Opinie

  1. Rafal K ★★★★★

    Taki powrot w lata 80:):):) warto to przezyc:)

  2. Szymon Mirytiuk ★☆☆☆☆

    Nie polecam Zajazdu Pod Kominkiem. W łazience było brudno i były pajęczyny, na podłodze chodziły robaki, drzwi się nie domykały.

  3. Aleksander T ★☆☆☆☆

    Mało miejsca w pokoju. Żadnej szafki na ciuchy 1 sie rozpadała. Prosiłem o jedno łóżko podwójne a dostałem 2 pojedyńcze . Łóżko to jeszcze mały problem. Karnisz wykrzywiony. Różne rzeczy źle powieszone. Niektóre rzeczy zupełnie niewspółgrają ze sobą. Nie oczekiwałem luksusów bo wiem że to motel. Nocowałem w różnych miejscach na świecie ale po raz pierwszy widziałem w miejscu wynajmowanym mrówki. (Tak mrówki) co mnie najbardziej poirytowało bo nie byłem sam. Gdy o tym fakcie poinformowałem panią z recepcji,pani tylko podziękowała za informację. W prawdziwym hotelu już by wpadli w histerię i przede wszystkim przeprosili. Na parkingu mało miejsca. Zamiast takiego tv mogliby wyremontować pokój. Pisząc krótko i zwięźle porażka i tragedia nawet na 1 noc. Ten obiekt powinien zostać zamknięty. To wszystko Zdecydowanie nie polecam

  1. Marika Michalina ★★★☆☆

    Pokoje z czasów prlu,ale cena dostosowana do jakości. Pokoje czyste,na jedną noc ok-tylko dla osób posiadających samochód, jest parking.

  2. Bibi Bibi ★★★★★

    Nocowaliśmy tylko jedna noc ale możemy szczerze polecić. W pokoju pachniało, było bardzo czysto oraz ciepło. Woda również bardzo gorąca . Jedyny minus to właśnie hałas pociągów dla osób nieprzyzwyczajonych. Obsługa miła i pomocna. Za tą cenę polecam

  3. Daria Malinowska ★★★★★

    Trochę głośno bo przy ruchliwej trasie. Obsługa bardzo miła. Menu proste ale jedzonko dobre.

  1. Katarzyna Karczewska ★★★★★

    Byliśmy w 4 osoby z psem 1 noc. 300zl ze śniadaniem. Stosunek ceny do jakości rewelacyjny. Pokój duży przestronny, czyste ręczniki i pościel . Duzy plus za oddzielne wejście. Za brama można wyprowadzić psa, jest kosz na śmieci . Jedyny minus do zasłonka w łazience, która się przykleja. Bardzo gorąco w pokoju, chyba nie było regulacji kaloryferów, ale można otworzyć okno. Śniadanie urozmaicone, Pani chodziła i pytała gości kto chciałby jajecznice. Poza tym szwedzki stół. Polecam na 1-2 noclegi dzieci chciały zostać dłużej:)

  2. Piotr Walaszek ★★★★★

    Obsługa super śniadania Ok za taką cenę nie spodziewaliśmy się szatobron motel po otwarciu a2 w słabym położeniu pokoje czyste to co potrzebne to prysznic telewizja nawet pies zadowolony był na pewno tu wrócimy blisko na starówkę do Torunia

  3. waldi0055 ★★★★☆

    Spędziłem kilka dni. Zjadłem kilka śniadań. Parę obiadów. Całkiem smacznych. Motel jak to motel spełnia dokładnie te standardy do których został powołany. A ten nawet przewyższa niejeden hotel. Jak najbardziej pozytywne wspomnienia.

  1. Zagłada Całego Świata ★★★☆☆

    Pokoje motelowe 100 zł spałem z Sob na Ndz materac wygodny pościel czysta ręczniki czyste jak na 1 noc okej żeby się zregenerować ale tylko na 1 noc. Obok autostrada pkp zatem jest hardcore. Ale mówię nocka jedna spoko. Daje 4ke bo było czysto posprzątane a stan pokoju widać na zdjęciach ktoś pobudował x lat temu i nie robi remontu z racji milionowej inwestycji a temat pandemia itp zatem niepewność.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zajazd Pod Kominkiem?

Zajazd Pod Kominkiem znajduje się przy Leśna 3, 87-103 Brzoza, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Zajazd Pod Kominkiem?

Można skontaktować się z Zajazd Pod Kominkiem pod numerem +48 566 229 320

Jak można dotrzeć do Zajazd Pod Kominkiem?

Do Zajazd Pod Kominkiem można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements