Nie polecam, omijajcie szerokim łukiem.
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka ★☆☆☆☆
-
Alicja Grajkowska ★★☆☆☆
Co nie idę około 6:30 to bułki kamienie :( często o o6;30 zamknięte :( szkoda ze szefostwo nie zwraca na to uwagi.
-
Tomasz Tomasx ★☆☆☆☆
Typowa porażka na maksa nie ważne o której godzinie pójdziesz chcesz zapłacić banknotem 200 zł a oni nigdy nie mają wydać i jeszcze ci baba w brylach powie że nie ma obowiązku mnie obsłużyć tragedia i to któryś raz trzeba to zgłosić go kierownika regionu i niech zamkną ten burdel
-
Krasi (Kraska) ★☆☆☆☆
Czas oczekiwania na Hot doga 20 minut plus co chwilę ktoś nowy co nie wie co robi . Lepsza była stara ekipa, 2 Pauliny i nikola m, gdzie starzy pracownicy którzy się starali ??? Tragedia jest teraz
-
P L ★★★☆☆
Jest spoko, Żabka jak żabka asortyment jest znany, śmieszna aplikacja która pozwala na tańsze zakupy - nie szanuje pseudo lojalnościowego programu ale cóż polaczki mają więc nie mam wyboru, nie jest to tak czy inaczej kwestia tej konkretnej żabki tylko ogólnie, ta żabka konkretnie jest w dobrym miejscu l, godziny otwarcia jak we wszystkich żabach na plus (chociaż wolałbym 7-24 albo nawet całodobowo), dodatkowy plus to kasa samoobsługowa co mimo że powinno być standardem w każdej żabce nie zawsze jest tak oczywiste (halo z komuny wyszliśmy dawno temu nie jestem z pokolenia stojącego w kolejkach) na minus to też typowo w żabkach, bez apki ceny to absurd, miejsca jest mało, mimo że jest kasa samoobsługowa to jej usytuowanie skutecznie jest blokowane przez kolejkę Polaczków do kasy głównej i nie ma się jak dopchnąć ale cóż taki kraj takie życie
-
Ela S ★★★★★
Wspaniale miejsce,polecam z całego serca
-
Ssia Badia ★★★★★
Ekspedientki Natalia i Paulina są na medal. Jeśli czegoś nie ma na sklepie, to zawsze sprawdzą na magazynie dostępność produktu. Obie Panie bardzo kulturalne. Oby więcej takich osób!!
-
Jan Jaśko ★★★★★
Dzisiaj (14.11.22) gdzieś między 10 a 11 byłem w tej żabce i spotkała mnie niesamowicie miła obsługa i pyszny hod-dog polecam !
-
Rafal Nowicki ★☆☆☆☆
No to są chyba jakieś jaja. Wybaczcie moje słownictwo ale to przechodzi wszelkie pojęcie. Dotychczas była inna obsługa było wszystko ok, ale teraz co to ma być. Chce zrobić zakupy to muszę czekać aż jakaś zdeformowana mała kobieta skończy palić papierosa na schodach i mnie obsłuży ?!?! Po czym wchodzi śmierdząca fajami aż odpycha. Fuj! Na domiar jakieś wielkie bydle o bliżej nie określonej płci w moro kurtce włazi z ulicy i w tych brudnych ciuchach rozkłada chleb ? No to chyba są ponure żarty.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Śląska 2, 85-235 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku