Opinie

  1. Karolina Brzezińska ★★★★★

    Bylam pierwszy raz dzisiaj tzn 19.wrzesnia 2025.Jestem mega zadowolona.Pani fryzjerka bardzo mila i profesjonalistka w kazdym calu.Piekna fryzurke mi zrobila

  2. Karolina Ropejko ★★★★★

    Od wielu lat (myślę, że już spokojnie 15 wspólnych lat nam stuknęło) korzystam z usług oferowanych przez salon, zarówno kosmetycznych jak i fryzjerskich i nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa o Paniach, które tam pracują i o tym jak wykonują usługi. Prawdziwe profesjonalistki! ZAWSZE można się z nimi dogadać w kwestii efektu, który chcemy uzyskać, na każdym etapie Panie dopytują czy wszystko nam się podoba, a jeśli nie to korygują, dzięki czemu ZAWSZE z salonu wychodzę zadowolona. Mam włosy kręcone, które potrzebują odpowiedniego cięcia - Panie fryzjerki (w szczególności Żaneta) potrafią się nimi odpowiednio zająć, co świadczy o ich ogromnej, fachowej wiedzy na temat włosów i fryzjerstwa. Pani kosmetyczka Paula posiada mnóstwo specjalistycznych szkoleń i ciągle poszerza swoją wiedzę o najnowsze techniki, zwłaszcza w zakresie podologii. Ponadto, w salonie panuje sympatyczna, wręcz rodzinna atmosfera, co w moim przekonaniu jest wielkim plusem salonu. Myślę, że Tina Turner była u dziewczyn w salonie i to o nich śpiewa „You’re THE BEST” ;) Z całego serca polecam.

  3. Joanna Zawrot ★★★★★

    Profesjoalizm,wiedzą,doświadczenie,życzliwość,niepowtarzalna miła obsługa Cudowna atmosfera-polecam z całego serca.Korzystam i nigdy się nie zawiodłam.Z przyjemnością wracam i będę wracać. Wszystkie zabiegi włącznie z pielęgnacja na wysokim poziomie i na bazie najlepszych produktów na rynku.Wszystko bardzo fajnie i cierpliwie wyjaśniane.Jestem bardzo zadowolona.Polecam.

  1. Wiktoria ★★★★★

    Super! Jestem bardzo zadowolona z obcięcia :) polecam

  2. Paweł Krzesiwczyk ★☆☆☆☆

    Prosiłem o obcięcie boków i tyłu oraz góry jeśli trzeba. Zaznaczyłem że chciałbym zapuścić dłuższe włosy. Po dogadaniu wszystkiego Pani obcięła mi około 70% długości, w dodatku krzywo i dziwnie podzióbane przez co na czubku głowy prześwituje mi skóra jakbym łysiał. SERDECZNIE ODRADZAM, prawdopodobnie będę zmuszony obciąć się w domu maszynką na zero. NIE POLECAM

  3. Aga ★☆☆☆☆

    Bardzo nieprofesjonalna obsługa, Panie niedojrz że rozmawiały o swoich prywatnych sprawach przy mnie to jeszcze z wyrafinowaniem komentowały że w okolicy jest duża konkurencja dlatego słabo im idzie. Dochodzi do tego odmawianie wizyty na ostatnią chwile a nawet zamknięty salon w momencie kiedy czekam przed drzwiami. Jednym słowem to totalny brak szacunku do klienta, niskie ceny w takim przypadku nie zachęcają.

  1. Xawery Zielinski ★★★★★

    Bardzo fajny temat, boki dogolone trymerem, co rzadkość wyrównane brwi. Powrót do Bydgoszczy po kilku latach nieobecnosci i mam swój ulubiony nowy salon. Można rzec "Primo" Sort i polecam Panią Fryzjerkę. Będę polecał kolegom z MONu. No i synek też zadowolony.

  2. Hanna Rajek ★☆☆☆☆

    Poinformowałam fryzjerkę, że poprzednim razem loki szybko mi opadły, że muszą być dobrze utrwalone. Pani uznała, że nie ma problemu, kilka godzin będzie w porządku. Loki wytrzymały godzinę. Zgodnie z prawem konsumenta skorzystałam z opcji reklamacji, w ramach której poprosiłam o kolejną usługę. Pani powiedziała, że mogę przyjść o dowolnej godzinie, umówiłyśmy się i przyszłam we wskazanym terminie. Poprosiłam o modelowanie na szczotce, aby uniknąć sytuacji ponownego zepsucia fryzury w krótkim czasie. Modelowanie na szczotce jest również mniej czaso- i pracochłonne, a moim celem nie było sprawianie większych kłopotów. Najwyraźniej jednak to był kłopot, bo fryzjerka powiedziała, że nie ma na to czasu (a podkreślam, że umawiałyśmy się na konkretną godzinę). Zasugerowałam, że wystarczy zwilżenie włosów, nie jest konieczne mycie. Pani wywróciła oczami i zaprosiła mnie na fotel. Modelowanie włosów na szczotkę skończyło się zupełnym brakiem objętości, która wydaje mi się być typowa dla tego rodzaju stylizowania. Pani zasugerowała użycie prostownicy, z powodu kręcących się włosów z tyłu głowu. Zgodziłam się, bo chciałam aby fryzura wyglądała estetycznie. O ile na koniec efekt faktycznie był schludny, to muszę podkreślić, że jeszcze nigdy nie miałam tak płaskich włosów, bez objętości. Do tego fryzjerka dodała, abym nie używała w najbliższym czasie ciepła, bo włosy były poddane podwójnemu oddziaływaniu termicznemu, a do tego skomentowała moje włosy jako słabe. Skoro AŻ TAK miało to zaszkodzić, dlaczego fryzjer-profesjonalista sugerował dodatkowo zastosowanie prostownicy BEZ informacji że to AŻ TAK może zniszczyć włosy? Zaufałam, zgodziłam się, a pani rzuca taką uwagę PO wykonaniu usługi?Przybita wstąpiłam do salonu nieopodal, spytałam czy mogę zająć chwilę i fryzjerka uspokoiła mnie, że włosy wyglądają na zdrowe i że nie mam się obawiać "tragicznych skutków jednorazowej termostylizacji". Na sam koniec: w salonie nie ma możliwości płacenia kartą, nie otrzymałam również paragonu. Ogólnie nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres PRIMO / Salon Fryzjersko-Kosmetyczny?

PRIMO / Salon Fryzjersko-Kosmetyczny znajduje się przy Ludwika Waryńskiego 51, 85-320 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do PRIMO / Salon Fryzjersko-Kosmetyczny?

Można skontaktować się z PRIMO / Salon Fryzjersko-Kosmetyczny pod numerem +48 523 734 504

Jak można dotrzeć do PRIMO / Salon Fryzjersko-Kosmetyczny?

Do PRIMO / Salon Fryzjersko-Kosmetyczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements