Przegląd katalogu
- 106 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 83% Ze zdjęciami
Znaleziono 106 wyników
Przeglądaj cafe w Ustrońie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 106 wyników w Ustrońie, Śląskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 88,329 opinii i ocen.
“Bardzo fajne miejsce. Codziennie wieczorem muzyka na żywo do 22. Jedzenie bardzo smaczne, obsługa miła także z czystym sumieniem polecam.”
“Bardzo pyszne ziemniaki, zamówiliśmy z żoną ziemniak ze szpinakiem oraz fetą normalnie palce lizać. Miła obsługa oraz krótki czasz oczekiwania . Polecam.”
“Gorąco polecam naleśnikarnię.Nalesniki na słodko i słono. Jest możliwość zakupu pół porcji.Mila obsługa, duży ogródek.”
“Uwielbiam to miejsce, tęsknię za nim zimą, kiedy jest nieczynne. Całą wiosnę, lato i jesień przychodzę na przepyszne piwko, frytki i najlepsze ogniska w najlepszym towarzystwie. Kocham i gorąco polecam! :)”
“Bardzo smaczne jedzenie, żurek rewelacyjny z dużą ilością czosnku co idealnie komponuje się z zimowa sceneria :) ryba smaczna duża porcja kapusty ;) 25 zł za zestaw 2 dań to petarda jak na obecne czasy :)”
“Sympatyczne chłopaki w obsłudze. Zapiekanki sztos. Burgery... no popracują nad pieczywem (szczególnie dół) i będzie lepiej. Byłoby miło gdybyście pytali jak wysmażony ma być. Bardzo dobre lemoniady.”
“Kupuję tam od lat, i jestem bardzo zadowolony. Mięso świetne, asortyment wystarczający na codzienne zakupy. Jedyny problem, to brak zasięgu w środku przez co ciężko zapłacić blikiem. Oprócz tego super ;)”
“Lody przepyszne! Duże gałki ;) Kawy smakowe cudowne w smaku! Ciasteczka na wagę obłędne! Świeżutkie , bardzo smaczne! Polecam !! Aaaa bardzo miła obsługa ;)”
“Karczma urocza, z ciekawym klimatem dla tych, którzy lubią tego typu miejsca. Z muzyką w tle, która nie przeszkadza w rozmowie. Obsługa sympatyczna, pomocna w wyborze dań. Jedzenie bardzo dobre, dobrze doprawione, robione w stylu "swojskim". Idealnie sprawdzi się na kolację w zimowy wieczór.”
“Koliba pod czarcim kopytem miła atmosfera, smaczne jedzenie, dobre piwko i pajda chleba z tustym”
“Diobli Dołek to miejscówka wpisana na stałe w mapę Ustronia. Istnieje od zawsze (a przynajmniej odkąd ja pamiętam, jak przyjeżdżałem do Ustronia z wycieczką szkolną jako łebek - a zbliżam się już do 50-tki). Jedynie co, to nie pamiętam, czy prowadzą to ci sami właściciele. No ale do sedna: jedzonko spoko, ceny spoko, klimat jak najbardziej spoko. Da się smacznie pojeść (choć produkty raczej mrożone). Da się też posiedzieć przy fajnej muzyczce. Miejsce ma swój swoisty klimat i da się lubić. Także polecam każdemu, kto odwiedza Ustroń i ma ochotę na coś innego niż wielkomiejskie żarcie w restauracji lux...”
“Jak byłem to kobieta przy kasie tak miła i sympatyczna że takich to już nie ma .Fajny wybór produktów”
“Żabka klimatyzowana, w upalne dni czuć przyjemny chłód jak się wchodzi, głównie paczki odbieram i idzie to im dość sprawnie, brakuje tej kasy samoobsługowej. Parking niewielki ale zawsze jakieś miejsce się znajdzie, ewentualnie można na przeciwko stanąć.”
“Fajny nieduży sklepik często z niego korzystam bo mam do niego niedaleko jestem przewodnikiem beskidzkim poruszam się zielonymi ciuchami obsługa pierwsza klasa panie naprawdę się starają nic tylko robić zakupy”
“Super.Bardzo czysto i bardzo spokojnie.Mili pracownicy.Duzy asortyment i mało braków na półkach.”
“Pani które mnie dzisiaj na infolinii obsługiwała bardzo miła. Szkoda że z imienia nie mogę pochwalić bo nie znam . Kurier jedynie zawalił i za trzecim razem mi dostarczył przesyłkę. A twierdził że nikogo nie ma w domu, co było nieprawdą.”
“Bardzo przyzwoity sklep. Olbrzymi wybór produktów. Bardzo życzliwa i pomocna obsługa.”
“Miałam okazję jakiś czasu temu zatrzymać się tu w podróży. Sam sklep nie różni się od innych żabek, ale na szczególne uznanie zasługuje obsługa, bowiem pracuje tam niezwykle pozytywny i komunikatywny chłopak, otwarty na ludzi, niczym stworzony do pracy w handlu.”
“Dużo lepsza opcja niż Żabka obok sisi polecam. Super obsługa I utrzymane standardy.”
“Bardzo dobre frytki i grzańce. Przy muzyce na żywo super się bawiliśmy.”
“Gratuluję pani menadżer z popołudniowej zmiany z 30.11.2025 świętej cierpliwości. Jest pani złotą kobietą. Niekiedy trzeba się mocno hamować, mimo standardów korporacyjnych. Mimo sporego tłumu wszystko idealnie na czas. Polecam.”
“Bardzo dobry kebab. Dobre mięso z baraniny polecam”
“Duży sklep, towaru mnóstwo jest w czym wybierać od pieczywa do mięsnego kończąc na arkoholu. Info-Gama to ogólnopolska sieć sklepów spożywczych działająca na rynku od 2010 roku. Jej pierwszy sklep został otwarty w Zakopanem – obecnie firma posiada sklepy specjalistyczne i kąciki Bistro Cafe na ternie całego kraju”
“Super piekarnia, b.dobre pieczywo”
“Fajni młodzi właściciele po mimo młodego wieku dobrze sobie radzą i do tego bardzo mili polecam tą Żabkę”
“Jak na Żabkę to za małą kwotę szybkie jedzenie jest ok. Obsługa bardzo miła !”
“Ustroń fajna ale trzeba patrzeć na obsługę bo potrafią się pomylić na niekorzyść klienta.”
“Najlepsze jedzenie w Ustroniu. Syte, smaczne i długo nie trzeba czekać. Kelner bardzo kulturalny i miły. Polecamy wracając po 4 latach i będziemy nadal wracać. Pozdrawiamy.”
“Bardzo miła obsługa. Bardzo dużo miejsca. Ceny jak najbardziej akceptowalne, nawet względnie tanio. Mega szybko podane dania w ciągu 15 minut, super! Łazienka dla klientów bezpłatna, normalna rzecz. Miło że mają piwo z tanka, rzadko spotykane. Zamówiliśmy różne dania dostaliśmy wszystkie w tym samym momencie. Wszystko ciepłe i świeże. Wyszliśmy najedzeni i bardzo zadowoleni. Mega polecam.”