Opinie

  1. Rumey Sa ★☆☆☆☆

    Ja nie wiem kogo Wy tam zatrudniacie ale łaciną podwórkowa operują Panowie biegle… i bardzo głośno. Nawet nie weszłam, bo byłam z dziećmi a Panów słychać z przed lokalu. Będę omijać.

  2. Mark Franciszek ★★★★★

    Muszę przyznać, że pizza naprawdę dobra. Obsługa widać zapieprza jak króliki. Jedyny minus: praktycznie nie ma miejsca aby usiąść. Czyli trzeba się nastawić na zamówienie na wynos. Średnia pizza za połowę ceny przy odbiorze osobistym. Pozdrowienia dla zapracowanej ekipy widać, że się starają.

  3. Jacek Szponarski ★★★★★

    Lokalna pizzeria. Glownie na dowoz lub z odbiorem. Na miejscu tylko trz miejsca do siedzenia ale miejsca w lokalu niewiele. Pizza dobra. Ciasto cienkie ale wyrosniete. Smaczna i dobre dodatki. Obsluga konkretna i pomocna. Zamowienie zrealizowane szybko.

  1. Lena Czygier ★★★★★

    Pizzeria wykonała dla nas zamówienie na niemal 300 sztuk dostarczonych jednego dnia, w ściśle określonych godzinach. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem jeśli chodzi o organizację. Stały kontakt, bardzo uprzejmi i pomocni dostawcy, wszystko na czas, każda pizza była gorąca! Bardzo wysoka jakość produktów, naprawdę pyszna. Obawialiśmy się czy przy tak dużym zamówieniu wszystko przebiegnie zgodnie z planem, ale mimo kilku lokalizacji na terenie całej Bydgoszczy, ani jednej pomyłki w dostawie! Kartony opisane zgodnie z wytycznymi, żadnych braków. Poziomem obsługi i swoim elastycznym podejściem sprawili, że będziemy stałym i wiernym klientem! Dziękujemy.

  2. Patryk ★☆☆☆☆

    O 12:40 złożyłem telefonicznie zamówienie na 9 pizzy na odbiór na 14:30. Jakość pizzy odbiegała od tych, które poprzednio jadałem od początku tego lokalu. Dodatkowo na pizzy jak i pod pizza spalona "posypka-bułka tarta"? , która zepsuła wszystko. Ponad 200 zł zmarnowane. Lipa

  3. Milena Domżalska ★★★★★

    Pizza wysmienita na cienkim cieście. Odebrana gorąca prosto z pieca. Bardzo szybki czas realizacji. Nie ma problemu ze specjalnym zamówieniem na prośbę klienta. Bardzo polecam!! :)

  1. Jimmy C ★★★★★

    Świetna pizza, zawsze bardzo szybka dostawa. Super kontakt, mega ekipa. Szeroki wybór w ofercie, każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam każdemu!

  2. Juliusz Kodroń ★★★★★

    Gorąca pizza odebrana samodzielnie jest 50% tańsza i tak samo smaczna !

  3. Mateusz Brzoza ★★★★★

    Byliśmy ze znajomymi na basenie. Na szybko chcieliśmy coś przekąsić. Mapy pokazały Pizzerię Twoje Smaki. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Miła i uśmiechnięta ekipa obsługująca, potrafiąca wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta. Widać, że chłopaki lubią tę pracę i sprawia im ona przyjemność. Pizza smaczna, zrobiona ze świeżych produktów. Ceny mega przystępne, chyba najtańsza pizza w Bydgoszczy. Współczynnik cena/jakość wybija ponad skalę :-) Jedyny minus, to że nie ma za bardzo gdzie usiąść ze znajomymi i pogadać, jest tylko podłużna lada przy oknie dla 4 osób, ale to wynika z charakterystyki lokalu, tego właściciel nie przeskoczy. Podsumowując wszystko na plus. Myślę, że zawitamy ze znajomymi jeszcze nie raz. PS: Dla osób odwiedzających lokal pierwszy raz rada: wejście do lokalu jest od strony ulicy Nakielskiej, google prowadzi nas od ulicy Orzechowej od południa. Wszystko na plus.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria Twoje Smaki Miedzyń?

Pizzeria Twoje Smaki Miedzyń znajduje się przy Nakielska 241, 85-391 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Twoje Smaki Miedzyń?

Można skontaktować się z Pizzeria Twoje Smaki Miedzyń pod numerem +48 532 229 193

Jak można dotrzeć do Pizzeria Twoje Smaki Miedzyń?

Do Pizzeria Twoje Smaki Miedzyń można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements