Super bawialnia dla dzieci. Można ciekawe się pobawić dzieciom, a dorosłym wypić pysznej kawusi. Ostatnio na halloween była organizowana świetna i atrakcyjna zabawa z animatorem. Córka nie może się teraz doczekać na Bal Andrzejkowy. Bardzo polecam sale zabaw AKUKU.
Zdjęcia
Opinie
-
Надія Гарматюк ★★★★★
-
Natalia H ★★★★★
Wspaniała sala zabaw dla dzieci! Pierwsze kider party naszego syna z okazji 3 urodzin było strzałem w dziesiątkę! Wszystko można omówić i ustalić. Sala idealna dla dzieci 1,5 do 6 lat! Dużo drewnianych zabawek, możliwości do wspinania się oraz pyszna kawa i coś słodkiego dla rodzica! Polecam!
-
Bartłomiej Majkut ★★★★★
Bawialnia „Akuku” to fantastyczne miejsce! Czysto, bezpiecznie i bardzo dużo atrakcji dla dzieci. Moje dziecko świetnie się bawiło przez długi czas. Obsługa bardzo miła i zaangażowana. Zdecydowanie polecam – na pewno wrócimy!
-
Noemi Czarnik ★★★★★
Cudowne miejsce z wieloma świetnymi zabawkami które są sprawne, a nie tak jak w innych salach zabaw. Pyszna kawa, świeże ciasta i do tego stoliki są tak ułożone, że można w spokoju pić kawę i zerkać na malucha :) No i sympatyczni, nowi właściciele pełni pasji i pomysłów. Polecam !
-
Agnieszka Wałęsa ★★★☆☆
Z plusów: sala zabaw ładna i czysta, dobre wypieki i kawa. Bardzo ciekawy koncept z „drzewami” i hamakiem. Jest sporo zabawek i gier. Z minusów: wejście małe, brak krzesełka, pufki, czegokolwiek, na czym można usiąść i spokojnie zdjąć buty i rozebrać dziecko. Jak ostatnio byliśmy, to akurat padało i zdejmowaliśmy buty w kałuży… Sama strefa zabawy nie jest niczym odgrodzona od drzwi, a kawiarnia znajduje się na samym końcu, przez co trzeba mieć cały czas oczy dookoła głowy, żeby widzieć czy dziecko nie ucieka na zewnątrz (tak wiem, ze trzeba pilnować dziecko, ale czasem trzeba się obrócić żeby np. coś zamówić) Może warto przemyśleć założenie jakiejś barierki. Sama cześć kawiarniana odgrodzona dosyć wysokim murkiem, przez co nie widać co robi dziecko, niestety nie wiem czy są kamery, bo jeśli są, jak byłam to nie były włączone. Sama sala nie jest za duża, zrobiona antresola, gdzie są najciekawsze rzeczy tez jest niewielka, można było ja powiększyć i trochę rozrzucić te zabawki na większej powierzchni żeby więcej dzieci mogło się nimi pobawić.
-
Anna s ★★★☆☆
Mam mieszane uczucia. Z jednej strony doceniam klimat, naturalne zabawki i w ogóle wystrój, ale ceny powalają z nóg. Godzina z dwójką dzieci. Kawa, ciastko, musik i 100 pln. Infkacja, inflacją, ale to już przesada. Nie warte tych pieniędzy. Ps dzieci są zadowolone, ale kieszenie rodziców już niekoniecznie
-
Maciej Mazur ★★★★★
Ekstra miejsce! Przepięknie urządzone, cudowne zabawki, masa atrakcji :-D Mój roczny synek nie mógł oderwać się od zabawy, a była to pierwsza sala zabaw na której byliśmy. Do tego pyszna kawa, super ciasto i miła obsługa. To miejsce zasługuje na 10 gwiazdek! :-D
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres AKUKU - sala zabaw i kawiarnia?
AKUKU - sala zabaw i kawiarnia znajduje się przy Cieszyńska 140, 43-303 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do AKUKU - sala zabaw i kawiarnia?
Można skontaktować się z AKUKU - sala zabaw i kawiarnia pod numerem +48 532 320 110
Jak można dotrzeć do AKUKU - sala zabaw i kawiarnia?
Do AKUKU - sala zabaw i kawiarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku