Przegląd katalogu
- 795 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 76% Ze zdjęciami
Znaleziono 795 wyników
Przeglądaj hotel w województwie Kujawsko-Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 795 wyników w województwie Kujawsko-Pomorskim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 227,341 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera hotel z miast takich jak Bydgoszcz, Toruń, Ciechocinek, Inowrocław, Solec Kujawski i innych.
“Ostatnio miałam okazję spędzić weekend w tym Dworku, był to wyjazd integracyjny naszego zespołu i przyznaję, że doskonale wszystko było tam zorganizowane. Bardzo dużo przestrzeni, miejsce na wieczorne ognisko, tańce, miejsce na plaży przy jeziorze w którym też mogliśmy się wyszaleć. Wszystkie domki blisko siebie co również pomagało nam w integracji i wspólnym spędzaniu czasu. Jedzenie też bardzo dobre. Obsługa PRO! Było naprawdę super :) Dziękujemy.”
“Świetne miejsce na niedzielny obiad, zresztą nie tylko niedzielny… Za każdym przejazdem staramy się wjechać. Autentyczne miejsce prowadzone przez ludzi z pasją. Świetna kuchnia, wnętrza… W przeciwieństwie do większości poznańskich Ą Ę restauracji potrawy tutaj warte są każdych pieniędzy. Powodzenia!!!”
“W hotelu spędziłam z rodziną 4 dni. Bardzo ładny, czysty, zadbany. Pokoǰ w stonowanych kolorach, hotel zapewnił łóżeczko dla dziecka. Ogromny atut to balkon z widokiem na las. Na balkonie można podziwiać przyrodę oraz wsłuchiwać się w dźwięk płynącej rzeczk. Nieprawdą jest, ze osoby korzystające z ofert travelist/ triverna itp. są gorzej traktowani (odnoszę sie do jednej z opinii, gdzie stwierdzono, ze takie osoby nie otrzymja pokoju z balkonem). Obsługa bardzo miła, bardzo uśmiechnięci i przyjemni dla dzieci. Obiadokolacja niestety super tylko dla dorosłych. Dla małych dzieci wybor słaby.... dania dobre. Duży wybor owoców oraz dla mnie ogromny plus czyli suszone owoce ( zurawina/ rodzynki). Basen oraz atrakcje zewnętrzne super. Bawialnia dla dzieci słaba ale dla 2 latki wystarczyła. Miejsce super dla starszych osób oraz rodzin z dziećmim Polecam! Chętnie odwiedzę to miejsce ponownie.”
“Wesele - Jedzenie. Podczas wesela bardzo dużo dań, których pozostałości (przede wszystkim mięsa i ryby) mogliśmy zabrać z powrotem. Dania oddają klasyczne polskie smaki. Wszystko, co powinno być na weselu. Możliwe są modyfikacje menu, z czego bez problemów skorzystaliśmy. Wszystkie dania smacznie i przyprawione w punkt. Posiłki podawane były ciepłe i na czas. Dodatkowo polecam drink bar. Wszyscy goście byli z niego bardzo zadowoleni. Śniadanie dla gości hotelowych było raczej skromne. Ale oczywiście smaczne. - Obsługa. Nie ma lepszego (managera sali) niż p. Łukasz! Dzięki niemu wszystko było pod kontrolą. Podczas wesela był bardzo zaangażowany, aby wszyscy goście byli zadowoleni. Był naszym sekretnym agentem na sali. Cały zespół wyglądał na dobrze zgrany (a więc są dobrze zarządzani). Nasz doświadczony wodzirej podczas rozmowy z nim po weselu także chwalił sobie zaangażowanie i pomoc ze strony obsługi sali podczas wesela. - Właściciele: Pani Wioletta i Pan Wojciech. Kontakt fenomenalny. Zawsze byli dostępni pod telefonem. Na maile odpowiedzi otrzymywaliśmy w ciągu tego samego lub następnego dnia. Warunki jasno przedstawione. Umowa jest prosta. Pani Wioletta ma serdeczne podejście do gości i klientów. Pan Wojciech jest mniej przystępny, a forma prowadzenia rozmowy wskazuje na jego silnie przedsiębiorcze nastawienie. Nigdy nie dali odczuć, że nie mają czasu zajmować się wszystkimi drobnostkami, którymi ich męczyłam lub że nie chcą ze mną dłużej rozmawiać. - Miejsce. Świetne. Łatwy dojazd dla przyjezdnych gości. Do dyspozycji plac zabaw, tarasy i ogródki. Piękne widoki naokoło: ważna dla Kujaw Zgłowiączka z Mostem Zakochanych; malowniczy winobluszcz który szczególnie jesienią pięknie zmienia kolory liści; wieże katedry; nieco dalej most na Wiśle i Pałac Biskupi. - Budynek. Budowla z 1928 r. Pierwotnie siedziba Włocławskiego Towarzystwa Wioślarskiego. Budowla kiedyś była wpisana do ewidencji zabytków. Gruntownie odremontowana ok. 2010-2012 na potrzeby aktualnej działalności. - Sala balowa. Spokojnie pomieści i 300 osób. Na sali uwagę przyciąga zabytkowy żyrandol, podkreślając dostojność każdej uroczystości. Kolumny dobrze dzielą salę na dwie części. Sala jest wysoka. Minusem tego jest to, że czasem robi się zbyt duży pogłos. W jednym rogu znajduje się bar. Sala jest klimatyzowana. Ściany pomalowane w jasne beżowe kolory. Delikatne ornamenty przypominają styl greckich pałaców. Wysokie okna dodają lekkości. - Pokoje hotelowe. Czyste, wygodne. Bez zastrzeżeń.”
“Jax miał przebłyski świadomości w 7 odc The Amazing Digital Circus”
“Bardzo dobre miejsce do trenowania, siłownia na powietrzu i super tartan do biegania.”
“Całkiem przyjemny pokój, miła obsługa, pyszne i urozmaicone śniadanie. Strefa spa nieczynna w weekend.”
“W załączeniu Foto-relacja z ostatniej uroczystości weselnej kto niemiał okazji odwiedzić lokalu i zoorganizować uroczystości z całego serca polecam Menager dokłada wszelkich starań aby wszystko było dopięte na ostatni guzik polecam.”
“Cudowna obsługa, pomocna i serdeczna ( przez problemy osobiste przedłużyłam pobyt) i była to najlepsza decyzja. Cisza, spokój i czułam się „zaopiekowana” Pozdrawiam obie przemiłe Panie jak i Pana :) Dziękuję ♥️”
“Serdecznie polecam to miejsce. Smacznego jedzenie, pokoje w jakich do tej pory nie byłem, a byłem w wielu hotelach, obsługa i lokalizacja super. Dojazd moze nie jest droga asfaltową, tylko przez las, ale to daje dodatkowy plus dla tego miejsca.”
“Miałam możliwość zorganizowania 50 rocznicy ślubu rodziców. Sala śliczna, przejrzysta,obsługa bardzo miła i pomocna,jedzenie smaczne. Polecam wszystkim.”
“Cześć, byłem w tym hotelu na weselu i poprawinach i jeśli chodzi o organizację takich imprez to szczerze polecam. Jedzenie bardzo dobre a obsługa tak szybko zmieniała talerze że po każdym odejściu od stołu wszystko było wymieniane. Polecam !!!”
“Fajne miłe i piękne miejsce, szkoda tylko że nie ma czajnika w pokoju, ponadto smaczne śniadania i to wliczone już w cenę, która jest bardzo atrakcyjna.”
“Przede wszystkim: WSZYSTKIE PANIE NA MEDAL. To najlepsza obsługa, z jaka kiedykolwiek się spotkałam. Szok, że nikt ich jeszcze nie podkupił. Jedzenie wyśmienite. Ceny bardzo przystępne. Spokojna okolica.”
“Polecam każdemu Hotel Magdalenka ,w Kruszwicy ,przemili ludzie ,piękna sala ,dużo smacznego jedzonka ,obsługa rewelacyjna .Dziękuję właścicielom jak i wszystkim pracownikom .Goście zadowoleni i najedzeni ,w tym trudnym dla mnie czasie właścicielka zadbała o każdy szczegół.Pozdrawiam serdecznie Ania”
“Mieliśmy okazję zorganizować tutaj nasze kameralne wesele i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu to miejsce. Jedzenie pyszne, świetna obsługa i piekny wystrój. Chyba nic więcej nie trzeba dodawać. Nie sądziłam, że nasze wesele bedzie tak świetnie zorganizowane przez ludzi tam pracujących! Wszyscy świetnie się bawili a my jako para młoda mamy po prostu niedosyt! Pan Tomasz to cudowny człowiek i widać, ze bardzo sie stara aby wszystko było jak najlepiej. Hotel rownież bardzo czysty i przytulny z klimatyzacją. Szczerze polecam każdemu!!”
“Polecam w 100%, pokoje czyste, miła i uśmiechnięta obsługa. Był problem z naszymi rezerwacjami przez booking, Pani Kinga szybko rozwiązała ten problem. Hotel godny polecenia.”
“Fajne miejsce na weekendowy wypad. Basen, SPA, jedzenie i obsługa ok. Pokój 2 osobowy troszkę ciasny. Ja jednak nad luksusem przedkładam możliwość pobytu z pieskiem, choć kosztowało to dodatkowe 50 PLN za dobę (wiosna 2023).”
“Bardzo miłe miejsce z pysznym jedzeniem! Obsługa na najwyższym poziomie — szczególne podziękowania dla pani w jasnych włosach i okularach, która świetnie doradziła wybór dania. Widać, że zna się na rzeczy i naprawdę zależy jej na zadowoleniu gości. Na pewno wrócimy!”
“Obsługa na recepcji jak i na kuch na mocne 5+, bardzo sympatyczni ludzie. Pokoje ładne i czyste. Śniadanie pyszne i urozmaicone. Polecam gorąco”
“Wybraliśmy to miejsce na weekendowy wyjazd dla kilkunastu osób z pracy. Jeszcze przed pobytem bardzo pomocna Pani z recepcji pomogła w zamianie pokoi w związku z powiększeniem grupy już po rezerwacji, a następnie Pan z restauracji zaproponował, że spróbuje przesunąć nam obiadokolację w dniu przyjazdu na późniejsze godziny i dotrzymał słowa. Lokalizacja w spokojnej ale urokliwej okolicy - ładny widok na jezioro, las. Sam hotel przyjemny, czyste pokoje łazienki, basen, jedzenie smaczne, miła obsługa. Dziękujemy”
“Pałac malowniczy i naprawdę ma swój charakter, coś pięknego w takiej scenerii, jest możliwość spania w hotelu, ilość pokoi jest taka że starczy dla wielu. Dodatkowo zamiast hotelu jest możliwe zaplanowanie imprezy okolicznościowej tutaj. Polecam to miejsce.”
“Dobry stosunek jakości do ceny, lokalizacja świetna, pokoje i łazienki czyszte i zadbane. Ogromny plus za klimatyzację w pokojach. Śniadania urozmaicone, dania obiadowe w punkt, jest wybór piw lokalnych:).”
“We wrześniu mieliśmy wesele w restauracji Modrzewiowa. Jedzonko było przepyszne, świeże i spore porcje. Obsługa była bardzo ogarnięta, przemiła i pomocna. Bardzo dobry kontakt z Panią Izabellą która we wszystkim nam pomogła i stanęła na wysokości zadania zeby całe przyjęcie było dopięte na ostatni guzik. Sala czysta i zadbana. Ogromna posesja wokół, plac zabaw dla dzieci i altanka,, strefa relaksu,, z leżakami. Bardzo polecam to miejsce na organizację uroczystości.”
“Ryba bardzo smaczna, beza jest obłędna. Lokal spory, obsługa bardzo szybko uwineła się z 2 daniami dla 2 osób. Polecam”
“Polecam hotel w 100%, obsługa przemiła, zawsze uśmiechnięta i pomocna, pokoje przestronne, czyste oraz zadbane, obiady bardzo smaczne.”
“Smaczne jedzenie, miła obsługa, która zna się na tym co robi. Blisko węzła autostradowego (około 7 km). Czas oczekiwania rozsądny, porcje duże - zdjęcia tego nie oddają. W środku czysto. Polecam.”
“Bardzo przytulny pokój. Telewizor, lodówka, kawa, herbata, suszarka, mydło, żel. Parking bezpłatny obok hotelu. Jedyny mankament to blisko ulica. Wszędzie blisko, tzn. sklepy, Mysia Wieża, statek, jezioro Gopło.”
“Super miejsce aby odpocząć od miasta, cisza i spokój, bardzo dobry kontakt z właścicielem obiektu.”
“Super polecam pyszne jedzenie fajny ciekawy klimat lokalu miła obsługa”