Opinie

  1. Jolanta Buczyńska ★☆☆☆☆

    Nie korzystałam pierwszy raz z usługi hotelowej, jednak podczas pobytu w październiku totalnie zmieniłam zdanie. Przestrzegam również wszystkich gości hotelowych aby nie zostawiali żadnych wartościowych rzeczy wychodząc chociażby na chwile z pokoju. Podczas mojej wizyty weszła obsługa hotelowa, ponieważ nie odpowiadałam na pukanie i "mają polecenie wchodzić". Byłam w szoku ponieważ mój pobyt nadal trwał, nie zwalniałam pokoju, nie prosiłam o sprzątanie. Bez mojej wiedzy, pod moją nieobecność może ktoś wejść do pokoju, gdzie podczas mojego wyjścia są moje rzeczy. To jest karygodne. Obsługa pokoju powinna dostać dyspozycję z recepcji , który pokój został zwolniony i wyłącznie do tych pokoi powinna wchodzić obsługa, nie do pokoi w których nadal są zameldowani goście. W tym miejscu natomiast chodzi obsługa i jak wskazuję w tłumaczenia , mają wchodzić gdy nikt z pokoju nie odpowiada. Nie ważne dlaczego nie odpowiadasz, możesz być w różnych sytuacjach, nawet intymnych, a obsługa pakuję ci się do pokoju, nie chce spekulować co się dzieje w pokojach gdzie goście wyszli np. zjeść posiłek na dół , a w pokoju są ich rzeczy osobiste.

  2. Aneta Kamińska ★★★★★

    Mieliśmy przyjemność spędzić dobę w hotelu Mihałufka. Pokój w którym się zatrzymaliśmy był czysty, zadbany, urządzony nowocześnie. Obsługa zasługuje na najwyższą ocenę- jest pomocna i profesjinalna. Nie sposób pominąć jedzenia jakie serwują- jest przepyszne!!! Atmosfera, która tam panuje, pozwala wypocząć. Drewniane ławy, przyjemne, ciepłe światło to wszystko tworzy niepowtarzalny klimat. Chętnie odwiedzimy to miejsce jeszcze raz. Dziekujemy i życząc samych sukcesów!!!

  3. Aleksandra Sawicka ★☆☆☆☆

    To miejsce jako placówka hotelowa to porażka. Zadzwoniłam z rezerwacją noclegu niedługo przed przyjazdem, pani przyjmująca rezerwację nie poinformowała mnie że w hotelu jest impreza. „Recepcja” znajduje się w restauracji, w której nie było aż tak słychać tej imprezy. Przyjechaliśmy głodni, więc zaczęliśmy od kolacji, nie sprawdzaliśmy pokoju. Pokój dostaliśmy bezpośrednio nad salą imprezową, w którym wszystko drżało od basów, hałas był straszny. Dodatkowo w pokoju było bardzo zimno. To skandal żeby tak potraktować gości hotelowych, meldować w pokoju w którym absolutnie nie ma warunków do spokojnego snu.

  1. Mariusz Roszkowski ★☆☆☆☆

    Jestem zniesmaczony zachowaniem menadżerki. Organizowałem w tym miejscu imprezę dla córki i to była istna tragedia. Nie da się porozumieć z jedną z menadżerek – bardzo niemiła osoba, której kompletnie brak podejścia do ludzi. Nigdy więcej bym tam nie wrócił. Dodatkowo na dzień przed imprezą wynająłem w tym obiekcie nocleg. Standard pokoju za taką cenę to absurd. Pod prysznicem grzyb, w pokoju zimno (co prawda był grzejnik, który można było włączyć, ale na początku, kiedy wszedłem tam z małym dzieckiem, obawiałem się o jej zdrowie). Moja córka zasnęła z lodowatymi rączkami – straszne przeżycie. Do tego na podłodze była wykładzina, w kilku miejscach porwana, a pod spodem goły beton. To miejsce absolutnie nie jest warte ani pieniędzy, ani nerwów. Odradzam każdemu.

  2. Natalia Górzyńska ★★★★★

    Zajazd Migałufka to dla nas obowiązkowy punkt na trasie. Synek może spokojnie się zrelaksować na dużym placu zabaw lub w kąciku do rysowania w środku lokalu. Jedzenie pyszne, bardzo duże porcje. Ceny normalne. W środku jest odrobinę za ciemno, ale jeżeli komuś to przeszkadza to może wybrać stolik w nowej, przeszklonej części. Obsługa miła, łazienki czyste, a parking jest duży - dla nikogo nie zabraknie miejsca. Polecam!

  3. M&M Dłubisz ★☆☆☆☆

    Pół gwiazdki i tylko za lilie przed budynkiem. Posiłki przyrządzone fatalnie... kurczak grilowany nie widział nawet grilla czy patelni grillowej. Był ociekajacy tłuszczem po smażeniu w " litrach" ojeju... a po drugie wysmażony tak że został wiór.... tak jak i inne dania które zamówiliśmy. Ogólnie nie smacznie, nie apetycznie, nie estetycznie odnośnie lokalu- trzy razy na NIE.... Prawdopodobnie świetność tego miejsca minęła jakieś 30 lat temu... NIE POLECAM.

  1. 3TimesNo ★☆☆☆☆

    Czekaliśmy na nasze jedzenie ponad godzinę mimo tego że powiedziano nam że będziemy na nie czekać 30 minut. Musieliśmy się o nie upominać i się przypominać. Nie tylko my byliśmy tak potraktowani ale też kilka innych stolików obok. Co do samego jedzenia, było ono niesmaczne, przesolone.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zajazd Mihałufka?

Zajazd Mihałufka znajduje się przy Polna 42, 87-600 Skępe, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Zajazd Mihałufka?

Można skontaktować się z Zajazd Mihałufka pod numerem +48 697 277 774

Jak można dotrzeć do Zajazd Mihałufka?

Do Zajazd Mihałufka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements