Moje wieloletnie doświadczenia z empikami były zawsze pozytywne zanim nie trafiłem do tego punktu.Jakiś pan z obsługi ,chyba kierownik,zwrócił mi uwagę,że mój autystyczny syn co sobotę przekłada 2 płyty cd Wodeckiego z półki niższej na wyższą i jest to dla nich wielki problem.To jaskrawy przykład nie tylko braku empatii,ale jak napisał jeden z opinodawców przykład zwykłej nieuprzejmości i zadufania w dodatku w miejscu które powinno emanować kulturą.Niestety niektórzy emanują jedynie niezdrową energią,małostokowoscią i brakiem wyobraźni.Szkoda,że takie indywiduum psuje opinię całkiem szacownej instytucji jaką przez lata stał się EMPIK.Co gorsza ,jak czytam wyżej, nie jestem odosobniony w tej opinii.
Zdjęcia
Opinie
-
Maks Arsen ★☆☆☆☆
-
Szymon Zapalski ★☆☆☆☆
Nie polecam, nieuprzejma i zadufana obsługa. Pewien pan aż zaraża negatywną energią
-
Michał Trafiałek ★★★☆☆
Mały Salonik brak wyboru i nowych tytułów książek . Miła obsługa i bratk kolejek to plus . Bałagan w tematyce i trzeba się mocno rozglądać żeby znaleźć autora albo tytuł. Zaopatrzenie kiepskie.
-
Ania Nanana ★☆☆☆☆
Nawet nie można się z Wami skontaktować. Ani e-maila ani telefonu. Telefon co jest podany to jakiś automat bez konsultanta. Na wysyłkę czeka się bardzo długo. Strona internetowa zawiesza się jak klikam przedłuż termin zwrotu.
-
Bartosz Pankiewicz ★★★☆☆
Ściana z kubkami termicznymi w przedziale cenowym 65-70 PLN. Przy kasie dowiedziałem się, że ten który wybrałem kosztuje 120 PLN… Na moje zdziwienie, że nigdzie takiej ceny nie dostrzegłem, pani się w ogóle tym nie zainteresowała, tylko powtórzyła - no, ale ten jest za 120. Szkoda, bo naprawdę mi się spodobał. Zadbajcie o poprawne cenówki, bo potem przy kasie niepotrzebne zamieszanie się tworzy. PS. Ku mojej uciesze w innym sklepie internetowym znalazłem taniej.
-
Jan Kowalski ★★★★☆
Lubię dokonywać zamówień w Empiku. Bardzo miła obsługa. Chętna do pomocy.
-
Wojciech Grzywa ★★★★★
Bardzo miła obsługa, w empiku bywam dość często, salon jest zawsze utrzymany w czystości, a pracownicy bardzo pomocni. ;)
-
Patryk Patryk ★★☆☆☆
- Zuzia podejdziesz do kasy ? - państwo kartą czy gotówka ? - a pan po zamówienie ? - trzeba poczekać . - Zuzia podejdziesz ? Chyba w tym sklepie tylko Zuzia ma uprawnienia do bycia kasjerem, reszta obsługi woła Zuzię .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Empik?
Empik znajduje się przy Pułkownika Stanisława Dąbka 338, 81-198 Kosakowo, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Empik?
Można skontaktować się z Empik pod numerem +48 224 627 250
Jak można dotrzeć do Empik?
Do Empik można dotrzeć, korzystając z poniższego linku