Trafiłem tu przypadkiem, przyznaje nie zrobiłem rozeznania w poszukiwaniu firmy wynajmującej sprzęt wodny. Zamiast sie wycofać, decyzja biorę... to był Duży Błąd. Zapłacone (tu bez tragedii 25zl/h), dostaje kapok i nagle moje oczy zrobiły sie jak u ćpuna. Wyporności nie wiem ile to miało, bo po latach ( ciekawe ilu ?) używania to już nawet nie chciałem szukać napisu. Do tego brak klamry, żeby to w ogóle spiąć (o dolnych paskach nawet nie mam co pisać nie istniały). Podstawowa ochrona na wodzie w sumie nie istniała. Stan wizualny rowerów nie zachęcał nawet do patrzenia na nie, odmalowane na odpier... kilka sezonów temu. Podczas płyniecia pedały piszczały ale tylko z jednej strony. Miałem wrażenie że one już wołały żeby coś z nimi zrobić. Na plus (za co daje 2 gwiazdki) to fakt że był szczelny i nie nabierał wody. Co do innych ofert tej firmy nie wypowiem się bo nie korzystałem. Ps. tu w opiniach ktoś schabowego "polecał" , ale ja nie preferuje plastiku bo zgagę mam po nim. Ps2. Mech tez się na pokładzie znalazł
Zdjęcia
Opinie
-
Krzysztofjarzyna Jarzyna ★★☆☆☆
-
ropuch 15 ★☆☆☆☆
Może w lecie jest tu fajnie ale nigdy nie jedźcie tam, jak jest zimno. Spędziłem razem z żoną jedną noc. Wystarczyło. Kaloryfer ledwo ciepły. Raz się włączał, raz wyłączał. Na zewnątrz 1 stopień ciepła. Spaliśmy w ubraniach. Stare kołdry o grubości 2 cm w spranych, starych powłokach. Ręczniki jak ścierki - sprane, cienkie, szare. W łazience brudno - widać, że sprzątane "po łebkach". O godzinie 21.00 było cicho i nikogo nie było - pukałem do drzwi recepcji i "ani widu ani słychu" (chciałem poinformować, że zimno). Śniadanie podane do stołu - przesolona jajecznica, po dwa plasterki pomidora i ogórka, kilka plasterków szynki, sera żółtego, serek topiony, herbata albo kawa. Świeży chleb. To nie jest jakaś '"antypatia" do tego miejsca - jeździmy dużo i często i mamy porównanie. Pierwszy raz spotkaliśmy się z czymś takim (jeśli chodzi o pokój)! Hotel w fajnym miejscu - myślę, że jak właściciele zadbaliby o czystość i kupili nową pościel, ręczniki itp. byłoby fajnie. Poza tym śniadanie w formie bufetu jest o wiele lepsze - tak ma większość takich miejsc.
-
RSN PL ★☆☆☆☆
Jedzenie jak na okolice bardzo drogie, i wyjątkowo nie smaczne, kotlet cienki jak gazeta, panierka gruba i nasączona tłuszczem, frytki z marketu niskiej jakości. Placek po węgiersku przypalony, farsz w środku mocno przyprawiony papryką prawdopodobnie po to aby zakamuflować mięso z chłodni bardzo twarde. Woda z biedronki w cenie 5 zł zamiast 0,65 zł w biedronce. Surówka smaczna. Polecam z całego serca ❤️
-
jac sie ★★☆☆☆
Zostałem zaproszony na jedzenie i obietnice że jest dobre. Została niespełniona obietnica. Pierogi na mega grubym cieście z mało smacznym, niedoprawionym farszem. Ryba niedoprawiona i chyba trochę za sina. Jedyne co było bardzo dobre to sałatka niestety myślę że kupna i może to ją uratowało. Miejsce z potencjałem ale straconym bardzo!!!!
-
Rafal Pucha ★★★★★
Lokalizacja obiektu mówi sama za siebie (za oknem widok na plażę, z drugiej strony serce starówki). Śniadanie w sam raz. Czystość pokoi i ich wyposażenie bez zastrzeżeń. Chociaż czas się tu zatrzymał wiele lat temu (technologicznie) ma to swój urok. Na terenie obiektu znajduje się także wypożyczalnia sprzętu wodnego. Parking który jest wliczony w cenę noclegu, także jest atutem. Brakowało chyba tylko WiFi, ale przecież nie dla takich atrakcji jeździ się na urlopy. Bardzo polecam
-
Dawid Matyszkiewicz ★☆☆☆☆
Ogólnie tragedia. Płytki w łazience odpadają, śmierdzi grzybem. Obsługa hotelu tragiczna. Panie pracują tam chyba za kare. Nie polecam
-
Elzbieta Kierpiec ★★★☆☆
Pokoje w miarę czyste ale prysznic ze szmatą zamiast szyby to już PRL. Obsługa też mogłaby być troszeczkę milsza, chociaż drugiego dnia były inne osoby i były całkiem spoko. Okolica bardzo ładna i spokojna.
-
Pan Bestia ★★★★☆
Bylem w Tunskiej przystani tylko zjesc obiad chodzac po Chełmży , mogłem tu wynająć hotel. Jedzenie bardzo dobre , czas oczekiwania bardzo krotki , polecam kazdemu kto bedzie nie daleko
-
Michal Lubanski ★☆☆☆☆
Wypozyczalnia sprzetu plywajacego jest totalna porazka. Kapoki z lat 90, brudne i paski do zapinania nie dzialaja. Wynajelismy lodke na noc i nastepnego dnia pani Nam powiedziala ze powinnismy miec swiatla w nocy (mozesz zapomniec zeby ci powiedzieli przed wynajeciem I tym bardzoej ci NIC takiego nie dadza - tak dbaja o bezpieczenstwo) Czesto dostawalismy 2 rozne wiosla I ciezko jest nimi plywac. Lodki, kajaki I rowery wodne sa w oplakanym stanie - wszystko klejone wiele razy, wystajacy steropian w miejscach klejenia, urwane zaczepy do wiosel, pelno wody w kajakach przy wypozyczeniu. W okolicach sa lepsze wypozyczalnie w rozsadnych cenach I z duzo lepszym sprzetem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres "Tumska Przystań" Restauracja & Hotel?
"Tumska Przystań" Restauracja & Hotel znajduje się przy Tumska 12A, 87-140 Chełmża, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do "Tumska Przystań" Restauracja & Hotel?
Można skontaktować się z "Tumska Przystań" Restauracja & Hotel pod numerem +48 566 754 583
Jak można dotrzeć do "Tumska Przystań" Restauracja & Hotel?
Do "Tumska Przystań" Restauracja & Hotel można dotrzeć, korzystając z poniższego linku