Księgarnia ma ciekawe,lokalne pozycję choć drogie ale kobieta tam pracująca zachowuję się jakby zesłali ją tam do pracy za karę. Pomimo, że lokal posiada duży wybór książeczek dla dzieci i chcieliśmy coś wybrać dla małych pociech to moja żona została wyproszona z wózkiem dziecięcym przez sprzedawczynie która stwierdziła, że się nie zmieści przejechać wózkiem w środku między regałami. To było słabe i mocno rozczarowujące podejście tej pani. Skoro oferują pozycję dla najmłodszych to powinni dostosować rozmieszczenie metalowych, lekkich stoisk do przejazdu wózka. Także gdyby wymienić tę kobietę na zaangażowaną, chętną doradzić osobę to byłby kompletnie inny odbiór tego miejsca. Polecam to rozważyć. Inna sprawa, że ten lokal jest dla mnie strasznie ciemny. Rozumiem, że musieli się dostosować do wytycznych bo jest to odrestaurowany budynek to jednak można było wpuścić więcej światła do środka poprzez lepsze rozplanowanie regałów a tak to nawet w słoneczny dzień jest norowato.
Opinie
-
Rafał Pietrak ★★☆☆☆
-
Piotr Ossowski ★★★★★
Księgarnia z duszą. Nie wierzyłem, że jeszcze spotkam tak klimatyczne miejsce z dużą ilością książek. Można znaleźć ogrom tytułów. Wybór w poszczególnych gatunkach literackich sprawia, że z księgarni wychodzi się z chudszym portfelem. Ale warto!
-
Ewa Kowalska-Nowak ★★★★☆
Bardzo fajna księgarnia. Można kupić również nietypowe pocztówki, kartki z życzeniami i wiele innych fajnych gadżetów np. zakładek do książek. Odwiedzam, jak jestem w Ustce. Plecami odwiedzić.
-
bill wilkins ★★★☆☆
Lepiej tej Pani nic się nie pytać bo widać klient jej przeszkadza. Poza tym wybór książek spory.
-
Marta Rędowicz ★☆☆☆☆
Byłam skłonna wydać w tym miejscu dużo pieniędzy, bo uwielbiam klimatyczne księgarnie, ale faktem jest, że Pani, która tam pracuje jest tak antypatyczna i nieprzyjemna, iż zdecydowałam, że kupię te książki w Empiku przy innej okazji. Nie wiem, jak w tak cudownym miejscu może pracować taka osoba - widziałabym tam raczej ciepłą, doradzającą i z wielkim zamiłowaniem do literatury osobę. Drobny uśmiech, uprzejmość, spytanie, czy można w czymś pomóc byłoby wspaniałe! I na pewno wtedy bez bólu serca kupiłabym wszystko, co nam się tam spodobało. A tak wyszliśmy z wielkim niesmakiem ze wspaniałej miejscówki.
-
Aneta Bagrowska ★★☆☆☆
Ciekawy asortyment i klimat ALE Pani sprzedająca zachowała się skandalicznie. Byłam z małym dzieckiem ale pilnowałam żeby nic nie zniszczyła, nawet nie wysadziłam jej z wózka. Jak wychodziłyśmy wyżej wspomniana pani wyszła za nami i ostentacyjnie z nerwami zamknęła za nami drzwi. Byłam w szoku i nawet powiedziałam- o co Pani chodzi? Ale bez odzewu, drzwi zamknięte przed nosem. Wcześniej myślałam żeby tam jeszcze wrócić i coś kupić ale nie mam zamiaru już wracać.
-
Robert Kasprzycki ★★★★★
Księgarnia z fenomenalnym klimatem labiryntu, w którym możesz się zagubić i wdychać zapach książek. Ogromny wybór tytułów z szokującej rzeszy wydawnictw, tematów, serii. Nowości, starocie, bardzo ładny dział rękopiśmienniczy plus żadnej umpalumpujacej muzyczki w tle. W kontekście tzw bookseli z wyprzedażą śmiecia za 30 złotych, które dominują w Ustce - prawdziwy Hogwart dla czytacza. W kontekście jakiejkolwiek wielkiej sieciowki nastawionej na domniemane bestsellery - również Plus taktowny i przemiły Właściciel, który podczas błądzenia po tym labiryncie nie dyszy w kark i niczego na nabywcy nie wymusza. Gorrrąco polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pod Sową?
Pod Sową znajduje się przy Marynarki Polskiej 30, 76-270 Ustka, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pod Sową?
Można skontaktować się z Pod Sową pod numerem +48 598 148 044
Jak można dotrzeć do Pod Sową?
Do Pod Sową można dotrzeć, korzystając z poniższego linku