Po bardzo pozytywnych doświadczeniach z King Fu i Sushi Garden w Bydgoszczy postanowiłam wypróbować kolejną bydgoską suszarnie. Wybrałam na wynos rolkę fusion: łosoś + tuńczyk, topping z tatarem z tych dwóch ryb, ikra łososia oraz sos mayo (70 zł). Wnętrze bardzo ładne- lokal zewnatrz nie przekonuje, ale urządzony jest gustownie, w środku ładne neony, sam odbiór zamówienia błyskawiczny, obsługa bardzo miła. Zamówienie elegancko zapakowane, piękna prezentacja, nic sie nie uszkodziło podczas transportu. Jedynym minusem jest brak sosu sojowego o obniżonej zawartości sodu- tylko takiego używam. Smak samego sushi- fenomenalny. Czuć świetną jakość ryby, kompozycja bardzo udana, ryż pyszny, tatary dobrze doprawione. Jedynie miałam wrażenie, że zamówienie zostało pomylone- na rolce obecne były tylko tatary z łososia- nie zauważyłam ani nie wysmakowałam tatara z tuńczyka- szkoda, bardzo na niego liczyłam. Podsumowując- gdyby nie wpadka z tatarami dałabym 5/5, co nie zmienia faktu, że przy kolejnej wizycie w Bydgoszczy przetestuję kolejne rolki fusion- kompozycje są ciekawe i chętnie podniosę ocenę :) Kolejnym minusem jest cena- nawet taka rolka w bydgoskiej suszarni powinna być tańsza, lokalizacyjnie to Stare Miasto, ale nie jesteśmy w Warszawie ;) Edit 29.10.2025 Zamówiłam 3 rolki kompozycję własne i niestety nie moge podnieść oceny, ponieważ jestem bardzo rozczarowana- 1 rolka przyszła pomylona. Niestety przy odbiorze nie sprawdziłam- zamiast ikry lososia na rolce znalazla sie ikra gromadnika (to akurat drobny szczegół), ale w środku rolki zamiast proszonego tatara z tuńczyka znalazł sie tunczyk w kawalku- bylo to o tyle problematyczne, że jedna z osób nie mogacych gryźć została wykluczona, a byla to rolka dla niej. Bardzo smutna sytuacja.
Zdjęcia
Opinie
-
Iga ★★★★☆
-
Masha Cherry ★★★★★
Fajnie, duże porcje poke, ciekawe lemoniady, przyjemna obsługa i duży wybór. Dla wszystkich wynoszą ryżowe chipsy
-
Daria ★★★★☆
Ale to było dobre. Ja anty sushi przyszłam z zamiarem zamówienia ramenu, ale stwierdziłam posmakuje. Zamówiłam jedną rolkę z grillowaną krewetką. (surowego bym nie zjadła) To był dobry wybór, sushi tutaj jest mega smaczne i wybór bardzo duży. Ramenu osobiście nie polecam. Fakt dużo dodatków, ale ten smak bulionu i ogólnie no nie. Wybiorę się tam na pewno jeszcze raz, ale tylko na sushi. Zapraszam na mój instagram: gdzie_smacznie_zjesc
-
Magdalena Trojankiewicz ★★★★★
Rewelacyjne, pieszczące podniebienie smaki! Zupa rybna i ramen marzenie! Dania sprawiające, że nawet na początku smakowania już pojawia się chęć powrotu na kolejne kulinarne doznania. Dyskretna muzyka w tle pozwala na swobodną konwersację, dziękuję nie tylko za raj dla podniebienia ale i spokoj ducha:)
-
Maciej W. ★★★★★
Rewelacyjna kuchnia azjatycka i fusion, czasami w nieco innej odsłonie. Lokal trochę schowany na ul. Długiej. Latem ogródek letni. Bardzo niepozorny lub wręcz smutny szyld (przy tak fajnej knajpie przydałby się jakiś ładny i zachęcający do wejścia). Wnętrze bardzo przytulne i urządzone ze smakiem. Miła i profesjonalna obsługa. Ddosyć bogate menu. Polecam szczególnie ramen (konkretna porcja) i bułeczki bao. Na duży plus przystępne ceny wina.
-
Kinga Drożdż ★★★★★
Wspaniałe miejsce ! Zdecydowanie polecam i gdybyśmy mieli więcej czasu w Bydgoszczy wrócilibyśmy tu na obiad. Przepyszny polik wołowy pięknie podany i rewelacyjny burger z pysznymi krewetkami. Herbata biala z brzoskwinią przepyszna. Dziękujemy serdecznie za miła obsługę i smakowity obiad.Jedyny minus to mały stolik dwuosobowy. Na powierzchni stolika ledwo zmieściły się talerze i nie było swobody ruchu.
-
Kamila Konopacka ★★★★★
Warto odwiedzić tą restauracje. Lokal ładnie urządzony, przytulny i jest sporo miejsc. Duży wybór dań, szybka i miła obsługa. Zamówiliśmy między innymi ramen, sushi i burgera. Ramen był smaczny. Składniki tworzą fajną całość.Aczkolwiek nie ocenilibyśmy tego ramenu jako najlepszego. Brakowało nam bardziej wyrazistego smaku w bulionie. Reszta dań bardzo smaczna. Wszystko super podane. Cała wizyta na plus.
-
Mateusz Koreciński ★★★★★
Lokal bardzo ładnie urządzony. Klimatycznie, bez kiczu. Obsługa miła, choć danie dla jednej z osób zostało podane później niż trzy inne. Kuchnia rewelacyjna. Tatar zarówno z wołowniny jak i z tuńczyka idealnie przyrządzone. Bułeczki bao i zupa również smaczne. Sushi ładnie podane, stworzone z pomysłem z bardzo smacznych składników. Polecam to miejsce dla osób lubiących nowoczesną kuchnię.
-
Jarosław Frontczak ★★★★☆
Smaczna kuchnia z dobrej jakości składnikami i dużymi porcjami. Cena do ilości i jakości na bardzo dobrym poziomie. Jedliśmy ramen z boczkiem, poke z tofu i bao kfc. Bao bardzo smaczne, kurczak świetnie usmażony. Wszystkie dodatki pasowały. Jest to danie wystarczające na mały głód, jednak u mnie to była w zasadzie przystawka - ale tego się spodziewałem. Ramen to solidna porcja i chyba jednak przesadzona co do dodatków. Dostałem chyba wszystko co było przygotowane na kuchni bo i kimchi i habanero (to była niespodzianka) i słynny omlet jajeczny jak i świetne jajko marynowane (podane w całości, najczęściej spotkałem się z połówką) i daikon i grzyby i marynaty i glony i zioła. Dotychczasowe ramen jakie konsumowałem (ale nie po za Europą) zazwyczaj były tematyczne i dodatków było kilka stąd moje zdziwienie i ocena - tutaj urywam gwiazdkę bo ktoś się postarał, ale jednak smakowo to nie jest zgrane. Dodatkowo boczek choć bardzo dobry, to brakowało mu tego aby się rozpływał. Z poke chyba było jakieś nieporozumienie bo zamówiliśmy vege, a przyszło i było na rachunku z tofu. Jednak z samego dania partnerka była zadowolona, choć mocno zdziwiona. Napoje ok, obsługa sprawna. Sam lokal dość miły i pasujący stylem do kuchni azjatyckiej.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres KOKKU Fusion Bistro?
KOKKU Fusion Bistro znajduje się przy Długa 46, 85-034 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do KOKKU Fusion Bistro?
Można skontaktować się z KOKKU Fusion Bistro pod numerem +48 515 553 381
Jak można dotrzeć do KOKKU Fusion Bistro?
Do KOKKU Fusion Bistro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku