Opinie

  1. Kasandra Majchrzak ★☆☆☆☆

    Chuda Ekspedientka ciągle pod wpływem alkoholu obsługuje klientów ciągle awantury pod Żabka z jej udziałem .Żabka po mimo tego że otwarta do 23:00 pracownicy siedzą w niej i przed nawet do 2:00 w nocy. Ciągle sa krzyki ludzie nie moga spać spokojnie w tygodniu. Pani z żabki przesiadując ze znajomymi ciagle robi awantury krzyczy rzuca butelkami i nie reaguje na żadne prośby o uciszenie się. Prośba do szefa o ogarnięcie pracownika

  2. Karolina Król ★☆☆☆☆

    Kiepsko. Brak hot dogów o godzinie 16. Pani Kasjerka z wielką łaska podgrzała panini, które w środku I tak było zimne. Nie polecam.

  3. Nie mam pomyslu na nazwe ★☆☆☆☆

    Pare tygodni temu taki rudzielec (pracownik) trzymał surowe bułki obok kasy samoobsugowej i nie miał drobnych w kasie ogólnie liczyć nie umie. Ale dzisiaj byłam q żabce i jakieś panie paliły przed to nie pierwsza taka sytuacja że one cały czas palą. Był mały wybór żelków, tymbarków, chipsów i jeżów chrystusów

  1. Extreme 3 ★☆☆☆☆

    Ogólnie Żabka dobra lecz jest jeden taki wykrecony kasjer z rudymi włosami i z chorobą Alzheimera pokazujesz mu dowód wracasz po 10 minutach a rudy cię pyta kolejny raz i nie wywiązuje się ze swoich obowiązków kasjera. Nie pozdrawiam

  2. Anonim X ★☆☆☆☆

    Rudy kasjer, obsługuje klientów będąc pod wpływem prawdopodobnie środków psychoaktywnych, ma okropne odejście do klientów, masowo ubliża wszystkim i nie wypełnia swoich obowiązków odmawiając sprzedaży i blokując kase, chowa się na zapleczu i udaję że go nie ma, robi wszystko żeby nie obsłużyć klientów a jeśli już to robi to ma okropne pretensje, nie dziwię się że policja do niego tam przyjeżdża, może wkoncu zrobią z nim porządek!!!

  3. Marta B ★★☆☆☆

    Obsługa sympatyczna, standardowe formułki wypowiadane w sposób wzbudzający zainteresowanie. Niestety nie przykryje kilku niedociągnięć takich jak brak dużych bułek do hot doga, niedziałający ekspres do kawy czy przepieczona parówka, którą trzeba było wyrzucić bo była niezjadliwa. Szkoda.

  1. Robert Czurak ★★★★★

    Lokalizacja idealna, wszystko jest na najwyższym poziomie, a Panie z Żabki zawsze pomocne, uśmiechnięte i kompetentne. Polecam w 100% i będę tam wracał

  2. Bartosz S ★☆☆☆☆

    Tragedia ciągle brak bułek do hot doga pano grzeję parówki tylko nie wiadomo dla kogo dziecko w tygodniu 4 razy usłyszało brak bułek tragedia zacznę chodzić do innej żabko albo niech wlasciciel się tym zainteresuje bo niewiadomo czy to brak bułek czy pani się niechce robić bi chamburgera też nie było można wziąść bo są w lodówce ale nie w systemie nic najlepiej nie kupować.....żenada

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Czerwonego Krzyża 63, 85-338 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements