Przegląd katalogu
- 797 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 66% Ze zdjęciami
Znaleziono 797 wyników
Przeglądaj sklep spożywczy w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 797 wyników w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 223,826 opinii i ocen.
“Miła obsługa, sklep dostępny dla niepełnosprawnych, można spokojnie wjechać wózkiem elektrycznym, ale w środku jest bardzo ograniczona przestrzeń do poruszania i trzeba naprawdę uważać. Punkt odbioru paczek - super sprawa, bo odbiór jest sprawniejszy niż na Poczcie. Daję 5 gwiazdek za super pracowników i podejście do klienta.”
“bardzo mi podoba sprzedawca Andrzej. w ogóle nie widziałem wcześniej takich miłych i dostępnych do konwersacji osób. Od początku myślałem, że nie będą pracowali taki spoko ludzi, ale Andrzej jest najlepszym przykładem, jak powinien się sobie powodzić człowiek ze sfery obsługowej. ABSOLUTNIE jest to sklep numer 1 w Bydgoszczy. Polecam wszystkim!!!”
“Dzisiaj (14.11.22) gdzieś między 10 a 11 byłem w tej żabce i spotkała mnie niesamowicie miła obsługa i pyszny hod-dog polecam !”
“Bardzo miła sympatyczna obsługa z uśmiechem na twarzy .Pani w kolorowych włosach pomogła mi wyszukać produktu na sklepie :-) Na koniec transakcji podziękowała i życzyła miłego dnia co zdarzylo się mi pierwszy raz w żabce . Zazwyczaj jest przysłowiowe " Bierz zakupy i narazie bo kolejna osoba czeka "”
“Polecam,Pani Asia dzisiaj pomogła mi dobrać idealny odcień pudru,mila i kompetentna. Dobrałam jeszcze super krem w bardzo dobrej cenie. Bardzo duży asortyment a obsluga bardzo mila. Polecam.”
“Sklep Cortez to świetne miejsce – zawsze dobrze zaopatrzony, z przemiłą obsługą. Szczególne brawa dla Pani wysokiej blondynki, która nie tylko zawsze wita uśmiechem, ale też błyskawicznie ogarnia wszystko, nawet w największym ruchu. Profesjonalizm i serdeczność w jednym!”
“Super, czysto I niskie ceny. Sklep z dużym bezpłatnym parkingiem. Batdzo duza sala sprzedaży, ciekaw oferty i super promocję. Chociaż w pobliżu inne sklepu zawsze wybieram Kaufland z uwagi na niskie ceny, dobra jakość i miłą obsługę. Duża lada z wedli ami serwm i produktami garmażeeyjnymi.”
“Bardzo pomocna obsługa, w szczególności pani Andżelika. Sklep z zadbany, czysty, szerokim asortymentem.”
“Wszystko jak najbardziej na tak, prze sympatyczny personel, duuuzy wybór towaru, dużo promocji. Dużo miejsc parkingowych. Naprawdę polecam”
“Nigdy nie ma kolejek przy kasach, parking ogromny i pusty. Duży wybór asortymentu.”
“Dobra lokalizacja i miłe panie!”
“Bardzo miła obsługa. Zróżnicowany towar . Polecam. Jedyny minus , to problem z parkingiem :( - brak miejsc do parkowania np w sobotę.”
“Moj ulubiony sklep na naszym osiedlu wszystko dostępne w jednym miejscu ładne warzywa chyba od lokalnych dostawców, podoba mi się że są dostępne produkty z prosiaczka i niewieścina dzięki temu zakupu robie w jednym miejscu nie muszę chodzić osobno do sklepu firmowego . Przemiłe panie często przy zakupie podpowiedzą fajny przepis na dane mięso Zaskoczył mnie bardzo pozytywnie duży wybór kwiatów i donic do ogrodu a także bardzo wygodne lekkie i ładne wózki do zakupów”
“Chciałabym serdecznie podziękować pani Ewie z działu oświetleniowego która w dniu dzisiejszym profesjonalnie i cierpliwie doradziła mi w wyborze oświetlenia do kilku pomieszczeń. Życzę każdemu tak wspaniałej i przemiłej obsługi z jaką się tutaj spotkałam :)”
“Wygodny parking, dobry dojazd. Dobre miejsce na szybkie zakupy.”
“Wspaniały sklep. Tanio, zaopatrony w towar i miła obsługa.”
“Jest ok, spory parking, bankomat, kasy samoobsługowe, gazetki z promocjami. Ceny kurcze chyba serio najlepsze z wszelkich dyskontów. Dużo promocji wielosztukowych. Alejki dosyć szerokie. Wszystko dość czytelnie ułożone. Polecam zakupy w Biedronka, oraz gazetkę Pupilowe Sprawy :) dostępne przy kasach hihi. Oby nie podrożała wraz z inflacją :p za 2 zł bardzo spoko czytadło”
“Bardzo czysta i zadbana Biedronka. Brak palet . Dostałem to, czego szukałem. Obsługa na wysokim poziomie – Pani w krótkich lokach, która mnie dziś obsługiwała – była wyjątkowo miła i pomocna. Dziękuję!”
“Kupiłam płytę indukcyjną firmy Amica I jestem naprawdę funkcjona, ma precyzyjną wielostopniowa regulacje mocy, posiada praktyczne programy automatyczne. Polecam”
“Moja ulubiona żabka , bardzo miła obsługa.”
“DZIEWCZYNY KTÓRE TAM OBSŁUGUJĄ MAJĄ ZA CIĘŻKO KLIENCI WYZYWAJĄ A NIE MAJĄ RACJI ŁADNIE POPROSIĆ JAK JA BYM TAM NA KASIE PRACOWAŁ NO TAK KODEKS KARNY TYLKO TO MNIE POWSTRZYMUJE W WIELU DZIEDZINACH ŻYCIA”
“Dobrze zaopatrzony sklep z darmowym parkingiem na samochód. Na miejscu możliwość płacenia gotówką lub kartą”
“Chciałem serdecznie podziękować za miłą oraz fachową obsługę którą oferuję Pani Justyna. Mimo innych obowiązków potrafiła rozgraniczyć wszystko tak żeby mi pomóc. Zarówno ona jak i reszta dziewczyn jest to bardzo kompetentna i z tego miejsca chciałem podziękować kierownikowi sklepu za takie dobranie personelu oraz życzyć dalszych sukcesów”
“Bardzo dobra Biedronka super zaopatrzenie ! Stoisko mięsne zawsze dobrze zaopatrzone ! Miły kobiecy personel zawsze pomocny łącznie z panem ochroniarzem , który pomaga przy kasach samoobsługowych ! Za mało promocji w porównaniu do innych Biedronek ! Polecam ten dyskont ! Brak parkingu za to zrobiono zakaz postoju i parkowania na przeciwko Biedronki za to postawiono dla dwukolowcow słupki przy których nigdy nie było rowerów no ale to wina tęgich mózgów z miasta !”
“Bardzo miła i rzeczowa obsługa. Na zadane pytanie od razu uzyskałem odpowiedź. Pani Kierownik udzieliła mi odpowiedzi i stąd wiem, że w tym sklepie są osoby, które pomogą i udzielą pomocy. Poza tym podoba mi się w tej Stokrotce. Porządek, wszystko mam co chcę i kulturalne podejście. Polecam”
“Super sklep Lada jak dobrze że ona tu jest wszystko świeże super obsługa no i dziś grill lał :)”
“Pan Robert, ktory dwa dni pod rzad byl w zabce rano, bardzo mily, kulturalny. zyczyl i smacznego i spokojnego dnia, zaproponowal zestaw ktory sie oplacal, mial duzy wybor jesli chodzi o parowki do hot dogow, a bylo to po 07:00, wiec mysle ze szacunek za to, bo czesto nie ma hot dogow w innych zabkach albo przynajmniej nie w takim wyborze pelnym, naprawde rewelka, az dzien lepszy!! Polecam wpasc na hot doga do Pana Roberta.”
“Super obsługa. Podstawowy asortyment zawsze jest,czysto.”
“Zawsze miła obsługa , a sklep tak jak inne tego typu , trochę mało pracowników bo widzę że te panie zawsze dosłownie biegają jak coś robią. Sklep nie duży, ale za to ruch jest spory. Żeby wszystkiego można było dopiąć trzeba ludzi do pracy. Dlatego daję 5 gwiazdek”