Chciałbym wyrazić swoje niezadowolenie z zachowania kierowniczki w sklepie. Jej podejście było wyjątkowo nieprzyjemne — była nie miła, wulgarna i pretensjonalna, co absolutnie nie przystoi osobie na stanowisku kierowniczym. Zamiast udzielić pomocy, swoim tonem i zachowaniem tylko pogorszyła sytuację. Takie traktowanie klientów jest nieakceptowalne i negatywnie wpływa na wizerunek sklepu.
Zdjęcia
Opinie
-
Julia Zadrożna ★☆☆☆☆
-
Natalia Foksińska ★☆☆☆☆
Obsługa dramat , prosiłam o spakowanie hot- doga usłyszałam wzdychanie i odpowiedź że niea Pani w co spakować. Dodatkowo wiecznie wieczorami rozmowy przed sklepem z nie przyjemna Panią sąsiadka , palenie przed sklepem w bluzie żabki , wieczorami nie dołożony towar na półkach , dodatkowo ekspedientki bardzo nie przyjemne z miną jakby pracowały za kare. Dodatkowo bułka do hod doga nie dopieczona , sosu w bułce tyle co kot napłakał prawie nic !!! Nie polecam tej żabki , natomiast w 100% polecam Żabke na Kcyńskiej.
-
Adrian Żurawlew ★★★★☆
Obsługa bardzo miła. Hot dog, który kupiłem był jednym z lepszych jakie jadłem. Najlepsza żabka w okolicy.
-
Agnieszka Żurawlew ★☆☆☆☆
Po raz kolejny naliczona zastała cena niezgodnie z podaną pod produktem ( zakup dnia 9 marca 2025 r.). Trzeba bardzo u nich uważać. To już nie pierwszy raz niestety. Przydałaby się tam kontrola odpowiednich służb. Po udowodnieniu że kwota zapłaty jest wyższa od podanej na produkcie Sprzedawczyni oddała 31 groszy...Nie chodzi mnie o te grosze, ale o zasady. Mają już taką wypracowaną taktykę. Drogie Panie do pewnego momentu..... następne zdarzenie całe nagram...
-
Autobus z pętli ★☆☆☆☆
Jak chcesz sobie doładować pieniądze do gry to nie możesz bo zablokowane, przychodzisz miesiąc później dalej zablokowane. Czyli sprzedawczyniom (które są też nie miłe) się nie chce. Dramat :)
-
Lenq 5 ★☆☆☆☆
Porażka. Od czasu zmiany właściciela ten sklep to totalna masakra. Szefowa bardzo nieprzyjemna. Wprost wyraziła, że nie obchodzi ją klient. Lepiej przejść się kawałek dalej niż mieć do czynienia z tą niekulturalną kobietą, niesmak pozostaje.
-
Adam Pawel ★★★★★
Miła obsługa. Dobre zaopatrzona. Czysto i przyjemnie. Udane szybkie zakupy.
-
Angelika Diabeł ★★★★★
Super obsługa. Podstawowy asortyment zawsze jest,czysto.
-
Julia Pankanin ★☆☆☆☆
Od momentu zmiany właściciela, dokładnie od roku 2023 jest tam po prostu tragicznie, opinia nie tylko moja ale I także pozostałych klientów klientów. Właścicielka jak i druga Pani w dłuższych włosach są nie miłe i w ogóle nie dla ludzi a przeciwko. ODRADZAM!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Gnieźnieńska 17, 85-313 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku