Przegląd katalogu
- 43 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 60% Ze zdjęciami
Znaleziono 43 wyników
Przeglądaj zajazd w województwie Kujawsko-Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 43 wyników w województwie Kujawsko-Pomorskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 22,477 opinii i ocen.
“Taki powrot w lata 80:):):) warto to przezyc:)”
“Pysznie, szybko i miło; miejsce godne polecenia. Na plus mini plac zabaw i stoliki na zewnątrz.”
“Pyszne jedzenie, duże porcje i cenowo też ok — zdecydowanie warto spróbować. Na miejscu warzą też własne piwo, które bardzo nam smakowało. Pierogi delikatne ciasto, wątróbka z cebulką i jabłkiem jak na przystawkę duża porcja, która można się było najeść, zalewajka fojutowska z mięsem i grzybami bardzo dobra. Dookoła dużo zieleni, fontanny, a dla dzieci park wodny — idealne miejsce na rodzinny relaks. Duży parking to kolejny plus, nie było problemu z miejscem. Na koniec udało się też kupić drobne pamiątki — magnesy na lodówkę. Miejsce przyjazne dzieciom i dorosłym. Zdecydowanie polecamy na rodzinny wypad!”
“Osiemnastka 10.10.br Wszystko na 6+. Jedzenie przepyszne i w ogromnych ilościach.Stoły przepięknie udekorowane, ścianka prześliczna , przerosła oczekiwania córki taka ładna..Obsługa na najwyższym poziomie,uczynna,pomocna i Panie uśmiechnięte.Nie ma lepszej knajpy w okolicy.Bardzo dziękuję właścicielom Trampu i całej obsłudze.Serdecznie polecam”
“Zajazd WiK to przyjemne miejsce. Na szczególną uwagę zasługuje otoczenie, piekne, zadbane i dające przestrzeń do wypoczynku. Wygodny pokój, zestaw kawowy na korytarzu i smaczna kuchnia tł z pewnością atuty tego miejsca. Zaangażowani właściciele i mocno zaangażowany personel sprawiają, że goście czują się zaopiekowani. Polecam!”
“Byłam na Andrzejkach i jestem bardzo zadowolona z organizacji. Jedzenie 11/10 było bardzo smaczne i różnorodne, każdy znalazł coś dla siebie. Ogromne brawa i ukłony za możliwość wyboru opcji wegetariańskiej, jedzenie było przepyszne! Jest to dla mnie pozytywne zaskoczenie, bo zawsze z tego typu imprez wracałam głodna, a w Zajeździe Bumerang zostałam obsłużona jak gość VIP :) Bardzo ładna, przestronna sala pozwoliła się swobodnie każdemu bawić, nawet gdy parkiet był pełny nie czuło się dyskomfortu. Jestem zadowolona i polecam każdemu, kto się zastanawia czy warto wybrać się na imprezę organizowaną przez Zajazd. ZDECYDOWANIE WARTO! Wrócę tam jeszcze nie raz :)”
“Obsługa kuchni i restauracji fantastyczna, bardzo pomocna , super ludzie na właściwych miejscach,otwarci na pomysły i własną realizację dekoracji, jedzonko przepyszne , każdy znajdzie coś dla swojego podniebienia, polecam w 100 %”
“Smaczne jedzenie, ładnie podane. Piękny kotlet schabowy. Śliczny, dobry i duży.”
“Bardzo miły i czysty lokal. Obsługa miła ,porcję nie do zjedzenia ze względu na wielkość. Ceny bardzo przystępne. Polecam wszystkim ,którzy zgłodnieli w podróży.”
“Miejsce godne polecenia na odpoczynek noclegi oraz jedzenie”
“Przemiła i na najwyższym poziomie obsługa. Panie wyglądają schludnie, odnoszą się z pełną kulturą. Wymiana talerzy cały czas, kawa, herbata donoszona. Jedzenie doprawione, smaczne. Wystrój elegancki. Jak najbardziej polecamy to miejsce!”
“Porcje kosmiczne, przyjedź głodny. Schabowy super, ziemniaczki i frytki dobrze upieczone i wcale nie tłuste. Mizeria, surówka pyszne, a fasolka szparagowa jeszcze lepsza, miękka i w masełku. Pierogi z mięsem poezja. Podanie ekspresowe.”
“Pyszne domowe obiady w przystępnych cenach. Do tego dania serwowane są naprawdę szybko. Miejsce godne polecenia czy to przy okazji przejazdu przez Toruń czy przy okazji niedzielnego obiadu :)”
“Przepyszne obiady! Dawno nie jedliśmy tak dobrego i ogromnego schabowego- rozpływał się w ustach. Rosół z domowymi kluskami. Na pewno wrócimy ✨”
“Sala super na imprezy, wesele przebiegło idealnie wszystko przygotowane zgrane tak jak powinno być, obsługa extra jedzenia pod dostatkiem nikt głodny nie wyszedł, różnorodne dania, pani manager Dominika zawsze pomocna, dwa dni przed weselem wyszedł mały problem pomogła doradziła i załatwiła sprawę. Polecamy !!!!”
“Polecamy ten zajazd . Czysto , ładnie , lokalny wystrój i pyszne domowe jedzenie . Ilość dań w karcie na tyle że każdy coś wybierze ale to nie jest lista bez końca . Co wg nas dobrze świadczy i potwierdza się w danach . Dostępne zestawy obiadowe podróżnika w bardzo dobrej cenie i jakości . Na zdjęciach widać, że zajazd cieszy się powodzeniem tym bardziej , że to był poniedziałek w porze obiadowej a nie weekend”
“Świetne miejsce, propozycje lunchowe, bardzo dobre ceny i przemiła obsługa :)”
“Restauracja bardzo czysta i pięknie urządzona. Jedzenie pyszne, świeże, pięknie podane. Porcje bardzo duże. Miła obsługa. Szybka realizacja zamówienia. Będziemy tam wracać bardzo często. Polecam”
“Pyszny rosół i de volaille, miła obsługa i duża porcja! Prawdziwe jedzenie domowe :)”
“Zajazd z zewnątrz mocno nie zachęca do odwiedzenia, w środku wnętrze zatrzymało się parę ładnych lat temu, ale w zasadzie czy to istotne? Zajazd spełnia swoją funkcję bardzo dobrze. Jest to miejsce, do którego wpadacie zjeść coś ciepłego będąc w trasie. Jedzenie świeże i bardzo dobre. Przyprawione bez zarzutów, serdecznie polecam wpaść!”
“Najlepszy rosół jaki jadłem od dawna ! Kurczak w panierce rewelacja !! Nie suchy ! Smaczny pyszny! Bardzo smaczne jedzienie! Jest parking Jest coś dla dzieci Są stojaki rowerowe !”
“Wspaniałe miejsce jeśli jesteś przejazdem przez A1 i masz już dość restauracji z łukami albo panierowaną kurą. Delikatna muzyka, przemiła kelnerka, która na pewno jest mocno związana z miejscem bo potrafi polecić co mają a także przekazać informacje że czegoś brakło (w moim przypadku grochówki, ale to świadczy tylko o tym że jest świeża). Marchewką z groszkiem na maśle przepyszna a schab ogromny. Jeśli kiedykolwiek wracając z nad morza zgłodnieje to Magdalenka będzie moim stałym punktem. Zdjęcia średnie, żaden ze mnie fotograf a rodzina jadła tak szybko że po rosole została tylko miska.”
“Zajazd u Marcela jest zamknięty . Ale do wynajęcia są super domki , czyściutko z eleganckim kolorowym oświetleniem , do dyspozycji sauna i jakuzzi :-)”
“Jedzenie smaczne porcje jak na zdjęciach naprawdę duże cena normalna 45 zł za olbrzymiego schabowego z frytkami i surówkami w sosie grzybowym myślę że dobra cena, dodatkowo ciekaw kolekcja militarna też warto na nie zerknąć, jedyna sugestia jako że jestem kierowcą ciężarówki wielka szkoda że nie ma parkingu na duże na pewno ja i inni kierowcy by wpadali na takie pyszne duże obiady a miejsca imm nie brakuje wystarczyło by utwardzić trochę nawet żwirem i duże już stają na obiadek i nie tylko nawet jak by był płatny parking to dla takiego jedzenia napewno na noc parking był by pełen tak bynajmniej myślę”
“Mieliśmy przyjemność spędzić dobę w hotelu Mihałufka. Pokój w którym się zatrzymaliśmy był czysty, zadbany, urządzony nowocześnie. Obsługa zasługuje na najwyższą ocenę- jest pomocna i profesjinalna. Nie sposób pominąć jedzenia jakie serwują- jest przepyszne!!! Atmosfera, która tam panuje, pozwala wypocząć. Drewniane ławy, przyjemne, ciepłe światło to wszystko tworzy niepowtarzalny klimat. Chętnie odwiedzimy to miejsce jeszcze raz. Dziekujemy i życząc samych sukcesów!!!”
“Opinia jako pilot grupy zorganizowanej. Jedzenie bardzo dobre, obsługa sprawna i posiada profesjonalne podejście. Lokal bardzo ciekawe i fajnie udekorowany. Miejsce parkingowe jest w postaci dużego płatnego parkingu koło restauracji. Odzwiedziłem to miejsce po raz pierwszy ale na pewno nie po raz ostatni!”
“Bardzo smaczne swojskie jedzenie, miła obsługa”
“Nie wynajmowałem pokoi więc nie oceniam. Jednak zawsze lubię podjechać w drodze razem z klientami do miłego miejsca z miła obsługą i jedzeniem jak u babci. Smacznie, porcje solidne i z uśmiechem.”