Opinie

  1. Joanna Kin ★★★★★

    Jestem w miarę stałą bywalczynią tego salonu. Za każdym razem pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo, przesympatyczne Panie, punktualność rozpoczęcia zabiegów. Polecam !!!!!!!

  2. ja on ★☆☆☆☆

    Byłam w salonie, w trakcie masażu było bardzo zimno. Przy zabiegu pedicure musiałam siedzieć w kurtce.

  3. Bożena ★★★★★

    Dzisiaj wykorzystałam prezent w postaci masażu relaksacyjnego... szkoda że nie można zaznaczyć 10 ⭐, bo jestem mega zadowolona z masażu, Pani przesympatyczna ( nie znam imienia, niestety, pozdrawiam serdecznie), atmosfera w pełni profesjonalna. Zgodzę się z innymi opiniami, że na plus brak intensywnego zapachu, spokojna, cicha muzyka, a sam masaż rewelacja. Do tej pory korzystałam z kilku miejsc, gdzie są wykonywane podobne masaże, ale ten dzisiejszy, pierwszy raz wykonany był z taką dbałością o każdą partię ciała , bez pośpiechu, pełen profesjonalizm. Polecam każdemu. To był czas tylko dla mnie. Dziękuję bardzo ❤️

  1. Radosław Materka ★★★★★

    Miałem przyjemność skorzystać z masażu relaksacyjnego z olejkiem i zabiegu pielęgnacyjnego na twarz (peeling kawitacyjny, sonofereza i maska). Niestety nie wiem, jak nazywała się Pani, która wykonywała masaż i zabieg, ale z całą pewnością mogę polecić obie usługi. Z czego masaż zdecydowanie był jednym z najlepszych jakie miałem wykonywane dotychczas. Serdecznie polecam i bez wątpienia wrócę ponownie.

  2. Szymon Rogoziewicz ★★★★★

    Z okazji rocznicy ślubu podarowaliśmy sobie z żoną masaż dla dwojga i był to strzał w dziesiątkę! Salon bardzo czysty i zadbany, atmosfera sprzyja relaksowi od samego wejścia. Obsługa punktualna, wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami. Sam masaż – rewelacja, pełen profesjonalizm i świetna jakość. Na duży plus także brak duszących zapachów, dzięki czemu można naprawdę w pełni się odprężyć. Wyszliśmy zrelaksowani i uśmiechnięci. Zdecydowanie polecamy i na pewno jeszcze wrócimy!

  3. Marzena Prymon ★★★★★

    Voucher masaż relaksacyjny dla dwojga był strzałem w 10. Miła, profesjonalna obsługa, pyszna kawa, relaksacyjna muzyka. Pomieszczenia czyste, schludne, łazienka Masowani byliśmy przez Panie: Ewę i Natalię. Do masażu użyty był olejek migdałowy organiczny. Sam masaż wykonany był profesjonalnie kiedy trzeba było z uciskiem . Wyszliśmy zrelaksowani i uśmiechnięci. Super doznanie! Polecamy.

  1. Julia K ★★★★★

    Byłam pierwszy raz w życiu na masażu relaksacyjnym i nie wiedziałam co mnie dokładnie czeka. Jednak moje wrażenia są pozytywne :) Bardzo miła obsługa, p.Ewa bardzo sympatyczna i profesjonalna kobieta. Podczas całego masażu czułam się mega komfortowo i potrafiłam się rozluźnić. W tle leciała muzyka,stół miał opcję ogrzewania. Jeśli chodzi o sam masaż (wybrałam masaż całego ciała), to jest to zależne od gabinetu,które partie ciała są do tego pakietu włączone. Tutaj masują wszystko oprócz głowy,twarzy oraz stóp. Masaż był delikatny plus czasem kilkusekundowy nacisk w bardziej napiętych miejscach. Było cudownie :) jedynie moją osobistą zachcianką byłby jeszcze masaż pozostałych cześci ciała (no ale jest limit czasowy) oraz drapanie po pleckach :D ale rozumiem,że to ostatnie pewnie się do profesjonalnego masażu nie zalicza ;)

  2. Ewcia ★★★★★

    W salonie byłam z mężem aby zrealizować voucher który dostaliśmy w prezencie. Masaż dla dwojga był przyjemny, relaksujący i profesjonalny. Podejście do klienta mega. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wiem że na pewno jeszcze tam wrócę. Gorąco polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bajeczny SPA&Salon?

Bajeczny SPA&Salon znajduje się przy Pomorska 35, 85-046 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bajeczny SPA&Salon?

Można skontaktować się z Bajeczny SPA&Salon pod numerem +48 881 208 201

Jak można dotrzeć do Bajeczny SPA&Salon?

Do Bajeczny SPA&Salon można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements