Przegląd katalogu
- 291 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 76% Ze zdjęciami
Znaleziono 291 wyników
Przeglądaj księgarnia w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 291 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 292,682 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera księgarnia z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Rumia, Sopot i innych.
“Fajny sklep. Maja figurki i sporo gadzetow. Sa tez boundle mangi. Przemiła obsługa.”
“Super miejsce, świetna obsługa (szczególnie od pana Kuby w loczkach i pani Basi), smaczne jedzenie i napoje. Byliśmy w trakcie koncertu Timpo Premo Trio, które łącząc muzykę klasyczną z rozrywkową zapewniło niezwykły nastrój.”
“Można kupić książki fajny sklep 10 x 10 bardzo polecam nie trzeba nic więcej mówić”
“Duży wybór towaru,miła i kompetentna obsługa. Polecam”
“Z tym że książki są droższe niż w internecie”
“Moja ulubiona księgarnia i nie tylko, bardzo duży wybór gier i różnego rodzaju zabawek oraz akcesorii szkolnych.”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, pomocna obsługa, szybkość realizacji zamówienia - jestem pod wrażeniem.”
“Bardzo miła obsługa, w empiku bywam dość często, salon jest zawsze utrzymany w czystości, a pracownicy bardzo pomocni. ;)”
“Fajnie wyposażony sklep sieci Biedronka. Ścieżki między regałami są szerokie, wiec jest swobodne przejscie. Jest nowy więc kosze są czyste. Panie kasjerki mile. Duży wybór artykułów. Szukałam ananas świeżego dostałam go właśnie w tej Biedronce, w innych sklepach w tej okolicy nie było. Myślę ze skorzystam jeszcze z zakupów w tej Biedronce. Polecam”
“Jestem dość częstym klientem w empiku i zazwyczaj obsługa pozostawia wiele do życzenia, więc tym bardziej byłam mile zaskoczona podejściem i zaangażowaniem Pani Amelii pracującej w Alfie. Jej profesjonalizm, uprzejmość i kultura na bardzo wysokim poziomie zasługują na uznanie. Oby więcej takich ludzi w Empiku.”
“Dobry sklep z książkami i zabawkami tylko trochę drogi”
“Księgarnia z duszą. Nie wierzyłem, że jeszcze spotkam tak klimatyczne miejsce z dużą ilością książek. Można znaleźć ogrom tytułów. Wybór w poszczególnych gatunkach literackich sprawia, że z księgarni wychodzi się z chudszym portfelem. Ale warto!”
“Dobrze że jest Biedronka, bo w mieście nie sklepów”
“Zjechałem szukając tu miejsca na rozprostowanie kości przed dalszą podróżą. Poszedłem do sklepu .czysto i przestronnie . Nie ma ścisku choć parking prawie pełny . Pachnące pieczywo i drożdżówki. Widać utrzymany porządek. Nie ma jak w innych miastach typu Gdańsk czy Gdynia . Personel sklepu szybko i sprawnie obsługuje i bardzo grzecznie. W sklepie był dobry zasięg więc ściągnąłem aplikację aby ponownie zrobić tutaj zakupy. Biedronka pozyskała kolejnego klienta.”
“Przestronne i szerokie alejki, towar dobrze i estetycznie poukładany. Fajny personel. Lubię robić tu zakupy.”
“Dobrze zaopatrzony sklep i co dziwo, nie zawalony paletami towarów w przejściach”
“Zawsze jest wszystko co potrzeba i bardzo miła obsługa. Archolodzy pozdrawiają i widzimy sie za rok ;)”
“Sieć Biedronka to niekwestionowany lider na polskim rynku detalicznym, obecny w krajobrazie niemal każdego miasta i miasteczka. Jej historia sięga 1995 roku, kiedy to przedsiębiorca Mariusz Świtalski otworzył pierwsze sklepy. Nazwa, jak głosi anegdota, wzięła się od samego założyciela, który w krawacie w biedronki miał podpisać kluczowe dokumenty, co uznano za dobry omen. Dziś sieć liczy ponad 3500 placówek i zatrudnia dziesiątki tysięcy pracowników, co czyni ją jednym z największych pracodawców w kraju. Charakterystyczne, żółto-czarne logo z uśmiechniętym owadem jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych znaków towarowych w Polsce. Warto wiedzieć, że Biedronka od samego początku swojej działalności stawiała na współpracę z polskimi dostawcami, co znacząco przyczyniło się do rozwoju lokalnych przedsiębiorstw. Obecnie ponad 90% produktów oferowanych w stałym asortymencie pochodzi od krajowych producentów. Sieć słynie również z wprowadzania innowacyjnych rozwiązań logistycznych i technologicznych. Posiada jedne z najnowocześniejszych centrów dystrybucyjnych w Europie, gdzie zautomatyzowane systemy pozwalają na niezwykle efektywne zarządzanie łańcuchem dostaw, co przekłada się na świeżość produktów i konkurencyjność cenową. Biedronka aktywnie angażuje się także w działalność charytatywną, wspierając liczne programy społeczne i proekologiczne, co buduje jej pozytywny wizerunek nie tylko jako giganta handlowego, ale również odpowiedzialnego partnera społecznego.”
“Nowy budynek. Obsługa miła i pomocna. Asortyment jest pełny i można się spodziewać, że znajdziecie wszystko co potrzeba z małymi wyjątkami. Do tego duży parking przed sklepem, który otoczony jest innymi np. Rossman.”
“Książki, komiksy, gazety, przewodniki, gry planszowe i karciane. Poza tym można tu znaleźć elementy dekoracyjne, do dekupażu i drobne prezenty.”
“Przemiła i bardzo oczytana sprzedawczyni. Można porozmawiać o książkach, dostać kolejne polecenia.”
“Sklep bardzo przyjazny, alejki szerokie- ta Biedronka jest zaopatrzona bardzo dobrze i do tego obsługa! Wspaniały zespół, uśmiechnięty i pomocny - szczególne słowa uznania dla Pani Romy! Pani Roma jest niespotykanie na te czasy szczerą i bardzo życzliwą osobą! Niezwykle serce zupełnie bezinteresownie!! Życzę jej samych tak fantastycznych klientów i współpracowników jak Ona. Pracodawcy - polecam dbanie o Panią Romę- takich pracowników/osób już jest niewiele - macie tam prawdziwy SKARB!!! Uściski dla Pani Romy :) Dziękujemy, że Pani tam jest :) wszystkiego dobrego”
“Bardzo miła obsługa i bardzo uprzejma i pomocna pani Kierownik Małgorzata”
“Mały empik ale nowości są dostępne. Trochę mało obsługi.”
“Świetna obsługa,Kocham EMPIK w Rumi”
“Biedronka jak to Biedronka. W tej akurat no trzeba przyznać, jest dobry kierownik gdyż chociażby dział ważyw i owoców czysto i porządek. Nie ma palet które blokują dostęp do produktów. Miła obsługa jest spoko”
“Jedna z ulubionych. Czysto i zawsze uprzejma obsługa.”
“Sklep Biedronka w tej lokalizacji cieszy się popularnością, choć jest nieco spokojniejszy niż inne punkty Biedronki. Asortyment jest pełny, a czystość utrzymana na bardzo wysokim poziomie. Kasjerka zawsze gotowa i z uśmiechem pomaga przy kasie samoobsługowej. Duży plus za dostępny parking i uśmiechnięty personel.”
“Bardzo dobrze wyposażona, dobra lokalizacja, miła obsługa i ceny fantastyczne. Polecam z całego serca zakupy w Biedronce.”
“Krul mam gugyl ocenia to miejsce na 5/5 bo pracownicy pracuja a cxystosc jest zachowana. Lekki minus za slaba klime ale tak to polecam”