W piątek po południu poprosiłam Panią Anię o pomoc w wyborze płyty na prezent, Pani Ania bardzo zaangażowała się w znalezienie dla mnie najlepszej pozycji. Niestrudzenie szukała ostatniej sztuki płyty którą mi polecała i widać było że zna się na rzeczy. Bardzo dziękuję za tak profesjonalną pomoc!
Zdjęcia
Opinie
-
Hania Czerwińska ★★★★★
-
Mon Ci ★☆☆☆☆
Jakiś dramat!!!! Jedna osoba obsługiwała i zniknęła, w kolejce 5 osób, dwie czegoś szukają w komputerze Zero zainteresowania klientami a godzina po 20tej …. Dawno takiego lekceważenia klientów nie widziałam
-
Teresa Ochendowska ★★★★★
Świetna obsługa,Kocham EMPIK w Rumi
-
adka 88 ★☆☆☆☆
Bardzo nieprzyjemna obsługa Pan obsługujący bardzo opryskliwy. Zapytałam o reklamówkę stwierdził że nie ma a kasjerka obok dała swojej klientce, do tego po zapytaniu o kod do empik go powiedział że on nie jest dla mnie, po zapytaniu dlaczego odpowiedział że po prostu mi się nie należy. Po powrocie do domu okazało się że mam nabity kod na paragonie. A kodu nie otrzymałam. Nie polecam tego salonu, kilkukrotnie już obsługa bardzo nieprzyjemna!!!!
-
Jakub Łącki ★☆☆☆☆
Obsługa przed świętami porażka, ja rozumiem że jest sporo klientów, ale jak zadałem jedno pytanie “gdzie znajdę literaturę faktu pod D” to pani z obsługi mi powiedziała pogardliwym tonem ” NO PRZECIEŻ JEST TUTAJ LITERATURA FAKTU I ALFABETYCZNIE JEST NIE?” (To ja jestem idiota jakby co) - alfabetycznie od autora czy tytułu książki? …. Cisza…. Aż nagle: “tam jest Emilka chyba na kasie nie? To może niech pan jej zapyta” (chyba zazdrosna lol jakby fajnie szkoda że nie wymieniła dwóch innych osób na kasie bo też tam były ) Porażka naprawdę jedno pytanie nie można zadać obsłudze. Wesołych świąt.
-
Олександр Дубінюк ★☆☆☆☆
Nie ma sklepu
-
Nina 17 ★☆☆☆☆
Totalna kpina, kupiłam gre ktora jest zrobiona z błędami, poszłam zeby ja oddac pani powiedziała ze dobrze moge zrobic zwrot lub założyć reklamacje, wiec powiedziałam ze zloze reklamacje po czym szef stwierdził ze w grze nic nie brakuje a błąd mam po prostu czytać sobie jako co innego, wiec powiedziałam ze w takim razie chce reklamować lecz pan stwierdzil ze nie przyjmie bo gra została otwarta ale to ze otworzyl inna gre zeby sprawdzić czy rzeczy w srodku sie zgadzaja to nie wazne
-
Marta Marta ★★★★★
Miła i sprawna obsługa. Mały sklep ale dobrze zaopatrzony
-
małpa75 ★★★★★
Masz ulubiony sklep. Miła obsługa, fajne promocje... zdecydowanie polecam
-
Andrzej Debowski ★☆☆☆☆
Zwrot książki był ponad możliwości "kierowniczki", Poinformowala ze moge pojechac do innego empiku gdzie zostaly 2 sztuki. Poifomowalem ze w takim razie niech sama zalatwi a ja przy okazji podjade na podmiame kaiazki ( blad w druku brak stron i powtarzajace sie inne strony). Poprosila o paragon, którego nie miałem. Chociaz tej pozycji u siebie juz nie miała - oskarżyła mnie o kradzież. W innym empiku dostałem instrukcje co ma zrobic ta "kierowniczka",ze istnieje coś takiego jak zwrot bezparagonowy. Gdy wróciłem, podałem instrukcje czerwona poszła na zaplecze i po 15 minutach bez słowa przrpraszam ani wyjaśnień zwróciła mi gotówkę.... proszę o interwencję w tej sprawie, to żenują żeby kierownik w empiku Auchan Rumia nie miał podstawowej wiedzy a wręcz wprowadzał klienta w błąd i jeszcze oskarżał o kradzież. Zarówno ja jak i moi bliscy kupujemy w tej sieci mnóstwo rzeczy i taka sytuacja zdarza mi się po raz pierwszy. Mam nadzieję że po raz ostatni.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Empik?
Empik znajduje się przy Grunwaldzka 108, 84-230 Rumia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Empik?
Można skontaktować się z Empik pod numerem +48 224 627 250
Jak można dotrzeć do Empik?
Do Empik można dotrzeć, korzystając z poniższego linku