Opinie

  1. Joanna Konopka ★★★★★

    Zawsze byłam zadowolona z aplikacji rzęs, i choć nie jestem już klientką Beatki z powodu zmiany lokalizacji, to na pewno śmiało mogę polecić innym!

  2. Kamila Kamila ★★★★★

    Pierwszy raz robiłam rzęsy, Pani bardzo mila, doradziła wybór rzęs metodą 1:1, i wyszło pięknie Polecam z serducha ❤️

  3. Adrianna Drobek ★☆☆☆☆

    Nie polecam! byłam w salonie na stylizacji rzęs metodą 1:1. pani, która próbowała nieudolnie przeprowadzić zabieg nie ogarniała rzeczywistości. zaczęło sie juz od samego początku, wszystko wypadało jej z rąk, rzucała telefonem, przeklinała,plątał sie jej język,co chwile odchodziła od stanowiska.po czym po godzinie powiedziała mi że "jest w bardzo złym stanie psychicznym i nie dokończy zabiegu oraz że moge zadzwonić jutro i sie umówić na wizytę." Po godzinie mialam zrobione pół oka. W domu musiała usuwać,to co zrobiła nieudolna kosmetyczka. Przestrzegam przed tym miejscem,ponieważ dopiero teraz do mnie dochodzi, że ta OSOBA mogła zrobić mi krzywdę oraz że powinnam wezwać policje za to że w takim stanie mnie obsługiwała i narażała moje zdrowie. Jeżeli jest sie w tak "złym stanie psychicznym" to nie przyjmuje się klientki lub przekłada wizytę. Naprawde nigdy nie miałam takiej sytuacji i mam nadzieję, że juz nigdy nie będę miała!!! W dodatku pani usuwa komenatrze, które są nieprzychylne na booksy. Zresztą jak pani Beata powiedziała jej przyjaciel jest przedstawicielem booksy, może właśnie dlatego ma tam same świetne opinie.

  1. Patrycja Czerwińska ★★★★★

    Polecam z całego serduszka Pani jest bardzo uprzejma i dobrze dobiera rzęsy pod typ oka, profesjonalnie, a nie tak żeby było drogo. Jest szybciutko, oczko nie piecze, łóżeczko wygodne, a radio w tle odprężające, można się zdrzemnąć, a po obudzeniu podziwiać swe piękne oczka❤

  2. Izabelaaa_xx ★★★★★

    Bardzo dobra jakość usługi. Stylistka podchodzi indywidualnie do potrzeb każdej klientki. Rzęsy dobierane do kształtu oka. Salon czysty i przyjemny. Wychodzę z salonu za każdym razem z ogromnym zadowoleniem, bo NIKT tak PIĘKNIE i w tak profesjonalny sposób nie upiększy mnie jak Pani Beatka. ❤️

  3. Natalia Goral ★★★★★

    Beatka jest najlepsza stylistka rzęs jaką znam, wyciągnie z każdej opresji, wykona stylizacje według upodobań klientek, zawsze wyjdziesz z tego miejsca zadowolona. Miła obsługa, czas szybko leci a rzęsy są zawsze spektakularne, polecam z całego serduszka

  1. Katarzyna Kasprzyk ★☆☆☆☆

    Niestety nie mogę podzielić opinii wcześniejszych klientek. Rzęsy już następnego dnia zaczęły się normalnie sypać. Ok każdemu się zdarza może nie ten klej, nie ta pora więc poszłam na poprawę. I mija po niej tydzień jestem na wczasach i praktycznie nie mam rzęs. A jestem tu jeszcze tydzień...Szkoda ale polecić nie mogę. Nie tego oczekiwałam umawiając się i płacąc za wizytę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres BEA GLOW STUDIO - Beata Gawełek?

BEA GLOW STUDIO - Beata Gawełek znajduje się przy Bohaterów Warszawy 3A, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do BEA GLOW STUDIO - Beata Gawełek?

Można skontaktować się z BEA GLOW STUDIO - Beata Gawełek pod numerem +48 574 210 089

Jak można dotrzeć do BEA GLOW STUDIO - Beata Gawełek?

Do BEA GLOW STUDIO - Beata Gawełek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements