Opinie

  1. Aneta ★☆☆☆☆

    Ochrona, szkoda mówić na jakim poziomie, nieuprzejmi Panowie posługujący się wulgaryzmami . Nie polecam, a wręcz odradzam jest wiele innych przyjaznych miejsc z normalnymi ludźmi na ochronie

  2. Danek Maniek ★☆☆☆☆

    Po wczorajszym czekaniu w kolejce około pół nocy moja noga tam nie stanie ja nie wiem co gość zrobił w środku ale tak po ryju jak dostał od ochrony na zewnątrz to zwykła napaść na obywatela ochrona zero kultury wobec gości czekających na zewnątrz

  3. Mikołaj :0 ★★★★★

    Po remoncie spoko , dobrze że jest balans z muzyką że nie jest miksowana fajne klasyki , fajnie by było ogarnąć szybsze kolejki tzn więcej ludzi na barze czy więcej terminali żeby to szybciej szło to samo z szatnią . Po za tym fajnie bo duży wybór piw .

  1. Zuza Kukla ★☆☆☆☆

    Obrazu po wejściu zostałam nie miłe zaczepiona przez ochroniarza. Kazano mi dosyć opryskliwie opuścić lokal, jedynym tłumaczeniem ochroniarza były słowa "że dobrze wiem co zrobiłam i mam dożywotni zakaz".Podczas ignorowania moich pytań zagadał do drugiego ochroniarza za barem żeby upewnić się czy to ja, ponownie spytałam się czemu mam opuścić lokal skoro nic nie zrobiłam i jestem tu pierwszy raz od ponad 6-ciu miesięcy usłyszałam tylko że "rzucałam się na innych, kazałam się zostawić i stało się to w tym czasie".Końcowo oczywiście zostałam pomylona z inną osobą co wyjaśnił mój znajomy bo ja odeszłam, rozumiem że pomyłki się zdarzają, ale z całym szacunkiem zostałam potraktowana jakbym była głupia oczywiście nie usłyszałam chociażby przeprosin za pomyłkę

  2. Marcin Borowski ★★★☆☆

    Nie wiem jaką ocenę dać bo klub i miejsce ma swój klimat, muzyka jest różnorodna tylko jest definitywny problem z "inżynierami" i "lekarzami" którzy przyjechali ratować Polskę z odległych krajów. Niestety nie rozumieją słowa nie, zachowują się bardzo wulgarnie i natarczywie do kobiet. Ochrona oczywiście nic nie robi bo siedzą sobie przy wejściu, a to co się dzieje na sali już ich mniej interesuje. Byliśmy w Sepi 3 razy i 3 razy było to samo - niestety już nie wrócimy. Apel dla właścicieli - Jeżeli nie zrobicie z tym porządku, zaraz mało kto tam przyjdzie. Żona po wyjściu powiedziała mi wprost, że nie odważyłaby się przyjść tam sama lub z koleżankami. Ochroniarz powinien obserwować salę główną i jeżeli widzi niewłaściwe zachowane, lub osoby ledwo stojące na nogach pod wpływem alkoholu czy innych używek to powinien wypraszać takie osoby dla dobra pozostałych i reputacji klubu. PS. Zainwestujcie też w bardziej wydajną klimatyzacje, bo ta jedna na serio nie daje rady - poza tym klub super z fajnym klimatem

  3. tadeosh ★★★★☆

    Zaskakująco przyjemnie. Muzyka raczej rockowa, ceny jeszcze 2 miarę normalne. No i nie było jakoś super tłoku (co prawda byłem w tygodniu, w weekend nie wiem).

  1. Dawid Lapczyk ★★★★★

    Nigdy nie przepadlem za tym klubem, zawsze tam bywalem juz na dobitke i zawsze dobrze sie bawilem, to chyba jedno z miejsc gdzie mozna dobrze sie zabawic jednak trzeba brac pod uwage ze klimaty tam raczej blizsze rocka niz typowej dyskoteki. Mimo wszystko polecam ;)

  2. Szymon B ★☆☆☆☆

    Na bramce jaskiniowcy żywcem wyjęci z wiejskich potańcówek lat 90. Kompletny brak profesjonalizmu. Uwaga na nich ! Przemoc to ich jedyna umiejętność rozwiązania problemu ... I chyba jedyna umiejętność w ogóle.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sepia?

Sepia znajduje się przy 3 Maja 13, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Sepia?

Do Sepia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements