Opinie

  1. Michal Michaa ★★★☆☆

    Generalnie miejsce ładne , obłożenia o godzinie 15 we wtorek nie ma :o Lokal zdecydowanie przystosowany do imprez typu chrzciny, komunie, pogrzeby. Danie dnia sznycel z zupką warzywną- zupa okej. Ale sznycel to zwykły mielony z różnymi dodatkami w środku. Szkoda że pani przyjmująca zamówienie o tym nie informuje, tylko na talerzu dowiaduje się, że są pieczarki i inne warzywa w środku. Nie cierpię pieczarek, więc, normalnie bym tego nie wybrał. Btw. Od kiedy sznycel to mielony ? :o

  2. Marta Sawicka ★☆☆☆☆

    Dania, które zamówiliśmy były okropne bez smaku., surówka miała zapach lodówki również bez smaku.Kelnerka bardzo zakręcona drukuje szybciej rachunki pytając czy się jeszcze coś zamawia, krzyczy do gości na całą salę. Mąz po waszym jedzeniu miał rewolucje żołądkowe!Nie polecam szkoda pieniędzy i żołądka na takie jedzenie.

  3. Dariusz ★★★☆☆

    Jedzenie smaczne i godne polecenia, jednak obsługa pozostawia wiele do życzenia. W sezonie letnim zabrakło zimnych napojów, a po 20 minutach oczekiwania kelnerka poinformowała nas, że naszego zamówionego picia nie ma. Szkoda, bo kuchnia naprawdę daje radę, ale całość psuje podejście do klienta.

  1. Daniel Beska ★★★☆☆

    Płacąc 40zl za tatar wołowy i 2zl za 3 połówki chleba , trochę więcej człowiek oczekuje , mianowicie składniki typu Cebula żeby była drobno pokrojona jak do tatara, ogórek zamiast kiszony został dany konserwowy. Grubość cebuli całkowicie zabija smak mięsa, oraz problemy z połączeniem składników ponieważ tak nie ładnie pokrojone

  2. Konrad Futera ★★★★★

    Najlepszy rosół jaki jadłem od dawna ! Kurczak w panierce rewelacja !! Nie suchy ! Smaczny pyszny! Bardzo smaczne jedzienie! Jest parking Jest coś dla dzieci Są stojaki rowerowe !

  3. Bartosz Mazur ★★★★★

    Było bardzo dobrze obiad na szybko kotlet i rosołek było schludnie i fajnie

  1. Anna Lii ★★★★★

    Urocze miejsce, gustowne wnętrze. Obsługa bardzo zaangażowana i dbająca o gości. Jedzenie przepyszne i podane bardzo szybko. Wrócę tu z pewnością, chociażby na tatara, który był idealnie doprawiony. Porcje duże w przystępnych cenach. Polecam bardzo!!

  2. Tom zaboor ★★★☆☆

    Miła obsługa, jedzenie nie do końca w moim guście, rosół kwaśny, barszczyk taki sobie. Kotlet XXL takiej wielkości jak normalny w większości restauracji.

  3. Wojciech Barczak ★★★★★

    Zajazd znajduje się przy drodze wylotowej w kierunku Warszawy, oraz autostrady A1. Dania smaczne , nie za duży wybór , ale będąc z dziećmi to jest plus. Obiekt wybrany głównie ze względu na bezpieczny plac zabaw , miło nas zaskoczył.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pieprz i Wanilia. Zajazd?

Pieprz i Wanilia. Zajazd znajduje się przy Płocka 1, Bielawy, 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pieprz i Wanilia. Zajazd?

Można skontaktować się z Pieprz i Wanilia. Zajazd pod numerem +48 566 390 205

Jak można dotrzeć do Pieprz i Wanilia. Zajazd?

Do Pieprz i Wanilia. Zajazd można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements