Bardzo smaczne jedzenie, pokoje czyste, duży parking, jedyny taki minus to to, że w łazience użyli chloru do czyszczenia i pachniało jak na basenie ale po za tym polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Pylypon ★★★★★
-
Jacek Bergolec ★★★★★
Świetne miejsce na kwaterunek. W pokojach czysto i jest wszystko co potrzebne. Restauracja oferuje bardzo dobre dania, wszystko świeże a śniadania dopasowane do życzeń gości, brak bemarów ale to na plus bo kuchnia szykuje na ciepło to co sobie zażyczysz. Bardzo smacznie. Polecam.
-
Grzegorz ★★★★★
Super, że lokal czynny w Niedziele po Święcie Zmarłych. W lokalu bardzo czysto i przyjemnie. Super obsługa, nawet Pan z kuchni wyszedł się przywitać. Schabowy z jajkiem idealnie wysmażony, jajka z płynnym środkiem super się wpasowały w schabowego. Polecam !
-
Izabela Kokoszynska ★★☆☆☆
Jezdzimy a raczej jezdzilismy tam co tydzien po trasie. Jedzenie z tygodnia na tydzien sie pogarsza. Zamawiamy glownie to samo. A ostatni pobyt w restauracji zwalil nas z nog. Pies wpuszczony do srodka, ktory jak sie okazalo warczal nawet na kelnerke.
-
Małgorzata B ★★★★★
Restauracja bardzo czysta i pięknie urządzona. Jedzenie pyszne, świeże, pięknie podane. Porcje bardzo duże. Miła obsługa. Szybka realizacja zamówienia. Będziemy tam wracać bardzo często. Polecam
-
Klaudia Włotkowska ★★★★★
Organizowaliśmy u Państwa I Komunie Świętą wczoraj i jesteśmy zachwyceni. Piękny wystrój,pyszne jedzenie i cudowna Pani blondynka która nas obsługiwała... Bardzo polecam. Serdecznie dziękujemy ❤️
-
Agnieszka Grzelachowsk ★★★★☆
Pani w recepcji super miła. Apartament czysty tv z internetem. Tylko lustro bardzo pomazane ! Polecam
-
Arek Sz ★★★★☆
Zajazd łatwo znaleść ceny nie zabijają. Pokoje czyste na miejscu również restauracja można dobrze zjeść ja byłem na obiedzie super. Natomiast zajazd jest połączony że stacją paliw jeśli dostaniemy pokój gdzie mamy widok na główną ulice przy otwartym oknie w lato będzie ciężko o spokojny sen tiry wyjeżdżające by zatankować mocno hałasują.
-
Aleksandra Gibas ★★★★☆
Pokój dość skromnie wyposażony - dwa pojedyncze łóżka, stolik nocny (niestety bez lampki), biurko z jednym krzesłem, TV i lampka biurkowa. Do dyspozycji były 2 szklanki i mała woda mineralna, po 1 ręczniku. Dla zainteresowanych - na wyposażeniu nie ma lodówki, czajnika czy też suszarki. Nie było żadnego wolnego gniazdka elektrycznego - żeby podładować telefon trzeba albo wyłączyć TV, albo lampkę. Poza tym na drugim końcu pokoju od łóżka. W łazience dwie mini kostki mydła, plastikowy kubeczek jednorazowy i na ścianie pod prysznicem podajnik mydła. W niektórych miejscach było trochę nie do końca posprzątane (zakurzone kontakty, ślady kamienia na armaturze pod prysznicem), ale pościel i ręcznik były bielutkie i czyste, pokój ogólnie też wyglądał świeżo. Minusem było to, że pokoje są na poddaszu, więc było w nocy w nim bardzo duszno i ciepło (nie ma klimy). W budynku jest całodobowy sklep Stop Cafe należący do stacji benzynowej, zlokalizowanej tuż pod oknem. W restauracji można zjeść przyzwoity posiłek (na śniadanie do wyboru jajecznica lub parówki + chleb z masłem - każdy zestaw 15 zł). Dobra kawa, choć pozycje z menu typu latte były niedostępne. Mimo wszystko pobyt oceniam pozytywnie, bo stosunek ceny do jakości jest jak najbardziej uczciwy.
-
Robert klusbedrijf ★★☆☆☆
Obsługa bardzo miła oprócz dwóch kobiet które chyba nie lubią pracować. Śniadania nic specjalnego beż Szweckiego bufetu, jeden góra dwa dni można zjeść. Pużniej będzie to samo bo wyboru nie ma, co do obiadów to nie próbowałem. Pokojeje fajne tylko łazienki do całkowitej renowacji, a wystarczyło by tylko wymienić słuchawki prysznicowe i już był by plus. Prysznic beż przyjemności
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Zajazd Rogatka?
Zajazd Rogatka znajduje się przy 87-162 Rogówko, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Zajazd Rogatka?
Można skontaktować się z Zajazd Rogatka pod numerem +48 666 121 122
Jak można dotrzeć do Zajazd Rogatka?
Do Zajazd Rogatka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku