działa po ręcznym włączeniu. Pilot się obraził. Pościel dziadowska nawet w porównaniu z odpowiednikiem z Katowic. Miejsca parkingowe są.

  3. Seweryn Szczerbowski ★★★★★

    Chciałbym dać swoją opinię co do hotelu Vienna w Bielsku Białej jestem pod wrażeniem miła obsługa umią pomóc w wielu kwestiach doradzić jestem bardzo zadowolony spędziłem kilka dni i będę polecać ten hotel bo naprawdę warto i będę tu przyjeżdżać często naprawdę polecam jedzenie dobre barman robi przepyszne drinki i poleca doradza różne i naprawdę zaszczyt

  1. Andrzej Pałka ★★★★☆

    Całkiem Przyjemny hotel , uprzejma obsługa i całkiem smaczne śniadania Czuć , że wystrój to poprzednia dekada ale jest czysty i funkcjonalny Dużo miejsca parkingowego więc spokojnie znajdziesz miejsce Pączek w recepcji przy rejestracji to sympatyczny gest Polecam

  2. karola k ★★★★★

    Pokoje ładne z dużymi oknami. Łazienka zadbana, bardzo duża. Lodówka w pokoju na plus. Śniadanie urozmaicone, przepyszne. Pomimo kilkukrotnego rozmagnesowania karty wejściowej, obsługa zawsze pomocna w rozwiązaniu problemu. Polecam :)

  3. Malgorzata Anna ★★★★☆

    Czy naprawdę nie można zrobić porządnej jajecznicy czy kupić dobrych parówek? Lepiej dobrze niż wiecej ale marnej jakości. Pokoje w porządku. Cena jest bardzo przystępna.

  1. Michał Adamczyk ★☆☆☆☆

    Najgorszy hotel czterogwiazdkowy w jakim byłem... Widać, że brak kasy na podstawowe inwestycje lub małe prace remontowe. Siłownia od dawna zamknięta. W restauracji meble rozklejone i elementy odpadają. Pokoje brudne, z plamami na ścianach, dywanie czy zasłonach, same sciany popękane. Prysznice dziurawe i cieknie woda. Obok toalety włosy poprzednich gości. Elementy ozdobne lub zabezpieczające wiszą lub ich brak. Wi Fi brak alno ledwo, ledwo. Największym hitem był leżący kawałek futryny przy jednych z drzwi do pokoju...

  2. Tomasz Kwiatkowski ★★★★☆

    Bardzo przyjemne, duże pokoje, wygodne łóżka. Duża łazienka z wanną. Doskonała czystość, neutralny zapach. Działający telewizor. Trochę słabo, że nie ma czajnika. Jest natomiast igła, agrafka i nici a także... Biblia.

  3. Nat Gro ★★★☆☆

    Hotel klasyczny z lat 90tych XX wieku. W łazience wanna. Na wyposażeniu w standardzie tylko woda, ale przynajmniej donoszą codziennie nową. Z użyteczności - w pokoju mała lodówka. Żelazko dostępne na korytarzu. Śniadanie w cenie pokoju - wybór dość ograniczony, zwłaszcza dla osób nie jedzących mięsa. Lokalizacja za to bardzo dobra, blisko do szlaków turystycznych na Szyndzielnię, Magórkę, czy Stefankę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Parkhotel Vienna?

Parkhotel Vienna znajduje się przy Bystrzańska 48, 43-309 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Parkhotel Vienna?

Można skontaktować się z Parkhotel Vienna pod numerem +48 334 966 200

Jak można dotrzeć do Parkhotel Vienna?

Do Parkhotel Vienna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements