Przegląd katalogu
- 1,710 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 84% Ze zdjęciami
Znaleziono 1710 wyników
Przeglądaj kawiarnia w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,710 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 573,194 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera kawiarnia z miast takich jak Katowice, Bielsko-Biała, Częstochowa, Gliwice, Sosnowiec i innych.
“Miła obsługa i atmosfera niskie ceny”
“Cudowne miejsce, piękne widoki, wspaniała atmosfera a kawa i ciasto smakują obłędnie!”
“Pyszne dania w bardzo dobrej cenie. Pierogi z całymi owocami w środku na cieniutkim cieście. Podane z masłem. Pycha”
“Polecam z całego serca to miejsce, przepyszne ciasta i desery, możliwość skomponowania boxow ze słodkościami na różne okazje. Ponadto w nowo otwartej części obok wypasione przepyszne gofry bąbelkowe i równie pyszne lody.”
“Śniadaniowa propozycja - CROQUE MADAME zachwyca lekkością i oryginalnym smakiem, najpewniej dzięki sosikowi remulada domowej produkcji. Słodko-niesłodkie BROWNIE czaruje kremem o nieokreślonym lecz niebiańskim smaku. Cudowności dopełnia gustowne wnętrze z idealnie z nim korespondującą, delikatnie sączącą się z głośnika muzyczką. Brawo dla właściciela i Jego ekipy! ⭐️”
“Fajny bar w stylu "speluno" smaczne świeże piwko, niskie ceny, bardzo miła obsługa, w ogródku miło i przyjemnie.”
“Uprzejma i uśmiechnięta obsługa, smaczne jedzenie, świetne ceny, aż chce się wracać!”
“Dzisiaj po raz pierwszy udało mi sie trafić do kawiarni Alahamora. Gdyby nie chęć zobaczenia samochodów na piętrowym parkingu, nadal nie wiedziałabym gdzie, uchylając drzwi kawiarni, można przenieść się do świata magii. Zaraz za progiem zachwyciły mnie ruchome obrazy i mnóstwo dekoracji tworzących magiczny klimat znany mi z serii książek o Harrym Potterze. Nawet siostra była pod wrażeniem mimo wcześniejszego sceptycznego nastawienia. W środku powitała nas prefekt Patrycja, która pomogła z wyborem magicznego posiłku. Zdecydowałyśmy się na bajgle. Okazało się, że mogłyśmy skorzystać z promocji - do każdego bajgla kawa lub eliksir gratis. Super! Bulgoczące napoje robią ogromne wrażenie. Za namową naszego prefekta założyłyśmy stroje i pozowałyśmy do zdjęć w magicznym otoczeniu. W oczekwianiu na posiłek wybrałyśmy grę. Jedzonko pyszne. Cena bajgli wysoka, to fakt, ale z pewnością jeszcze tam wrócimy. Dziękujemy Pani Patrycji, która dbała, żeby nasza wizyta była bardzo udana.”
“Bardzo pyszne śniadanie! Wszystko świeże, dobrze doprawione i pięknie podane. Matcha rewelacyjna, a obsługa uśmiechnięta ☺️”
“Piękna bawialnia, prowadzona z pomysłem i dużą ilością atrakcji, szczególnie też dla najmłodszych niemowlaków :) obsługa czasami zakręcona ale bardzo miła i otwarta na klientów i ich zadowolenie z pobytu”
“Cudowne miejsce z wieloma świetnymi zabawkami które są sprawne, a nie tak jak w innych salach zabaw. Pyszna kawa, świeże ciasta i do tego stoliki są tak ułożone, że można w spokoju pić kawę i zerkać na malucha :) No i sympatyczni, nowi właściciele pełni pasji i pomysłów. Polecam !”
“Fantastyczne zapiekanki lody jak i piwo, czuć dbałość o jakość składników. Pani właścicielka właściwa osoba na właściwym miejscu, sympatyczna, posiadająca pasje, którą widać w oczach jak opowiada o rzeczach, które sprzedaje. Niepozorne miejsce, w którym nie tylko byliśmy a zostaliśmy ugoszczeni.”
“Byłem pierwszy raz i z pewnością gdy będę w Gliwicach odwiedzę to miejsce jeszcze raz. Bardzo dobre ciasta , idealny stosunek jakości kawy do ceny. Dobry klimat miejsca , miła obsługa ! 3 kawałki ciasta , dwie kawy , galaretka z owocami i gałka lodów w wafelku 79 zł . Aż chce się przychodzić codziennie :) polecam !”
“Jeśli lubi się matchę,to z pewnością tutaj jest duży wybór różnych kaw i innych napoi. Pyszne bajgle i smaczne śniadania. Sympatyczna atmosfera,można miło spędzić czas.”
“Super stosunek ceny do jakości. Zjadłem śniadanie „Pora Wstawać” - czyli omlet z suszonymi pomidorami, chlebkiem oraz sałatką. Do tego bardzo smaczne cappuccino. Bardzo miła obsługa.”
“Restauracja Alivio to prawdziwa perła wśród lokali gastronomicznych. Od pierwszego kroku poczuliśmy wyjątkową atmosferę. Elegancja łączy się z przytulnością a każdy detal wnętrza został przygotowany ze smakiem. Obsługa zasługuje na najwyższe uznanie profesjonalna, uśmiechnięta i zawsze gotowa doradzić sprawiła że czuliśmy się wyjątkowo. Jednak największe wrażenie zrobiła na nas kuchnia. Potrawy są nie tylko pięknie podane ale przede wszystkim zachwycają smakiem. To miejsce idealne na romantyczną kolację jak i na spotkanie ze znajomymi. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć TEGO BRAKOWAŁO NA MAPIE KŁOBUCKA! Gorąco polecam każdemu kto pragnie przeżyć niezapomniane doświadczenia kulinarne.”
“Bardzo mila Pani z obsługi. Jak ktoś szuka cukru w kostkach tam znajdzie”
“Zdecydowanie polecam! Jadłam lody bakaliowe oraz pistacjowe – obie wersje były przepyszne. W pistacjowych naprawdę czuć intensywny smak pistacji, a w bakaliowych jest mnóstwo dodatków. Porcje również solidne. Obsługa na najwyższym poziomie – dwie Panie, które nas obsługiwały, były bardzo miłe i uśmiechnięte. Na pewno jeszcze tu wrócimy! ❤️”
“Tutaj jest słodko, różowo, miło i Włoskie klimaty w Knurowie - coś pięknego. Dobra kawa, pyszne lody i desery. Zaczynając od słodkości, przez piękny wystrój, kończąc na czystej toalecie z niezbędnymi akcesoriami - wszystko jest świetne. Zawsze celująca obsługa. Poza ofertą stacjonarną można zamówić torty i słodkie stoły.”
“Chwalę sobie tu dobre kanapki i drożdżówki. Bardzo życzliwa i sprawną obsługa.”
“Wspaniałe miejsce, można zjeść, napić się browara, kupić świeże ogórki, jajka, zagrać w darta, w warcaby, zjeść zapiexe top ten polecam”
“Wszystko super jestem zadowolony, przepyszne jedzenie, polecam”
“Miejsce przyjazne rowerzystom blisko rzeki i trasy rowerowej wzdłuż Brennicy. Mili gospodarze duży wybór lanego Piwa .Jest lana Warka Strong. Bardzo przyjemny ogródek przy barze dogodny dla małych dzieci”
“Przepyszne ciasta bez cukru. Od kilku lat nie jem innych ciast i deserów i muszę przyznać że te tutaj są najlepsze. Jadłam z tej samej sieci cukierni torty w innych miastach, ale też z innych, ale te są po prostu najsmaczniejsze. Wyjątkowo dobre muffinki. Polecam gorąco! Aaa i pyszna kawa!”
“Dobra kawka, dobre lody, wygodne siedzenia. Można tu zajrzeć.”
“Byłam z narzeczonym po raz pierwszy w kawiarni msc temu.Przepyszna latte sezonowa i desery.Na temat pieczywa się nie wypowiem bo nie jadłam.Przepiekny wystrój, miła obsługa.Polecam”
“Zacznę od tego że pani, która od lat prowadzi lokal jest bardzo sympatyczna. Co do samego baru można oglądać mecze a oprócz tego ceny za alkohol są atrakcyjne jak na współczesne realia.. Moim zdaniem najtańszy bar w Zabrzu! Chcesz przyjdź i sprawdź, a gwarantuje jeżeli lubisz spokój i dobre piwo to jeszcze nie raz tu wpadniesz ;).”