Opinie

  1. Adi (Adi) ★★★★★

    Bardzo smaczne jedzenie, żurek rewelacyjny z dużą ilością czosnku co idealnie komponuje się z zimowa sceneria :) ryba smaczna duża porcja kapusty ;) 25 zł za zestaw 2 dań to petarda jak na obecne czasy :)

  2. Monika Różalska ★★★☆☆

    Jedzenie dobre ale niestety zarówno rosół jak i drugie danie było letnie. Szybkość podania drugiego dania świadczy o tym, że schab był wcześniej usmażony a później tylko podgrzany i podany. Ziemniaki były zimne.

  3. Joanna Bafia ★★★☆☆

    Przed 16 poszliśmy na obiad Na tablicy wypisane wszystkie dania dnia W środku już część zmazana bo ich brak Wzięliśmy 2 kotlety drobiowe i schab Kotlety bardzo cienkie i naciagły tłuszcz Doprawione dobrze Dania nie robione na bierząco Ledwo zamówiliśmy ( plus frytki) zaraz nam panie podały do stolika Barszcz czerwony solo w kubku , okazał się barszczem czerwonym ze śmietaną , który z ziemniakami był jako zupa Bardzo dużo surówki rzucone na ten sam talerz Ogólnie nie polecam , przynajmniej godzinę przed zamknięciem Może z rana jest bardziej ciepłe i smaczniejsze

  1. Justyn Wetson ★★★★★

    Szukaliśmy miejsca żeby tanio i dobrze zjeść i znalazłam ukrytą perełkę bistro u Maji. Cena za zupę i drugie danie bardzo atrakcyjna i kompot za 2 zł był pyszny. Obsługa jak i wydawanie dań bardzo szybkie. A jedzenie bardzo smaczne :) Polecam obiadki w bistro u Maji

  2. Dorota Prawda ★★★★★

    Bistro położone prawie w centrum Ustronia, pyszne niedrogie jedzenie. To nie ekskluzywna knajpa, a przepyszna "jadłodajnia" tanio i smacznie, karczek z frytkami i surówką, miękki, doprawiony, dorsz z ziemniakami i surówką odpowiednia porcja, a wszystko to za cenę około 25 złotych porcja. Nie dziwię się, że w porze obiadu, prawie brakuje miejsc, ale warto zaczekać i zjeść coś pysznego za przyzwoitą cenę.

  3. Grzegorz Bieniara ★★★★★

    Miła obsługa, pyszne jedzenie, wygląda na zwykłą jadłodajnie ale jedzenie najlepsze w okolicy, obiad dwudaniowy 25 złotych, normalnie podany bez żadnych zbędnych udziwnień. Lokal nastawiony na dobre karmienie a nie na przerost formy nad treścią. Zupa ogórkowa bomba, schabowy palce lizać

  1. Sol Tonnerre ★★★★☆

    Bardzo fajny lokal w stylu baru mlecznego, krupnik pyszny, kotlet z ziemniakami i surówkami okej, ale bez szalu, trzeba było dosolić, miła obsługa, zdecydowanie najlepsze ceny w okolicy - 23 zł za zestaw zupa+drugie danie

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bistro u Maji?

Bistro u Maji znajduje się przy Rynek 6, 43-450 Ustroń, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Bistro u Maji?

Do Bistro u Maji można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements