Przegląd katalogu
- 797 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 66% Ze zdjęciami
Znaleziono 797 wyników
Przeglądaj sklep spożywczy w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 797 wyników w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 223,826 opinii i ocen.
“Robię zakupy tam codzienne nie ważne że sklep rodem z PRL-u ale ważne jest to że towar świeży , nawet gdy termin się kończy to 50% taniej jest sprzedawany aaa...I wszystkie panie zawsze mile i uśmiechnięte.”
“Duży wybór i przystępne ceny, polecam”
“Fantastyczna stacja. Bardzo życzliwa obsługa. 26 października 2025 zatrzymałem się na tej stacji ponieważ zepsuły mi się wycieraczki. Pan z obsługi sprzedał mi zestaw niezbędnych narzędzi, a kiedy okazało się, że jest on niewystarczający pożyczył mi własne prywatne narzędzia. Bez jego pomocy i życzliwości nie miałbym jak wrócić do domu!”
“Ten sklep istnieje od kiedy pamiętam i jest w nim wszystko czego potrzebuje strudzony wędrowiec albo cyklista. Nam szczególnie pasuje lokalizacja tego sklepu bo jest on położony w tej bardziej dzikiej części miasta na trasie naszych nietoperskich przelotów. Mimo, że odwiedzamy często to wczoraj odkryliśmy prawdziwa petardę. Dział garmażeryjny. Jest tam praktycznie wszystko, można tam iść i urządzić sobie święta. Pani za ladą powiedziała że w środy jest świeża dostawa więc gdyby ktoś miał smaka np na medaliony drobiowe które na zimno weszły idealnie to polecamy a amatory kiełbas suchych nie mogą przejść obojętnie obok takiej Jałowcowej Dziadkowej Pozdrawiamy bardzo miłą i serdeczną obsługę. Zdjęcie z parku tuż obok sklepu gdzie w spokoju można skonsumować te specjały.”
“Rzadko robiłem zakupy w tej sieci, ale chyba będę częstszym klientem. Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, a do tego ceny są naprawdę konkurencyjne w porównaniu z konkurencją.”
“Picie i papierosy, praca do szpiku kości”
“Miło obsługa spoko miłe dziewczyny jest ok”
“Wreszcie jakaś żabka w której wszystko działa jak należy. Kompetentna obsługa i oczekiwane przez klienta zatowarowanie. Sklep od którego inne w tej sieci mogą się uczyć.”
“Bardzo polecam żabkę obsługa dzisiaj o godzinie 19 byla bardzo uprzejmna pracownik zabki podchodzi do klientów z wysoką kulturą! polecam!”
“Wszystko jest ok mała dobrze zaopatrzona żaba”
“Wszystko czego potrzeba. Właściciel dba aby wszystkie produkty były świeże. Polecam”
“Żabka jak żabka ale obsługa tutaj, w przeciwieństwie do żabki na żeglarskiej jest wyśmienita. Fajną atmosferę tworzą pracownicy”
“Bardzo miły personel, dogodna lokalizacja i nadzwyczaj szeroki asortyment (w tym rejestracja kart SIM) w sklepie. Polecam!”
“Odkąd są nowi właściciele sklep zyskał na wartości na osiedlu. Niestety w godzinach 22-23 ciężko jest zrobić zakupy bo często Pani była Właścicielka stoi przed sklepem i nagaduje klientów by pisać wulgarne opinie na temat tego sklepu " bo dzięki temu odzyska ten sklep i wrócą stare zasady na osiedlu". Pani Różo, ja rozumiem, że mieszka Pani naprzeciwko, ale proszę sobie odpuścić odwiedzania tej placówki i wysyłania rodziny na zwiady np. jak karetka przyjeżdża na posiłek. Było minęło. Co się straciło, się nie odzyska. Pozdrawiam Mieszkaniec bloku Strzelecka 5.”
“Duża żabka, zawsze są świeże produkty- z dobrą datą ważności. Obsługa jest bardzo miła, jak się wchodzi do sklepu to nie ma się poczucia, że chcą powiedzieć: czego? ;) Szkoda, że nie ma parkingu, można przystanąć na ulicy, chociaż jest coraz większy ruch i może to być lekkie utrudnienie dla pozostałych kierowców.”
“Bardzo przytulny i fajny sklep osiedlowy asortyment bogaty ekspedientki bardzo przyjazne i zawsze z uśmiechem na twarzy mieszkam w pobliżu i praktycznie od 10 lat robię tam małe zakupy. Jeszcze nigdy się nie rozczarowałem. Pozdrawiam i miłego wieczoru”
“Duży wybór i porządek. Nie ma najmniejszego problemu ze znalezieniem tego, czego szukamy. ;)”
“Dobre ceny, miła obsługa. Miejsce godne polecenia.”
“Ja w żabce. Miła pani i bałagan z cenami”
“Wielka Żabka, zdecydowanie lepsza niż ta przy bloku Skarżyńskiego 11, panie milsze, zawsze chętnie doradzą, nawet Prime w tej Żabce się znalazły! Duży asortyment produktów, wszystko gra i śmiga! Polecam.”
“Widać, że nowy właściciel dba o ten sklep. Czysto, pełen asortyment i miła obsługa. Polecam!”
“Sklep oferuje wszystko, czego można potrzebować na co dzień. Czyste wnętrze, świeże produkty i atrakcyjne ceny tworzą spójną całość. Personel jest zaangażowany i chętny do pomocy. Promocje są częste, a dostępność towaru utrzymywana na wysokim poziomie. Zakupy przebiegają tu spokojnie, w miłej i dobrze zorganizowanej atmosferze.”
“Jest mało grzybów jadalnych, wiele trujących. ale przyroda jest piękna”
“Generalnie lubię ten sklep ale ostatnio coś z rozmiarami się pokaszaniło.”
“Duży wybór towaru, miła obsługa”
“Asortyment spory, panie z obsługi miłe. Niestety w przymierzalni trochę kurzu się nazbierało ale to normalne w sklepach z odzieżą i nie będę z tego powodu zaniżał oceny jak wszystko inne jest w porządku. Brak tylko kas samoobsługowych szkoda. Ale polecam”
“Carrefour w Galerii Pomorskiej to świetne miejsce na zrobienie zakupów, zwłaszcza dla mieszkańców Bydgoszczy i okolic. Lokalizacja w centrum handlowym ułatwia zaplanowanie zakupów wraz z innymi obowiązkami. Dodatkowo, sklep jest czynny przez większość dni w tygodniu, co pozwala na elastyczne planowanie zakupów. Jedyny minus to zmniejszenie sklepu, jest bardziej ciasno i ciemno...”
“Co jakiś czas odwiedzam ten sklep i ani razu nie spotkało mnie nic niemiłego, obsługa wykonuje swoje obowiązki gdy jest problem z kasą samoobsługową odrazu ktoś podejdzie jest czysto moim zdaniem wszystko ok .”
“Przyszłam do sklepu z zamiarem złożenia i opłacenia zamówienia. Na szczęście spotkałam Panią Sandrę, która szybko sprawdziła, że produkt, którego potrzebuję jest jeszcze dostępny w sklepie. Szybko odnalazła sprzęt, dodała zakup do mojego konta klienta, a przy tym wszystkim była bardzo pomocna i uśmiechnięta. Wyszłam ze sklepu z zakupem i usatysfakcjonowana! Bardzo się cieszę, że trafiłam na taką obsługę :)”
“Wygodny i obszerny parking w szczególności dla osób niepełnosprawnych. W sklepie: czysto, duży wybr towaru obsługa pomocna i bardzo przyjazna dla klientów. Przed wejściem na sklep po lewej stronie na wprost kas obsługi netto mamy piekarnię z pysznymi wypiekani pieczywa i punk z prasą również świetną w tych obu punktach obsługą klienta. Przy wejściu do netto na zewnątrz po lewej stronie mamy bankomat z możliwością wpłaty i wypłaty gotówki. Za sklepem netto znajduję się paczkomat inPost o nr. BYD 121 M Czysty i darmowy parking idealne miejsce na szybkie zakupy i odebranie paczki przy okazji Polecam serdecznie mieszkańcom osiedla bohaterów Bydgoszcz”