Przegląd katalogu
- 487 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 64% Ze zdjęciami
Znaleziono 487 wyników
Przeglądaj manicure w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 487 wyników w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 12,668 opinii i ocen.
“Szczerze polecam Panią Monikę Przybylak . Oferuje w swoim gabinecie kosmetycznym pełen profesjonalizm ,ciepła ,serdeczna atmosferę i pomoc. Zabiegi dobiera idealnie za co moja buzia po lecie jest Jej niezmiernie wdzięczna . Bardzo dziękuje ❤️”
“Cóż można napisać? Profesjonalnie, perfekcyjnie, pomysłowo, a to wszystko w bardzo miłej atmosferze!! Manicure zawsze idealny!! Ocena 10 /10!!”
“Wizyta w salonie byla cudownym relaksem. Bardzo miła atmosfeta, dzieki ktorej czułam się bardzo "zaopiekowana". Każdy zabieg został wykonany z ogromnym profesjonalizmem, Pani Joanna odpowiadała cierpliwie na wszystkie moje pytania. Serdecznie polecam, każdemu wizytę w klinice- każdy znajdzie cos dla siebie!!! ❤️”
“Miałam przyjemność być w tym miejscu na wycieczce szkolnej, wraz z moją klasą, o profilu kosmetycznym. Salon jest fantastycznie wyposażony, a co za tym idzie, jakość wykonywanych zabiegów jest na bardzo wysokim poziomie. Pracownice salonu, jak i Pani Ania są bardzo uprzejme, pomocne oraz niezwykle profesjonalne. Byłyśmy bardzo zadowolone z tego spotkania. Polecam serdecznie ten salon.”
“Byłam bardzo zadowolona, pełny profesjonalizm. Pani wysłuchała doradziła i dobrałyśmy odpowiedni zabieg. Bardzo miła atmosfera taka rodzinna. Właścicielka też super kobieta.”
“Bardzo profesjonalnie wykonywane usługi i przemiła atmosfera. Polecam”
“Bardzo profesionalna obsługa Panie bardzo miłe, sympatyczna szefowa a co najważniejsze bardzo profesjonalne. Wychodząc z rąk Pani Magdy nic dodać nic ująć. Po prostu baja :)”
“Bardzo polecam panią Weronie! Nigdy nie miałam zrobionych tak pięknie paznokci. Salon uroczy, a Pani Weronika przemiła i ciepła osoba!”
“Mega profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. I co cenię najmocniej - naturalny efekt po zabiegu. Na pewno nieraz jeszcze zawitam na różowym fotelu.”
“Bardzo polecam gabinet. Masaż na najwyższym poziomie. Ciało zrelaksowane, kosmetyki najwyższej jakości renomowanej marki. Warto skorzystać z zabiegów oferowanych przez gabinet. Pozdrawiam Panią od masażu. Profesjonalistka”
“Fantastyczne miejsce. Piękny manicure.”
“Najlepsze! Przemiła kadra, panie bardzo dokładne, przesympatyczne i zawsze uśmiechnięte. Polecam z serca całego.”
“Męska fryzura bardzo mi się podobała, została wykonana bez zarzutu i na pewno jeszcze nie wrócę.”
“Salon pierwsza klasa, pani Sandra jest mistrzynią w swoim fachu! Do tego miła atmosfera i zawsze efekt przekracza oczekiwania. Gorąco polecam!”
“Zawsze wychodzę zadowolona od Patrycji. Jest dokładna i delikatna. Świetna atmosfera, pełen profesjonalizm, każdemu polecam :**”
“Profesjonalnie, szybko, miła atmosfera w salonie. Bardzo Polecam!!!”
“Byłam u Agaty na dwudniowym szkoleniu i muszę powiedzieć, że to było szkolenie, które wniosło do mojej pracy najwięcej ze wszystkich, na których byłam do tej pory. Pierwszego dnia robiłyśmy konstrukcyjny baby boomer (perfect manicure) – nigdy wcześniej nie miałam tak idealnie opracowanych skórek. Drugiego dnia przedłużałam na dual formach, z którymi nie miałam wcześniej styczności, a dzięki Agacie totalnie się w tej metodzie zakochałam. Efekty są niesamowite – klientki wracają po trzech tygodniach z minimalnym odrostem, bo skórki są tak perfekcyjnie opracowane i kolor głęboko podmalowany. Stylizacje wyglądają czysto, schludnie i profesjonalnie. Agata ma ogromną wiedzę, świetnie tłumaczy i pokazuje każdy etap krok po kroku, a do tego ma niesamowitą cierpliwość i ciepłe podejście. Atmosfera na szkoleniu była bardzo przyjemna, bez stresu, ale z pełnym skupieniem na detalach. Polecam z całego serca każdemu, kto chce naprawdę podnieść poziom swoich stylizacji – to inwestycja, która zwraca się już od pierwszych klientek!”
“Polecam Klaudię z całego serca, ma ogromną wiedzę, w mojej opinii podejście do kursanta oraz sposób przekazywania informacji jest na najwyższym poziomie, ponadto wyróżnia się niespotykaną perfekcją na każdym etapie szkolenia z którego byłam bardzo zadowolona. Następnie po pewnym czasie zostałam zaproszona na doszkolenie, aby udoskonalić umiejętności, za co serdecznie dziękuję. ☺️”
“Polecam serdecznie Kamilę i jej pakiet ślubny! Podczas makijażu próbnego (wliczającego się w pakiet) Kamila dokładnie wypytała mnie o to, jaki chcę mieć makijaż, jaką mam skórę i jak ją przygotowuję do makijażu- wszystko po to, żeby efekt był jak najlepszy :) W dniu wesela Kamila punktualnie zjawiła się pod adresem mojego domu, i bardzo sprawnie przygotowała makijaż dla wszystkich klientek, uwzględniła również zmiany w makijażu Panny Młodej, które na podstawie makijażu próbnego zostały zgłoszone w dniu wesela. Wszystko odbywało się w mega miłej atmosferze, dzięki czemu uniknęłam stresu w dniu ślubu. Makijaż wytrzymał całą noc bardzo intensywnego weselnego hulania (również w momentach, gdy klimatyzacja była wyłączona :) ). Wszystkie malowane dziewczyny były bardzo zadowolone! Polecam z całego serduszka!!! ❤️”
“Bardzo profesjonalny salon kosmetyczny super miejsce i fachowość Pani kosmetyczki na medal.”
“Usługi kosmetyczne na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm, a do tego świetna atmosfera. Salon godny polecenia!!!”
“Bardzo zadowolona z zabiegu głębokiego oczyszczania twarzy, oraz miłej obsługi Viki Czyściutko i ładnie w salonie”
“Wczoraj miałam wykonywany zabieg relaksująco odżywczy. Jetem bardzo zadowolona, przede wszystkim dlatego, ze zniknęło uczucie suchej skory. Zabieg wykonywała mi Nina, zdecdyowanie będę do niej wracać. Jest bardzo kompetentna i dba o miła atmosferę”
“U Agaty odbyłam szkolenie z technologii UV w stylizacji rzęs. Szkolenie przebiegło w super atmosferze i było bardzo dobrze zorganizowane pod względem merytorycznym oraz technicznym. Agata cierpliwie odpowiadała na każde pytanie rozwiewając wszelkie wątpliwości. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i techniki pracy. Wiedza była przekazana w sposób zrozumiały. Po szkoleniu mogę liczyć na pomoc Agaty więc czuję się pewnie i zaopiekowana. Bardzo polecam z całego serca!”
“U Pani Oli zrobiłam najpierw brwi, później kreski w linii rzęs no i na końcu usta. Moja twarz nabrała wyrazu... już nie muszę biegać na hennę co trzy tygodnie-tak było wcześniej. Na codzień zupełnie się nie maluję, nie byłam za bardzo przekonana do makijażu permanentnego, ale spróbowałam i jest super! Jestem bardzo zadowolona i mega wdzięczna za to, że wglądam bardzo naturalnie, a jednak zupełnie inaczej. Znam Panią Olę od wielu lat, to linergistka z wieloletnim doświadczeniem, które jest poparte ogromem szkoleń i kursów. Lepszej w kujawsko-pomorskim nie znajdziecie. Oglądam wiele prac różnych Pań i serio, wizyta u Pani Oli będzie najlepszą decyzją.”
“Jestem pod wrażeniem tego, z jaką delikatnością można wykonać manicure hybrydowy-żadnego szarpania i wyrywania skórek,szorowania pilnikiem po skórze czy nakładania ton lakieru,by paznokcie przypominały pazury krogulca. Efekt końcowy pracy Pani Weroniki jest tak piękny,że po 3 dniach każde spojrzenie na pazurki nadal wywołuje uśmiech i zachęca do kolejnej wizyty.”
“Pani Marta bardzo profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do klienta. Przed zabiegiem wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na wszelkie pytania. Zabieg laserem jest bardzo skuteczny. Jestem zachwycona efektami! Bardzo polecam!”