Bardzo dobre sushi Burger, obsługa też bardzo miła. Polecam!!
Zdjęcia
Opinie
-
Wiktoria Szulc ★★★★★
-
ShowKids Diary ★★★☆☆
W Polsce ogólnie panuje niska kultura obsługi w lokalach. Nic dziwnego, że nasze brudne naczynia stały tak do końca obiadu, a do stołu nie podano nawet serwetek. Kelnerzy nie są uprzejmi wobec gości. Do potraw nie mam żadnych zastrzeżeń, były dość smaczne. Słabo działa system wentylacji, w sali czuć zapach kuchni, ale to też jest powszechny problem prawie wszędzie.
-
Zosia Połom ★★☆☆☆
Jedzenie ogólnie jest ok. Ale dostawa to istny koszmar. Czekałyśmy na jedzenie 2 I PÓŁ GODZINY! Tragedia. Po prostu tragedia. Nieważne sushi już przyjechało, pyszne polecam. O nie wylał się sos.
-
Sorella Bella ★★★★★
Fajny lokal, miła obsługa pyszne jedzenie. Ceny nieco wygórowane, ale nie mają konkurencji w Chojnicach ;)
-
A ★☆☆☆☆
Skuszeni pozytywnymi recenzjami postanowiliśmy zamówić zestaw sushi w tempurze i usiąść na zewnątrz. Niestety, stolik, który zajęliśmy, był brudny, a obsługa – złożona z bardzo młodych osób – sprawiała wrażenie pozostawionej bez jakiegokolwiek nadzoru. Brak profesjonalizmu był wyczuwalny od razu. Zestaw dotarł w dość krótkim czasie, co mogło być plusem, ale na tym plusy się kończą. Sushi w tempurze ociekało tłuszczem – rolki były przesiąknięte starym olejem, który nadawał im smak przypominający odgrzewanego dewolaja. To zdecydowanie nie jest jakość, jakiej oczekuje się po restauracji serwującej sushi. Dodatkowo, użycie sztucznych paluszków krabowych w daniu, które aspiruje do miana premium, jest rozczarowujące. Zestawienie ambicji i cen z poziomem lokalu wypada bardzo niekorzystnie. Ceny porównywalne z dobrymi sushi barami w dużych miastach, ale jakość niestety nie dorasta im do pięt. Szkoda – potencjał może i był, ale wykonanie rozczarowuje na całej linii.
-
Kornel Krzyżanowski ★★★★★
Najlepszy udon jaki jadłem. Świetna mieszanka warzyw i mięsa. Sushi tez bardzo dobre. Dla osób, które przyjdą tu pierwszy raz na pewno przyda się wskazówka jak dojść na miejsce: Wchodzimy jak do hotelu na następnie schodami w dół. Polecam
-
Tomasz Żukowski ★★★★★
Piękne i przede wszystkim przepyszne jedzenie. Małe arcydzieła na talerzu! Wcześniej zamawialiśmy wielokrotnie do domu, tym razem wybraliśmy się z wizytą. Miła obsługa i uśmiech na twarzy od przekroczenia progu. Widać, że restauracja jest prowadzona przez ludzi z pasją, którzy lubią to co robią. Ich sushi nie trzeba reklamować, ale tym razem z żoną wybraliśmy się dla odmiany na Udon (wersja vege i z kurczakiem). Czas oczekiwania nie był zbyt długi, a w między czasie popijaliśmy przepyszną (!) herbatę jaśminową, podaną w przepięknym żeliwnym czajniczku. Jeśli chodzi o jedzenie to była to bardzo dużą porcja, którą od ujrzenia z daleka zjadaliśmy oczami. Każdy na pewno naje się do syta. Jakość składników też zasługuje na pochwałę. Np. ten pomidor to była pełnia smaku. Pozdrawiam serdecznie ☺️
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres HANAMI 花見 Chojnice?
HANAMI 花見 Chojnice znajduje się przy Myśliboja 5, 89-600 Chojnice, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do HANAMI 花見 Chojnice?
Można skontaktować się z HANAMI 花見 Chojnice pod numerem +48 889 871 717
Jak można dotrzeć do HANAMI 花見 Chojnice?
Do HANAMI 花見 Chojnice można dotrzeć, korzystając z poniższego linku