Opinie

  1. Małgosia Szmidt ★★★★★

    Miałam możliwość zorganizowania 50 rocznicy ślubu rodziców. Sala śliczna, przejrzysta,obsługa bardzo miła i pomocna,jedzenie smaczne. Polecam wszystkim.

  2. Mk_x_ski XYZ ★★★★★

    Zorganizowane w restauracji przyjęcie urodzinowe było absolutnie wyjątkowe. Sala zachwyciła wszystkich gości swoim pięknym wystrojem, jedzenie było nie tylko wspaniale podane, ale też przepyszne, a obsługa — przemiła, pomocna i profesjonalna. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Serdecznie polecam to miejsce każdemu, kto szuka idealnej przestrzeni na wyjątkową uroczystość!

  3. Anna Bąkowska ★★★★★

    Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować całemu zespołowi Cykady za przepiękną i smaczną organizację naszego wesela 23 sierpnia 2025. ❤️ Jedzenie jest po prostu wyśmienite i niczego nie zabraknie. Potraw jest bardzo dużo, starczyłoby na 3 dni świętowania. Mąż kocha gotować oraz zna się na gastronomii i był bardzo pozytywnie zaskoczony przygotowaniem potraw. Rosół, flaczki, kaczka pierwsza klasa! Przepyszne ciasta oraz nowoczesny automat do kawy dostępny przez całą uroczystość. Obsługa jest zawsze na miejscu i służy pomocą, wszyscy są mili, mają za sobą wiele różnych uroczystości i wiedzą co robią. Cykada posiada duże zaplecze noclegowe z którego skorzystaliśmy, nocleg dla +/- 50 gości, wszyscy byli zadowoleni. Pokoje są komfortowe, na wyposażeniu czajnik, kawa, herbata, woda, ręczniki, suszarka, kosmetyki. W pokojach są również moskitiery i klimatyzacja. Wiele osób skorzystało z zagospodarowanego terenu wokół budynku na spacery i zabawy z dziećmi. Cieszyliśmy się na możliwość wspólnego śniadania dla naszych gości i nas przed poprawinami. Śniadanie jest różnorodne i każdy znajdzie coś dla siebie. Świeże owoce warzywa, aromatyczne wędliny a nawet tosty z szynką i serem (dobra opcja dla najmłodszych) Jeśli ktoś zastanawia się nad organizacją wesela bądź innej uroczystości to serdecznie polecamy, my z pewnością skorzystamy nieraz z oferty Cykady! Pozdrawiamy Anna & Artur ❤️

  1. Alicja C ★★★★★

    Wypowiem się tylko na temat restauracji, gdyż byliśmy tylko zjeść przejazdem. Zamówiliśmy żurek, sałatkę z kurczakiem oraz łososia. Wszystko było bardzo pyszne. Trafiliśmy tam dosłownie przypadkiem i nie spodziewaliśmy się fajerwerków, jako że na parkingu było pusto i w sumie w restauracji także. Jedzenie podane odpowiednio szybko W zupełności najadła bym się samą sałatka bez żurku. Wszystko świeże i przepyszne. Wróciła bym na pewno kolejny raz. Polecamy!

  2. Joanna Stolarczyk-Witkowska ★★★★★

    W miejscu zrealizowano mi imprezę rodzinną. Miejsce przepięknie usytuowane. Sala duza, przestronna, obsługa bez zarzutów, miła i uczynna. Każdy problem rozwiązany od razu. Jedzenie bardzo smaczne, pięknie podane . Ilosci jedzenia bardzo dobrze dobrane do ilości osób. Wszyscy goście bardzo zadowoleni. Na pewno zrobię tu kolejna imprezę. Super.

  3. Przemka Ciećkowska ★★★★★

    Wyjątkowo zadbane otoczenie hotelu. Mój pokój był czysty, przestronny i z klimatyzacją. Przemiła, pomocna obsługa. W restauracji krótkie menu ale wystarczające, bardzo dobre śniadanie. Polecam ! Jeżeli będę kiedyś w tej okolicy to na pewno skorzystam ponownie.

  1. Karol Podlasiński ★★★★★

    Rewelacyjne dania w restauracji. Smak potraw zapewne rozbudzi zmysły najbardziej wytrawnych koneserów dobrego poczęstunku.

  2. TG Sokół Zgierz ★★★★★

    Jako Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zgierz mieliśmy przyjemność spędzić w tym hotelu 3 dni – i był to czas naprawdę udany! Piękna lokalizacja sprzyjała odpoczynkowi, a każdy posiłek – czy to śniadanie, obiad, czy kolacja – był przepyszny i serwowany w dużych porcjach. Pokoje czyste, przestronne i bardzo wygodne. Cały personel życzliwy i pomocny. Zdecydowanie polecamy to miejsce zarówno na wyjazdy grupowe, jak i rodzinny wypoczynek!

  3. Lukasz Lubinski ★☆☆☆☆

    Własicielu obudź się , twój okręt idzie na DNO !! Wraz z żoną często odwiedzaliśmy cykadę , raz było lepiej raz gorzej (jak w każdej restauracji ). DZISIAJ 1.06.2025r. Pojechaliśmy jak co niedziela na obiad , po złożeniu zamówienia około 12:40 dostaliśmy przystawki około godziny 13.20 (na sali początkowo byliśmy tylko My oraz jeden stolik który kończył konsumpcję ) . Po kolejnych 20 minutach dostaliśmy rosół który był już chłodny. Międzyczasie od zamówienia sala zapełniła się. Wszyscy goście dostali swoje zamówione dania (chodzi o drugie dania ) . Czekaliśmy kolejne 10 minut gdzie kelnerka nawet Nas nie zauważała . Wkoncu puściły nam nerwy i poprosiliśmy o rachunek bo ile można czekać . Podeszliśmy do recepcji zapłacic a druga Pani odburkneła do naszej kelnerki ,,zobacz co z polędwiczką" (bo to zamawialiśmy razy 2 ). Po przyjściu z kuchni mina młodej Pani kelnerki była obrażona i odrazu nerwowo przystąpiła do skasowania nas (Podejrzewam że zamówienie zostało zapinane i nawet nie zaczelo się przygotowywać. ) Po zapłaceniu i nafunfunieniu Pań z obsługi było Ani ME Ani Be Ani przepraszam. Więcej nasza noga tu nie postanie. Róbcie tak dalej a podzielicie losy innych Brodnickich restauracji .

  1. Wiktor Bryl ★★★☆☆

    Czystość w pokojach oceniam wysoko, a śniadania bardzo smaczne. Dania obiadowe również smaczne. Miejsce świetne, bezpłatny parking blisko lasu, ale niestety bardzo dużym minusem jest niezabezpieczone WI-FI oraz ogólny problem z brakiem zasięgu proszę nad tym popracować,ponieważ jest to naprawdę istotna kwestia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Cykada Brodnica - restauracja, sala weselna?

Hotel Cykada Brodnica - restauracja, sala weselna znajduje się przy Jajkowo, 87-313 Brzozie, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Cykada Brodnica - restauracja, sala weselna?

Można skontaktować się z Hotel Cykada Brodnica - restauracja, sala weselna pod numerem +48 661 444 795

Jak można dotrzeć do Hotel Cykada Brodnica - restauracja, sala weselna?

Do Hotel Cykada Brodnica - restauracja, sala weselna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements