Właśnie przed chwilą wróciłem do domu po wizycie w Seaside Sushi. Postanowiłem od razu napisać opinię, ponieważ jestem bardzo zadowolony. Na wyjście na sushi namówiła mnie córka. Nie jestem jakimś wielkim fanem tego jedzenia, jednak w tym przypadku bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Zamówiliśmy zestaw Sumida - dla 2 osób. Wszystko było PYSZNE!!! Domówiłem jeszcze rolkę Kalmar w panko, bo tak mi zasmakował. Szczerze polecam odwiedzenie Seaside Shushi i zamowienie jedzenia na miejscu. Moze to moje indywidualne odczucie, ale sushi podane bezpośrednio w lokalu smakuje lepiej. Pozdrawiam całą obsługę. Zamierzam odwiedzać częściej!
Zdjęcia
Opinie
-
Grzegorz Szczurowski ★★★★★
-
Anastasiia Kryshtopa ★★★★★
Bardzo polecam to miejsce! Sushi było przepyszne! Świeże, pięknie podane i naprawdę dopracowane. Do tego aromatyczna herbata o smaku owoców leśnych okazała się świetnym dodatkiem do posiłku. Pikantne zupy również zrobiły na mnie wrażenie, intensywne, rozgrzewające i pełne smaku. Pan z obsługi przemiły! Na pewno wrócę ponownie!
-
Malwina Twork ★★★★★
Zdecydowanie najlepsze sushi jakie dotychczas mieliśmy okazję próbować! Zestaw sezonowy zaskoczył nas nowymi i zaskakującymi smakami, czuć świeżość składników, a obsługa dobrze się nami zaopiekowała. Napewno polecamy!
-
Piotr Bagiński ★★★★★
Do Seaside wpadłem wracając z Rewy, skąd wypędził mnie tłum turystów zalewających plaże... Naszła mnie ochota na zjedzenie późnego małego obiadu, a przeglądając mapę znalazłem właśnie Seaside Sushi. Na miejscu zamówiłem dwie rolki, jedną obowiązkowo z surowym tuńczykiem i jedną z łososiem. Świeże składniki, dobrze skomponowane, w całości bardzo smaczne. Do tego także bardzo sympatyczna obsługa i wiem, że to połączenie powoduje, że to miejsce wpada na moją listę ulubionych "suszarni" w Trójmieście :)
-
Bogusia CZ ★★★★★
Jeszcze nigdy nie byłam pod takim wrażeniem dobrego jedzenia. Widać że ktoś kto tam gotuje zna się na rzeczy. Wszystko co zjedliśmy było fantastyczne, sushi które wzięliśmy na wynos również. Porcje są tak duże, ze musieliśmy wziąć reszte na wynos, które ku naszemu zaskoczeniu pani nam sama zapakowała. Podsumowując jeśli chcecie dobrze zjeść i do tego być fantastycznie obsłużonym to nawet się nie zastanawiajcie tylko jedźcie, My z pewnością jeszcze odwiedzimy to wspaniałe miejsce.
-
Krystian Kozłowski ★★★★★
Najlepsze sushi jakie jadłem. Bardzo uczciwe porcje z dużymi kawałkami ryb i owoców morza. U konkurencji często dużo mniejsze kawałki ryb w futomakach są dopchane warzywami. W Seaside Sushi nie ma lipy. Hosomaki z tuńczykiem SZTOS! Duży kawałek pysznego świeżego tuńczyka. Krewetki w tempurze - palce lizać. Pięknie podane i zapakowane na wynos. Cena przystępna. Całej rodzinie bardzo smakuje. Tylko brać i jeść na plaży. Same świeże i pełnowartościowe produkty. Polecamy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Seaside Sushi?
Seaside Sushi znajduje się przy Nadmorska 35, 81-198 Mechelinki, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Seaside Sushi?
Można skontaktować się z Seaside Sushi pod numerem +48 695 719 919
Jak można dotrzeć do Seaside Sushi?
Do Seaside Sushi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku