Przegląd katalogu
- 420 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 420 wyników
Przeglądaj sushi w województwie Kujawsko-Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 420 wyników w województwie Kujawsko-Pomorskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 297,195 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera sushi z miast takich jak Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Ciechocinek, Solec Kujawski i innych.
“Sklep dobrze wyposażony. Szeroki wybór ryb świeżych (mają też pływające - jeśli potrzeba filetują na miejscu), mrożonych (na plus, że nie mają dużo glazury) i własnych przetworów rybnych. Obsługa bardzo miła i pomocna. Miejsce również godne polecenia na zjedzenie obiadu - bardzo smacznie.”
“Niepozorna mała budka zachwycająca zapachem od wejścia. Można „upolować” tu tak smaczną rybę, jakiej nie zjecie w wielu miejscach nad morzem. Królowa menu - Ryba w tempurze, niesamowita! smażona ale nie tłusta, z posmakiem pieprzu, grubą frytą i możliwością dobrania domowej surówki oraz sosu. Prawdziwa eksplozja smaku. Właściciel za ladą, gospodarz jakich mało. To miejsce dzięki niemu i jego kuchni sprawia, że długo będziecie wracać pamięcią do Bydgoszczy. Polecam! Pozdrowienia z Warszawy”
“Super miła Pani Kamila z obsługi kasy , sprawne doradzenie w sprawie potraw i szybka obsługa . Całe jedzonko smakowało i wszystko było na najwyższym poziomie . Dziękujemy całej obsłudze za smaczne i świeże potrawy . Będziemy wracać do tej restauracji”
“Restauracja serwuje dania inspirowane kuchnią kreolską. Bardzo smaczna jest zupa cebulowa, która zaskakuje swoją pikantnością. Tatar z polędwicy wołowej z różnymi dodatkami również jest smaczny, podobnie jak Jambalaya, którą można zamówić np. z kurczakiem. Furorę zrobiły żeberka BBQ zajmujące prawie pół talerza. Danie pod nazwą "Klasyczne danie luizjańskiej gospodyni" to kurczak w kawałkach w sosie musztardowym z pure ziemniaczanym i zieleniną, które także jest ciekawą propozycją. Kalmary w panierce są smaczne, chrupiące, ale porcja jest wyjątkowo mała i nie warta swojej ceny. Obsługa kelnerska była uprzejma i dobrze zorganizowana. Lokal jest przestronny, ciekawie urządzony, warto tu zajrzeć i popróbować dań inspirowanych kuchnią kreaolską.”
“Świetne miejsce, rolki pyszne. Wspaniała obsługa i godna polecenia polityka firmy - zero waste. Bardzo dziękujemy i polecamy ♥️ będziemy was chwalić i często odwiedzać! :)”
“"Dom pizza i tapas" w Toruniu to rzeczywista perełka! Lokal znajduje się tuż przy Starówce, co czyni go idealnym miejscem na przystanek w trakcie zwiedzania. Dodatkowym plusem jest bliskość dużego całodobowego parkingu, co jest rzadkością w tej okolicy. Restauracja ma kilka pięter oraz urokliwy ogródek, więc z pewnością każdy znajdzie dla siebie miejsce. Jedzenie jest nie tylko smaczne, ale także porcje są spore, co sprawia, że radość z posiłku jest podwójna! Nie mogę też nie wspomnieć o przemiłej obsłudze. Naszym opiekunem był pan Dawid, który zadbał o to, aby nasz czas spędzony w restauracji był naprawdę udany. Atmosfera była niezwykle przyjemna i relaksująca. Polecam to miejsce na każdą okazję!”
“Nie jest to włoska pizza, bardziej postawiono na dobry fast food i wyszło to fenomenalnie, wszystkie składniki bardzo świeże, mało tego ciasto wyborne i lekko chrupiące rzadko zjadam końcówki pizzy, jednak tutaj była to czysta przyjemność. Jest opcja 60 cm dla 2 osób będzie to spore wyzwanie po którym ciężko będzie chodzić (sprawdzałem) bardziej polecam taki rozmiar dla 3/4/5 osob. Polecam sos czosnkowy. Mam nadzieję że znajdzie się nowy dostawca aby można było ponownie zamawiać bezpośrednio z lokalu.”
“Bardzo dobrze przemyśla koncepcja lokalu oraz menu. Świetnej jakości składniki. To czuć w każdym kasie. Częste nowości w menu to najlepszy dowód na miłość Szefa kuchni do jedzenia. Próbowaliśmy już kilku dań. Za każdym razem było pysznie.”
“Pizzeria Domino, to prawdziwa perełka! Pyszna pizza z dużą ilością świeżych składników i doskonale przyprawiona sosami. Obsługa bardzo miła, a atmosfera w lokalu przytulna i przyjazna. Na pewno wrócę! Polecam wszystkim, którzy szukają wyjątkowego smaku!”
“Bardzo dobre jedzenie, ceny normalne, mega duży hot dog.”
“Bardzo dobre jedzenie i mega fajny klimat , miła i szybka obsługa. Polecam z czystym sumieniem!”
“Wspaniała i doskonale znająca menu obsługa, kapitalnie podane dania i ciekawy wybór win - wszystko było w najwyższym porządku i dzięki temu spędziliśmy miło czas świętując imieniny.”
“Smaczne pieczywo ciepłe drożdżówki akurat się trafiły .polecam”
“Urokliwa okolica. Piękna przestrzeń, codowne pola skąpane w złocistych promieniach zachodzącego słońca.”
“Świetne miejsce do organizacji imprezy. Przesympatyczna obsługa, polecam zarówno jako usługodawca jak i gość!”
“Próbowaliśmy pizzę i danie dla dzieci. Duże porcje. Szybko podane. Świeże składniki, ceny przystępne. Kącik do zabawy dla dzieci. Wolimy pizzę na jeszcze cieńszym cieście, ale to też było OK. Polecam.”
“Jestem super pozytywnie zaskoczona, pizza zamówiona z odbiorem osobistym (pierwszy raz) gotowa idealnie na czas ”
“Żeby nie polecenie to bym nie zajrzała bo tej knajpki przy stacji benzynowej. Na szczęście jedzenie pyszne,świeże i spore porcje.”
“Lokalna piekarnia, smaczny chlebek żytni, dobra kawa oraz bardzo smaczne gotowe kanapki - na zdjęciu z burakiem.”
“Przepyszne jedzenie, choć porcje spore 750g . Za to można wziąć na wynos. Bardzo miła obsługa. Przyjemne miejsce. Na pewno wrócimy.”
“O, jakoż przednia i w smak niepojęcie rozkoszna jest ta pizza, której wonią i kształtem człek zachwyca się ni mniej, ni więcej, jeno jak dziecię patrzące na cudo boskiej roboty! Miejsce, gdzie ją podają, jest kunsztownie i z niemałym smakiem ozdobione, iż dusza raduje się samym przebywaniem tamże. Ja zaś, gdy jeno czas i pogoda sprzyjają, lubuję się w zamawianiu owego przysmaku i spożywaniu go wespół z moimi zacnymi kompanami na działce przyjaciela mego, gdzie rozmowy płyną niczym miód lipcowy, a śmiech niesie się po trawie. Rekomenduję tedy tę strawę każdemu, kto ceni sobie wyszukany smak i kunszt kulinarny, albowiem przewyższa ona wytwory większości pizzerii w całej Rzeczypospolitej Polskiej tak dalece, jak sokół góruje nad wróblem!”
“Zamówiłam małą pizzę i muszę powiedzieć że byłam bardzo miło zaskoczona bo pizza była bardzo pyszna wręcz rewelacyjna Sosy pyszne ostry i czosnkowy Krótki czas oczekiwania i przyjechała bardzo gorąca. Polecam gorąco odwiedzić Pizzerię lub zamówić.”
“Pyszne gnocchi z kurkami, pizza idealna- cienkie ciasto, puszyste brzegi. Bardzo szybko dostaliśmy zamówienie, obsługa miła i kontaktowa”
“Dobre miejsce z miłą obsługą, umiarkowanymi cenami, szybką realizacją zamówienia i lekką, choć smaczną pizzą. Liczba gości w lokalu za dnia jest niewielka, ale nie warto się tym sugerować.”
“Jadłam sałatkę ala cezara - była mega pyszna. Fajny lokal - można posiedzieć na zewnątrz, co w ciepłe wieczory bardzo jest bardzo miłe!”
“Inna pizza, zaznaczę od razu, iż bardzo mi smakowała, lecz pomimo 5 gwiazdek muszę powiedzieć, że w tej pizzy brakuje BRZEGÓW! Ogromny minus za to. Poza tym składniki super jakości, szczerze - jak nie trafia w moje kubki smakowe pizza z ziemniakami, mięsem, miętą i chilli, to pozostałe dwie które miałem okazję zjeść były świetne. Ciasto w smaku rewelacyjne, mięciutkie. Na wynos otrzymałem dwa pudełeczka z rukolą, by położyć na świeżo na pizzy. Do zamówienia otrzymałem również trzy oliwy - zwykłą, czosnkową oraz chilli - również smaczne. Na ogół trochę tu drogo, jak na taką małą pizzę.”
“Pizzeria wykonała dla nas zamówienie na niemal 300 sztuk dostarczonych jednego dnia, w ściśle określonych godzinach. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem jeśli chodzi o organizację. Stały kontakt, bardzo uprzejmi i pomocni dostawcy, wszystko na czas, każda pizza była gorąca! Bardzo wysoka jakość produktów, naprawdę pyszna. Obawialiśmy się czy przy tak dużym zamówieniu wszystko przebiegnie zgodnie z planem, ale mimo kilku lokalizacji na terenie całej Bydgoszczy, ani jednej pomyłki w dostawie! Kartony opisane zgodnie z wytycznymi, żadnych braków. Poziomem obsługi i swoim elastycznym podejściem sprawili, że będziemy stałym i wiernym klientem! Dziękujemy.”
“Rewelacyjne, pieszczące podniebienie smaki! Zupa rybna i ramen marzenie! Dania sprawiające, że nawet na początku smakowania już pojawia się chęć powrotu na kolejne kulinarne doznania. Dyskretna muzyka w tle pozwala na swobodną konwersację, dziękuję nie tylko za raj dla podniebienia ale i spokoj ducha:)”
“Przepyszna wołowina po kantońsku (słodka i delikatna) , aromatyczna Tom Kha, świetny makaron z warzywami. Wszystko świeżo robione. Ładne wnętrze . Uwaga porcje raczej do dzielenia się niż samodzielnego konsumowania, ale ciężko się powstrzymać”
“Jedzenie przepyszne; zamówiliśmy z partnerem tatar, ostrą zupę z owocami morza, carbonare oraz steka. Wszystko przygotowane świetnie, obsługa na najwyższym poziomie, a drink owocowe mohito genialny!”