Przegląd katalogu
- 546 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 66% Ze zdjęciami
Znaleziono 546 wyników
Przeglądaj salon kosmetyczny w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 546 wyników w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 22,047 opinii i ocen.
“Profesjonalnie, szybko, miła atmosfera w salonie. Bardzo Polecam!!!”
“Pani Julita jest dla mnie inspiracja już od wielu lat. Mało jest osób, które tak jak ona pasjonują się swoją pracą. Cudowne jest to, że salon ciągle się rozwija i zawsze jest na bieżąco z nowościami z branży beauty, jednak ja najbardziej szanuję za holistyczne podejście do całości zagadnienia. Jest to miejsce, gdzie oprócz profesjonalnej kuracji można miło spędzić czas, odpocząć i zrelaksować się tak bardzo, że czasem zdarza mi się przysnąć podczas zabiegu ❤️”
“Bardzo profesjonalny salon kosmetyczny super miejsce i fachowość Pani kosmetyczki na medal.”
“Usługi kosmetyczne na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm, a do tego świetna atmosfera. Salon godny polecenia!!!”
“Bardzo zadowolona z zabiegu głębokiego oczyszczania twarzy, oraz miłej obsługi Viki Czyściutko i ładnie w salonie”
“Witam serdecznie polecam P.Marlene podolog paznokiec po urazie krwiak .Paznokiec już na pierwszej wizycie usunięty beż bólu polecam”
“Panie Justyna i Sylwia to najlepsze specjalistki i najmilsze osoby do jakich można trafić.. Zabiegi jak zawsze wykonane profesjonalnie i w miłej atmosferze.. Rzęsy trzymają się ponad 5 tygodni i ciesze się że tak długo mogę nimi czarować . Dziękuję Paniom za tak dobre zaopiekowanie:)”
“Polecam wszystkim. Masaż relaksacyjny w wykonaniu Pana Marka jest niezwykłym doświadczeniem: zarówno intensywny jak i delikatny. Zwraca uwagę na każdą potrzebę zestresowanego ciała. 5 na 5 a wiem co mówię bo sama pracuję z ciałem od 20 lat.”
“Szczerze polecam Panią Monikę Przybylak . Oferuje w swoim gabinecie kosmetycznym pełen profesjonalizm ,ciepła ,serdeczna atmosferę i pomoc. Zabiegi dobiera idealnie za co moja buzia po lecie jest Jej niezmiernie wdzięczna . Bardzo dziękuje ❤️”
“Skorzystałam z usług Pani Patrycji ponieważ otrzymałam bon na urodziny. Usługę, która miałam wykonaną to modelowanie ust. Chciałabym podzielić się opinią. Miałam wcześniej już wykonywany taki zabieg, jednak u Pani Patrycji wszystko odbywało się bardzo profesjonalnie z dbałością o klientkę. Otrzymałam też wytyczne pozabiegowe. Jestem bardzo zadowolona. Usta są wymodelowane i wyglądają naturalnie. Bardzo udana wizyta. Z chęcią skorzystam z dalszych zabiegów :)”
“Serdecznie polecam Panią Karolinę, świetnie doradzi, wysłucha i wykona perfekcyjnie i dokładnie tak jak było ustalone - taki specjalista to skarb! A wszystko jeszcze w miłej atmosferze, z troską o włosy i w rozsądnej cenie:)”
“Salon fryzjerski Pana Marcina przez przypadek wypatrzyła moja mama. Zaraz zwróciła uwagę bo w salonie strzyże mężczyzna. Później gdy włosy powinny być już strzyżone zadzwoniłam do salonu. W telefonie usłyszałam bardzo miły głos, który zaprosił mnie na wskazany termin. Poszłam. W salonie przywitał mnie Pan Marcin. Salon fryzjerski jest elegancki a Pan Marcin bardzo sympatyczny. Szybko nawiązał się kontakt. Prosiłam Pana Marcina by zaproponował odpowiednią stylizacje. Doradził i bardzo profesjonalnie wykonał usługę fryzjerską. Prawdziwy fachowiec w zawodzie. Była też propozycja podania kawy. Zostałam bardzo dobrze potaktowana i bardzo spodobało mi się zachowanie oraz wykonana usługa. Jestem zadowolona i napewno wrócę do Pana Marcina. No cóż wypada mi tylko dodać "super" zdecydowanie polecam.”
“Od kiedy zaczęłam korzystać z usług p. Karoliny nie boje się eksperymentować z fryzurami oraz z kolorem włosów. Za każdym razem jestem pewna, że wyjdę zadowolona i piękna. Atmosfera w tym salonie powoduje, że chce się tam wracać. Serdecznie polecam to miejsce !!”
“Genialna obsługa ,fachowe podejście, w czasie wizyty dowiedziałem się bardzo dużo o moich włosach.”
“Bardzo polecam gabinet kosmetyczny, duża wiedza i fachowość nt. wykonywanych zabiegów a każdy z nich szczegółowo omówiony i dobrany w punkt. Przyjazna atmosfera i uśmiech, powoduje że człowiek wychodzi naładowany pozytywną energią.”
“Usługi na najwyższym poziomie! Nigdy nie czułam się tak zrelaksowana podczas zabiegów na twarz. Pani Renata ma ogromną wiedzę i doświadczenie a przede wszystkim jest bardzo miłą osobą. Szczerze polecam!”
“Ludmiła jest dobrym mistrzem, polecam!”
“Dziękujemy serdecznie za to co dziś- dla Nas - zrobiłyście. Przepiękna podróż, w krainę ZAPOMNIENIA, RELAXU, AROMATERAPII. Błogie uczucie, każdy zasługuje na chwilę zapomnienia. HEAD SPA - to nie pierwsza usługa, z której przyszł mi korzystać w salonie "4BEAUTY" - ale to jak podróż do NIEBA, a jeżeli niebo tak wygląda - TO JESTEM GOTOWA UMIERAĆ. Polecam każdemu, ten czas - nie ma wartości materialnej bo nie wszystko można w życiu przeliczyć na pieniądze. Po wejściu do salonu panujący tam zapach, porywa Cie w niezapomnianą podróż, nie będziesz chciał wracać do realnego życia - obiecuje.”
“Profesjoalizm,wiedzą,doświadczenie,życzliwość,niepowtarzalna miła obsługa Cudowna atmosfera-polecam z całego serca.Korzystam i nigdy się nie zawiodłam.Z przyjemnością wracam i będę wracać. Wszystkie zabiegi włącznie z pielęgnacja na wysokim poziomie i na bazie najlepszych produktów na rynku.Wszystko bardzo fajnie i cierpliwie wyjaśniane.Jestem bardzo zadowolona.Polecam.”
P&P Paznokcie i Pielęgnacja Salon Olgi Ratnikovej to salon kosmetyczny stawiający na dokładność. Miejsce wyróżnia staranność oraz kulturę obsługi. W ofercie są stylizacja paznokci, pedicure i zabiegi spa.
“Obie panie są profesjonalistkami. Świetne cięcie i bardzo dobre dobranie fryzury do kształtu twarzy.”
“Miałam przyjemność poddać się hialuronidazie w tym salonie. Mimo, że taki zabieg może kojarzyć się z różnymi obawami, to tutaj - dba się o bezpieczeństwo klientki i wykonuje się przed zabiegiem próbę uczuleniową (kiedyś w innym salonie podczas hialuronidazy, takiej próby nie miałam, a jest to bardzo ważne). Pani Angelika jest niezwykle profesjonalna, widać, że ma ogromną wiedzę, doświadczenie, oraz wyczucie podczas wykonywania zabiegów. Zabieg przebiegł bezboleśnie, usta ładnie się goją. Jestem bardzo wdzięczna za naprawienie moich ust po rzekomo profesjonalnych salonach, które używają kwasów, jakie nie powinny w ogóle być w użytku. Serdecznie polecam to miejsce, w tym salonie można czuć się bezpiecznie, pani Angelika wie co robi i doradzi w kwestii zabiegów najlepiej jak może. Dziękuję ♥️⭐⭐⭐”
“Do Damiana chodzę od wielu, wielu lat. Na przestrzeni tego czasu zmienialiśmy mój kolor włosów oraz fryzury. Zawsze zdawałam się na jego wiedzę, profesjonalizm oraz talent i nigdy, ale to nigdy mnie nie zawiódł. Polecam go serdecznie, ma niesamowite wyczucie, odwagę i świetnie doradza. Jedyny minus to brak wolnych terminów w jego kalendarzu. Jestem już zapisana na wizyty do niego do końca roku.”
“Jest to jeden z najlepszych salonów fryzjerskich w których byłem. Zapłaciłem jak na studencką kieszeń a dostałem fryzurę jak z montowni gdzie ceny są razy dwa/trzy. Polecam Panią bardzo miłą blondynkę! Pozdrawiam Serdecznie Salon ;)”
“Byłam dziś w gabinecie na dwóch zabiegach. Obsługa na wysokim poziomie, pełen profesjonalizm I przemiłe Panie. Jestem bardzo zadowolona i na pewno tam wrócę. Polecam z całego serca Ps. Ceny bardzo przystępne”
“Byłem u kilku fryzjerów po przeprowadzce do Bydgoszczy. Zawsze było coś nie tak po strzyżeniu. Tym razem trafiłem do salonu Pani Ewy i już po pierwszej wizycie byłem mega zadowolony. Fryzjerka (Pani Natalia) strzyże pewnie i bardzo dokładnie. Gorąco polecam!”
“Z usług salonu korzystam od wielu lat. Manicure, pedicure , rzęsy w najlepszej jakości;) od roku regularnie chodzę na zabiegi do pani Pauliny. Bardzo profesjonalna i miła osoba. Czuję się zaopiekowana . Polecam w szczególności zabieg Onda- daje duże efekty. To miejsce gdzie każda kobieta i mężczyzna znajdzie coś dla siebie. Polecam;))”
“Pani Małgosiu bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę i komfortowe samopoczucie w Pani gabinecie. To nie mój pierwszy zabieg,więc świadomie mogę napisać co czuję. Zabiegi wykonywane ze szczególną starannością i dokładnością. Poza tym można z Panią miło porozmawiać i przy okazji spędzić serdecznie czas.Zawszw Pani potrafi dobrać idealnie zabieg do potrzeb klienta,i to też jest bardzo ważne .Pełnen profesjonalizm usług. Bardzo lubię Panią odwiedzać i Polecam z całego serca . Dziękuję bardzo.”
“Strzyżenie męskie - Pani Weronika i Pani Wiktoria są the best”
“Polecam paznokcie u pani Karoliny - bardzo dokładna, wszystko tak jak chciałam, a do tego miła atmosfera ☺️”