Opinie

  1. Paweł Paweł ★☆☆☆☆

    Jesli restauracja nie jest czynna w godzinach przez siebie ustalonych to chyba coś jest nie tak ogólnie to po 23 nie warto jechać bo krzesła do góry nogami drzwi pozamykane a na drzwiach jak byk że do 24 otwarte nie polecam i mam nadzieję że manager weźmie się za to bo jak właściciel się dowie to już ciekawie nie będzie. Także ogólnie nie polecam.

  2. Epitet Tautologiczny ★☆☆☆☆

    Trują ludzi! Po wizycie w tej pseudo restauracji, nie wiem co mnie podkusiło by tam pojechać, oboje z żoną mieliśmy niestrawność, która skończyła się wymiotami. Restauracja ma problemy z jakością, pomijam już fakt, że to co widzę w menu w niczym nie przypomina tego co wydają. Tak zwany kotlet, bo mięso to na pewno nie było, miał średnice centymetr mniejsza od bułki i wyglądał tak biednie, że lepiej było zamknąć oczy niż na to patrzeć podczas konsumpcji. Nie przypominam sobie by big mac 5 lat temu tak wyglądał, więc albo to jest problem tej restauracji albo sieć karmi ludzi bezczelnie paszą dla bydła, bo nie wiem jak to inaczej nazwać. Trzymajcie się z daleka od takich miejsc.

  3. Tomasz Zabawski ★★★★★

    Gratuluję pani menadżer z popołudniowej zmiany z 30.11.2025 świętej cierpliwości. Jest pani złotą kobietą. Niekiedy trzeba się mocno hamować, mimo standardów korporacyjnych. Mimo sporego tłumu wszystko idealnie na czas. Polecam.

  1. cygan cygan ★☆☆☆☆

    Witam w dniu dzisiejszym wieczorem dostałam wrapa zimnego i ser był nie roztopiony taki jak zwykły plaster plus ciasto surowe co się do zębów kleiło chciałam go wymienić i mi wymienili na takiego samego bo powiedzieli że takie robią. Moim zdaniem to nie jest normalne i naprawdę niech się zastanowią co robią bo w innym maku normalnie było super cieplutkie a tu to masakra nie polecam wrapa w tym maku bo nie potrafią go zrobić przesyłam zdjęcia na dowód tego

  2. Nikodem Chmura ★★☆☆☆

    Na zwykłą wodę czekałem 8minut w dodatku jak już ją dostałem to otrzymalem nie to co chciałem

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres McDonald's?

McDonald's znajduje się przy Wiejska 1, 43-450 Ustroń, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do McDonald's?

Można skontaktować się z McDonald's pod numerem +48 795 106 706

Jak można dotrzeć do McDonald's?

Do McDonald's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements