Opinie

  1. Marcin Diamond ★★★★☆

    Lokal niepozorny z zewnątrz. Jedzenie bardzo dobre. Jedyne zastrzeżenia mam do żurku, który miał dziwny posmak. Pani z obsługi pomimo dużej ilości zamówień bardzo miła i panowała nad sytuacją. Byla sama na sali. Wystrój klimatyczny, w tle muzyczka. Taki styl lat 90. Lokal broni się. Warto zajechać. Polecam

  2. Sikalafą ★★★★☆

    Mogę polecić kierowcom zestawów sporo miejsca jest gdzie ustać zjeść dobre jedzenie i nawet jest prysznic za 10 zł polecam ( 1 km od zjazdu z A1)

  3. Hubert Lis ★★★★★

    Wspaniałe miejsce jeśli jesteś przejazdem przez A1 i masz już dość restauracji z łukami albo panierowaną kurą. Delikatna muzyka, przemiła kelnerka, która na pewno jest mocno związana z miejscem bo potrafi polecić co mają a także przekazać informacje że czegoś brakło (w moim przypadku grochówki, ale to świadczy tylko o tym że jest świeża). Marchewką z groszkiem na maśle przepyszna a schab ogromny. Jeśli kiedykolwiek wracając z nad morza zgłodnieje to Magdalenka będzie moim stałym punktem. Zdjęcia średnie, żaden ze mnie fotograf a rodzina jadła tak szybko że po rosole została tylko miska.

  1. Aleksandra K. ★★★☆☆

    Typowy i nietypowy jednocześnie zajazd. Typowy ze względu na menu, nietypowy ze względu na przaśny i dość kameralny klimat. Menu skromne, dania kuchni polskiej. W smaku smaczne ale bez szału. Najedliśmy się ale raczej nie wrócimy. Miła obsługa.

  2. Tadeusz nowak ★★★★★

    Zamówiliśmy zestawy dnia, pomidorowa i karkówka z dodatkami. Jedzenie bardzo dobre, byliśmy przejazdem ale może jeszcze kiedyś będę tędy jechał to chętnie wrócę do tego lokalu.

  3. Renata Gminska ★★★★★

    Bardzo smaczne domowe jedzenie. Wzięliśmy z mężem menu dnia, które składało się z żurku wątróbki drobiowej z ziemniakami i do picia do wyboru kawa, herbata lub kompot. Wszystko za jedyne 37 zł. Polecam wszystko bardzo dobre

  1. Marta Rożak ★★★★★

    Filet z kurczaka w panierce to czysta rewelacja! Rozpływa się w ustach, do tego frytki nie przetłuszczone, bardzo smaczny obiad! Obsługa bardzo miła, do tego cichutko grająca muzyka oddawała przyjemność pobytu w tym miejscu ✨ Będę tu wracać ✨

  2. Hanna Kozakiewicz ★★★★★

    Zajazd staje się naszym nowym, ulubionym miejscem na kulinarnej mapie Polski. Naprawdę warto. Porcje ogromne, potrawy przyrządzone ze smakiem. Domowe jedzenie bez zbędnych udziwnień. Pyszne, świeże surówki. Ceny umiarkowane, sympatyczna, miła obsługa. Będziemy wracać!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zajazd Myśliwski "Magdalenka"?

Zajazd Myśliwski "Magdalenka" znajduje się przy 87-807 Włocławek, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Zajazd Myśliwski "Magdalenka"?

Można skontaktować się z Zajazd Myśliwski "Magdalenka" pod numerem +48 505 178 995

Jak można dotrzeć do Zajazd Myśliwski "Magdalenka"?

Do Zajazd Myśliwski "Magdalenka" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements