Przegląd katalogu
- 487 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 64% Ze zdjęciami
Znaleziono 487 wyników
Przeglądaj manicure w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 487 wyników w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 12,668 opinii i ocen.
“Polecam salon, rewelacyjna obsługa. Jestem zachwycona strzyżeniem polecam”
“Jestem zachwycona wizytą w Beauty Barr! Miałam wykonywany manicure japoński i efekt przeszedł moje oczekiwania – paznokcie są naturalnie błyszczące, odżywione i piękne. Dziękuję serdecznie Pani Wiktorii za profesjonalizm, delikatność i przemiłą atmosferę. Czułam się zaopiekowana od początku do końca. Z przyjemnością wrócę!”
“Pierwsza ale napewno nie ostatnia wizyta w salonie. Przemiła obsługa , czystość i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Trzeba poczekać na termin ale warto . Polecam wszystkim oczekującym wysokiego poziomu usług i kontaktu z życzliwym personelem :-)”
“Jeśli chcesz doświadczyć profesjonalnej obsługi zapraszam Cię tutaj. Cudowna atmosfera. Kobiety które stwarzają cudowną atmosferę w której czujesz że przychodzisz odpocząć. Moja radość kiedy mam robione włosy rzęsy czy paznokcie na wysokim poziomie. Wdzięczność z cudowne kobiety.”
“Korzystam z usług od początku i planuję zostać tu 4ever;) Miła i sympatyczna atmosfera. Zakres usług na najwyższym poziomie i ciągle podwyższają swoje standardy. Gorąco polecam!”
“Byłam dzisiaj pierwszy raz na paznokciach bardzo miła obsługa ,potrafi doradzić oczywiście zapisałam się na następną wizytę”
“Jestem bardzo zadowolona, Panie wiedzą co robią i w końcu mam dobrze wycieniowane włosy :-) Wrócę tam :-)”
“Dziś byłam pierwszy raz z polecenia i jestem bardzo zadowolona.”
“Pierwsza ale napewno nie ostatnia wizyta w salonie. Przemiła obsługa , czystość i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Trzeba poczekać na termin ale warto . Polecam wszystkim oczekującym wysokiego poziomu usług i kontaktu z życzliwym personelem :-)”
“Pani Asiu dziękuję za miło spędzony czas w Pani salonie, rytuał esencja młodości to super zabieg. Dziękuję, jestem bardzo zadowolona”
“Byłam w tym salonie pierwszy raz, mistrzyni Anastazja jest bardzo miłą dziewczyną, od razu zaproponowała herbatę lub kawę, bardzo szybko i starannie zrobiła mi manicure. Usunąłem stary materiał, dostosowałem kształt i stworzyłem projekt w półtorej godziny. Jestem bardzo zadowolona, na pewno wrócę ponownie”
“Bardzo polecam ten salon! Przed zabiegiem odbyła się dokładna konsultacja kosmetologiczna, wszystko zostało mi spokojnie wytłumaczone. Sam zabieg przebiegł w miłej, relaksującej atmosferze, a efekty są świetne. Na pewno wrócę!”
“Bardzo miła i kompetentna Pani Jagoda. Skorzystałam na miejscu z zabiegu presoterapii i to było mega relaksujące a zarazem wspierające dla mojego organizmu. Polecam, na pewno wykonam pełną serię”
“Super miejsca 1 września byłam na zabiegu miałam robiony zabieg na twarz. Zajęła się mną pani Kasia bardzo sympatyczna osoba. Profesjonalnie podeszła dom sprawy doradziła mi co ona by proponowała jestem mega zadowolona ❤️ na pewno jeszcze tam wrócę i serdecznie polecam. I dziękuję bardzo jeszcze raz pani Kasi że moja twarz wygląda młodziej.”
“Przeszłam zabieg laserowy skóry twarzy. Jestem zadowolona z efektu, już po pierwszym zabiegu plamy soczewicowate stały się mniej widoczne.”
“Korzystałam wiele razy z zabiegów w Klinice DermoMedica i bardzo sobie chwale , jakość wykonywanych zabiegów, przemiłą atmosferę, oraz same zabiegi są dobierane indywidualnie do moich potrzeb. czy to parametry do depilacji laserowej czy hit tego miejsca Icoon Laser , będę wracać i polecać z całego serca ! Bo wiedza i doświadczenie jakie mają Panie są na najwyższym poziomie.”
“Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta. Przyjemna atmosfera w salonie i wspaniały pedicure w wykonaniu Pani Mariny. Gorąco polecam !”
“Bardzo sympatyczna i profesjonalna Pani Fryzjerka. Rok temu byłam u niej i koloryzacja wyszła super jak i modelowanie!”
“Serdecznie polecam! Zawsze wychodzę zadowolona, paznokcie zrobione perfekcyjnie, dużo kolorów i zdobień. Wszystkie panie bardzo miłe, do tego atmosfera w salonie również.”
“Bardzo profesjonalne podejscie do klienki . Jestem osobą ,która bardzo czesto zmienia kolor. Panie zawsze dordzą i co najważniejsze zadbają o kondycję mioch włosów . Bardzo polecam ten salon .”
“Pani Kasia jest profesjonalistką, której można w pełni zaufać! Jej podejście do klienta, dbałość o każdy detal oraz ogromna wiedza sprawiają, że za każdym razem czuję się w pełni zaopiekowana. Wizyta u niej to czysta przyjemność, a efekt końcowy zawsze zachwyca. Gorąco polecam!”
“Polecam barber na wysokim poziomie co widać po niektórych opiniach konkurencja nie śpi”
“Polecam pozytywny fryzjer ! Fach w ręku”
“Zawsze z tego miejsca wychodzę bardzo zadowolona. Polecam z całego serca zarówno koloryzację, strzyżenie jak i usługi kosmetyczne!”
“Fajny klimacik, można cofnąć się myślami do dawnych czasów. Apteka z charakterem i porządnym zaopatrzeniem.”
“Byłem na manicure hybrydowy u Pani Marii i jestem bardzo zadowolony. Jeszcze nikt tak dobrze mi nie robił manicure, bardzo ładnie podpiłowany okrągły kształt i ładnie pomalowane na czarno paznokcie. Chodziłem z nimi półtora miesiąca i nic nie odpadało mi (musiałem jeszcze przyjść na usuniecie). I pomimo tego jest jak zawsze miła atmosfera, przyjemnie z nią rozmawiać, zna ładnie polski, więc bardzo łatwo się można dogadać. Polecam tą firmę i dziewczynę od całego serca”
“Bardzo miła obsługa. Jestem bardzo zadowolona .Pani Kamila super fryzjerka. Polecam.”
“Postanowiłem wrócić tu po kilku tygodniach. Miejsce urokliwe, ale obsługa na najwyższym poziomie. Właścicielka wie co robić w każdej sytuacji. Pozdrawiam i bardzo polecam.”
“Chodzę na Manicure i Pedicure do p. Anastasii. Najlepiej wykonane paznokcie w całej Bydgoszczy. Nikt tak perfekcyjnie nie wytnie skórek. Paznokcie pomalowane idealnie. Na prawdę nie ma się do czego przyczepić. Polecam Panią Anastasiie. ❤️”