Przegląd katalogu
- 323 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 71% Ze zdjęciami
Znaleziono 323 wyników
Przeglądaj salon kosmetyczny w Bielsko-Białie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 323 wyników w Bielsko-Białie, Śląskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 11,389 opinii i ocen.
“Zawsze profesjonalnie i perfekcyjnie! Paznokcie wyglądają rewelacyjnie! Bardzo duży wybór kolorów! Polecam :)”
“Wizyta u Pani Anety to ratunek dla cery - od wywiadu wstępnego, przez zabiegi dostosowane do stanu skóry po dobór odpowiedniej pielęgnacji i suplementacji. Wszystko w ciepłej, ale profesjonalnej atmosferze sprawia, że stałam się stałą klientką i zdecydowanie będę wracać.”
“Miałam przyjemność korzystać z zabiegów pielęgnacji skóry twarzy oraz zabiegu farbowania włosów i prostowania wszystkie usługi zostały wykonane na bardzo wysokim poziomie. Każda z Pań krok po kroku opowiadała jaki będzie kolejny etap zabiegu, odpowiadały wyczerpująco na zadane przez mnie pytania. Podczas usług był zapewniony spokój , cisza , czułam się zaopiekowana i zrelaksowana . Gorąco polecam bo ja na pewno wrócę ♥️”
“Bardzo profesjonalnie wykonane zabiegi, wyciszająca atmosfera i przemiłe Panie.”
“Właśnie po obcięciu u pana Piotra, przyszedłem bez żadnego pomysłu, wychodzę super zadowolony, polecam bardzo”
“Szczerze polecam!!! Bardzo czysto i sterylnie. Pani Kinga to super specjalistka zajmujaca sie oprawą oka. Laminacja brwi, koloryzacja i regulacja wykonana przez nia 'sztos'.”
“W salonie Uli zawsze panuje super atmosfera, można się na maksa zrelaksować. Po zabiegach wychodzi się zawsze z piękną skórą. Kupiłam u Ulki również Beautyplan, który okazał się strzałem w dziesiątkę dla mojej skóry twarzy. Pierwsze efekty były zauważalne już po tygodniu od zastosowania się do kosmetyków i zaleceń Uli. Jeśli jeszcze się zastanawiasz nad kupnem beautyplanu - ZDECYDOWANIE KUP GO i ciesz się piękna skórą! Polecam z całego serca wszystko co oferuje Ulka :-) Najlepsze miejsce na mapie Ustronia dla skóry twarzy!”
“Bardzo polecam salon ☺️ Miałam wykonany manicure nową metodą dual form, efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, jestem zachwycona niesamowitym profesjonalizmem Pani Svetlany. Polecam z całego serca ❤️”
“Panie bardzo sympatyczne, chętnie doradzają i szybko wykonują swoją pracę. Szybko, a mimo to starannie. Jedyna fryzjerka, która "podcięła " włosy a nie obcięła za dużo :) Na pewno wrócimy !”
“Nareszcie czas na mnie i właśnie to miejsce mi to zapewnia. Przemiła ekipa tu ukłony dla Pani Emilki, dobrze tłumaczone zabiegi jak i informacje o sprzęcie. Przyjazna atmosfera i mega promocje. Polecam z całego serca. Przyjdź i przekonaj się sama. Dorota T.”
“Polecam! Mój pies pewnie najłatwiejszym klientem nie jest, ale panie podchodzą do zwierząt z cierpliwością i sercem. Pies czysty, pachnący i pięknie wystrzyżony. Ciągnie zawsze do drzwi jak się zbliżamy do wejścia i się cieszy, a to najlepsza rekomendacja :)”
“Polecam! Super indywidualne podejście, perfekcyjna laminacja brwi i lifting rzęs ❤️”
“Serdecznie polecam Kawałeczek Raju - to miejsce, w którym czas zwalnia, a dusza odnajduje spokój. SPA oferuje wspaniały relaks i magiczną atmosferę, a w połączeniu z delikatną melodią ukojenie dla umysłu. Przy użyciu olejku, skóra pozostaje jedwabiście gładka i miękka, a jego zapach pozostaje z Tobą bardzo długo, dając poczucie luksusu. Już jestem zapisana na kolejny raz. ”
“Bardzo stresowałam się pierwszą wizytą, a wszystko wyszło tak, że zdecydowanie żałuję, że nie trafiłam tutaj wcześniej. Bardzo przyjemna i przyjazna atmosfera, cudowna obsługa. Pani Beata Hajduś potrafi nie tylko pomóc, ale odczaruje nawet najgorszy dzień. Pełen profesjonalizm i jej super podejście do drugiego człowieka sprawią, że proces leczenia jest nie tylko efektywny, ale też dający siłę i nadzieję na lepsze jutro.”
“Szybkie umówienie wizyty telefonicznie. Ciepła atmosfera. Panie starają się jak mogą ale jest efekt. Polecam”
“Jestem pod wrażeniem tego miejsca. Wspaniałe przyjęcie przez Panią Martę - ogromna i fachowa wiedza, profesjonalne podejście do klienta. Bardzo dobrze dobrane zabiegi. Efekty widoczne po pierwszym zabiegu, co w ogóle przeszło maje najśmielsze oczekiwania. Polecam wszystkim i sama będę dalej korzystać.”
“Mój bichon po wizycie u Pani Kasi wygląda zjawiskowo. Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych w Fioletowym Psie !”
“Polecam z Całego serca ! Jestem mega zadowolony jednym słowem Klasa ! :) Pani Gosiu Dziękuję bardzo i do następnego! :)”
“Polecam ! Salon do którego chce się wracać! ♥️ paznokcie piękne, starannie zrobione i bardzo trwałe. Dziewczyny zawsze uśmiechnięte i z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością wykonują swoją pracę! Uwielbiam to miejsce i polecam każdej kobiecie, która chce mieć piękne, zadbane stopy i dłonie ♥️”
“Super atmosfera, wszystkie Panie bardzo miłe, usługa zawsze wykonana profesjonalne i z dokładnością. Polecam!”
“Plus za miseczkę z wodą dla piesków”
“Troszkę na uboczu od głównej części miasta, ale naprawdę WARTO przekroczyć rzekę i tory :) Bardzo fajny wystrój wnętrza (lekki, trochę rustykalny, stylowy, nieprzeładowany), bardzo dobre jedzenie ze świeżych składników i ładnie podane (zastawa, deska do pizzy itp. - szklaneczka wody do espresso, itp.). Uprzejma obsługa (chyba sama właścicielka?). Ceny umiarkowane. Uwaga: godziny otwarcia niezbyt późne i w niektóre dni nieczynne, warto sprawdzić na stronie. POLECAM!”
“Serdecznie dziękuję Pani Darii za profesjonalizm, zaangażowanie, świetne doradztwo oraz bardzo miłą atmosferę podczas wizyty, która miała miejsce 29.01.2025. Jestem absolutnie zachwycona efektem po zabiegu keratynowego prostowania włosów! Moje włosy stały się jedwabiście gładkie, lśniące i wyjątkowo miękkie w dotyku. Efekt utrzymuje się już od kilku dni i nie mogę się nacieszyć ich wyglądem. Widać, że zabieg naprawdę odżywił moje kosmyki, zniwelował ich puszenie się, a włosy wyglądają na zdrowe i pełne blasku. Zdecydowanie polecam Panią Darię oraz cały salon!”
“Do Pani Magdy trafiłam szukając w internecie sposobów na pozbycie się blizn potrądzikowych. Przeczytałam bloga i od razu umówiłam się na wizytę. Pani Magda ma naprawdę indywidualne podejście do klienta, dobiera parametry zabiegów do realnych potrzeb. Co więcej, wszystkie procedury przeprowadzane są z zachowaniem największej higieny. Stan mojej cery ogromnie się poprawił po kilku miesiącach regularnych wizyt. Dodam, że dojeżdżam do salonu ponad 100 kilometrów, więc to musi o czymś świadczyć. Zabiegi wykonywane są z nastawieniem na pomoc w problemie z jakim się przyszło, a nie naciągnięciem na niewiele dające drogie zabiegi jak w innych miejscach. Pani Magda ma jakąś magiczną moc rozpoznania czego cera potrzebuje. :) Polecam!”
“Jak na pierwszą wizytę,szkolenie jestem bardzo zadowolona. Zespół przyjazny,miły . Profesjonalne dokładne podejście do konkretnego tematu. Uczę się więc jak dla mnie każda informacja jest na wagę złota i jest na co popatrzeć . Proste wyłożenie tematu w praktyce,można liczyć na pomoc i ocenę wykonanej pracy .”
“Na początku miałam niemiłą sytuację z paznokciami – usługa niestety nie spełniła moich oczekiwań, a efekt końcowy był daleki od ideału. Spędziłam w salonie 4 godziny i zapłaciłam 200 zł, jednak po zgłoszeniu problemu obsługa bardzo profesjonalnie i uprzejmie zareagowała. Otrzymałam pełen zwrot kosztów oraz zaproszenie na darmowy masaż i rzęsy. Byłam już na masażu – bardzo przyjemna usługa w miłej atmosferze, teraz czekam na termin na rzęsy. Jestem pozytywnie zaskoczona podejściem właścicielek i całego zespołu – bardzo miłe panie, świetna komunikacja i chęć rozwiązania sytuacji .Mimo początkowego rozczarowania, cieszę się, że sprawa zakończyła się pozytywnie. Doceniam takie podejście do klienta i z czystym sumieniem mogę polecić ten salon. Dziękuję!❤️❤️❤️”
“Dobra kawa, dobrze włosy mam ostrzyżone i na dodatek jest tam KOCHANY pies.”
“Jestem klientką Beauty Secret Cosmetology od prawie roku i z czystym sumieniem wystawiam 5 gwiazdek:) Przede wszystkim za dobór zabiegów odpowiednich do moich potrzeb. Tu szeroki uśmiech w stronę nieocenionej Pani Sylwii, która ze stoickim spokojem przyjmuje moje nowe pomysły (często niezbyt mądre) i które potem cierpliwie wybija mi głowy, proponując lepsze rozwiązania ;) nigdy nie się zawiodłam! Ogromna wiedza i doświadczenie, wysoka jakoś usług, konkurencyjne ceny i cudowna atmosfera :) POLECAM!!!!!”
“Polecam, profesjonalna i miła obsługa.”
“Pani Ania z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem zajmuje się moimi stopami od wielu lat. W razie nagłych wypadków, zawsze znajduje czas na udzielenie pomocy. Ogromne wsparcie merytoryczne i przyjemna atmosfera w trakcie zabiegów. Polecam gorąco ❤️”