Przegląd katalogu
- 33 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 85% Ze zdjęciami
Znaleziono 33 wyników
Przeglądaj hotel w Ciechocinku, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 33 wyników w Ciechocinku, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 14,441 opinii i ocen.
“Byłam na pięć dni i było fantastycznie, bo hotel jest bardzo przestronny i elegancki, a pokoje czyste, zadbane i bardzo komfortowe. Jedzenie było przepyszne i bardzo różnorodne, a takie dwukolorowe ciasto z wiśnią z polewą czekoladową i gnocchi z takim sosem serowym z boczkiem wybitne i chętnie na nie wrócę. Do tego zawsze pomocna i przemiła obsługa, szczególnie Pan na barze, który pomagał mi otworzyć wino. Wielkim atutem jest strefa SPA z cudownie relaksującą grotą solną.”
“Byliśmy ostatniego dnia sierpnia...czysto ,przestronnie,obsługa miła,cisza na korytarzach...łóżko wygodne,łazienka błysk!ale najbardziej zachwycił nas basen ...śniadanie pyszne,.Bardzo nam się podobało,napewno będziemy znajomym polecać ...super...dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie”
“Sylwester 2025/2026 , spędziłam w hotelu Austeria. Bal odbył się w niezwykle miłej atmosferze. Pracownicy uśmiechnięci, chętnie służyli pomocą.Wykazali się ogromnym profesjonalizmem. Jedzenie bardzo dobre. Na pewno tam wrócę. POLECAM! Barbara”
“Bardzo dobra lokalizacja. Wszędzie jest blisko, więc tylko korzystać ze spacerów, aby zobaczyć ciekawe miejsca w Ciechocinku. Świetnie urządzony apartament. Jestem bardzo zadowolony z pobytu.”
“Hotele jest fantastyczny. Byliśmy w dwuosobowym. Czyściutko , super obsługa. Mega klimat plus mega restauracja. Na pewno wrócimy.”
“Opinia dotyczy restauracji. Jeśli chodzi o samą restaurację to dania w niej serwowane uważam za niezwykle smaczne i elegancko podane. Tatar wołowy smakował całkiem dobrze, plus za sporo dodatków. Jeśli chodzi o pierogi ruskie to też wszystko było jak należy, ani nie rozpadały się, a nie nie były zbyt spieczone. Jedyny drobny minus to prędkość podawania posiłków, która była trochę dłuższa niż zwykle ma to miejsce w tego typu restauracjach. Obsługa był dość pomocna i relatywnie miła.”
“Spokojne miejsce położone blisko tężni.”
“Na pewno na duże uznanie zasługuje personel- Panie są bardzo sympatyczne i pomocne we wszystkim. Co do zakwaterowanie to mogę wypowiedzieć się o pok. deluxe - przestronne, natomiast trochę widać tzw ząb czasu i faktycznie to co się pojawiało we wcześniejszych opiniach, czyli można by się przyczepić do sprzątania łazienek, bo w rogach widać pajeczyny. Osobiscie zaskoczył mnie brak półki przy umywalce, co jest lekkim utrudnieniem, bo nie ma gdzie postawić kosmetyczki. Śniadanka smaczne, chociaż pomimo tego, że pobyt był pod koniec maja to bardzo mało warzyw, ale może tak trafiłam. Darmowy parking też jest na duży plus, tym bardziej, że dookoła jest strefa płatnego parkowania. Ogólnie to był bardzo przyjemny pobyt, tak więc polecam.”
“Bardzo ładna restauracja, pizza wyśmienita, obsługa miła. Nie mam do czego się przyczepić, wszystko było super. Trafiliśmy przypadkiem i nie żałujemy, może kiedyś jeszcze podczas pobytu w Ciechocinku znów zawitamy na pyszną pizzę. Naprawdę warto. Polecam.”
“Cudowny pensjonat i miła obsługa. Przyjechaliśmy na 4 noce żeby odpocząć i się zrelaksować. Ciechocinek i pensojant Odyseja to był idealny wybór. Pokój zadbany, duży, z telewizorem, kawą oraz herbata. Szlafroki oraz klapki też na nas czekały. Śniadania w cenie które były pyszne i świeże. Jedzenie w restauracji też bardzo dobre i ze zniżką 10% dla gości hotelu. Skorzystaliśmy również z masażu które sa w ofercie, bardzo przyjemny i Pani bardzo miła. Hotel jest w cichym i spokojnym miejscu, do centrum około 30min spacerkiem ale my podjeżdżaliśmy autem bo ulice średnio oświetlone w mieście. Parking darmowy dla gości, jedyny minus że zdarzyło sie pare razy że musialam iść do recepcji prosić o otwarcie szlabanu. Może jest to spowodowane końcem sezonu i nie jest pilnowane to. Hotel jest elegancki i zadbany. Jeszcze nie raz wrocimy w to miejsce. Dziękujemy za gościnę:)”
“Bardzo przyjemne miejsce,mila obsługa położenie super wszędzie blisko,parking, noclegi z pysznym śniadaniem (mnóstwo różności do wyboru!)Polecam !!”
“Budynek położony w zacisznym miejscu, pokój czysty, dobrze wyposażony, kuchnia dostepna z kawą i herbatą całą dobę.”
“Polecam Wszystkim! Pokoje przestronne i bardzo czyste. Łóżka wygodne, spało się cudownie. Basen solankowy i Pan ratownik ( szkoda, że nie znam imienia) bardzo miły i troskliwy. Śniadania pyszne nie do przejedzenia. Na bank wrócimy .”
“Oferta zgodna z rzeczywistością. Spokój cisza. Na zewnątrz patio może posiedzieć biesiadować odpocząć. Kuchnia dobrze wyposażona.”
“Jesteśmy częstymi gośćmi w hotelu jak i w restauracji. Wszystko od zawsze jest na najwyższym poziomie . W restauracji obsługuje nas często Pani Marta , bardzo miła i sympatyczna osoba, umie doradzić i jest zawsze uśmiechnięta. Pochwały również dla pana kucharza, który przyrządza wspaniałą wołowinę.”
“Parę dni temu wróciliśmy z Sanatorium Zdrowie. Pobyt komercyjny - udał się nam na 102! Wszystko na wysokim poziomie, począwszy od Pań w recepcji, poprzez profesjonalne Panie w rehabilitacji, oraz miłą obsługę w restauracji - kucharz z fantazją, przez co jedzenie było urozmaicone do przesympatycznych Panów z serwisu technicznego:). Miejsce godne polecenia! Ewa I Andrzej.”
“Spędziłem jedną noc w TeoDorka Med & SPA i ogólne wrażenie z pobytu jest pozytywne. Hotel znajduje się w spokojnym miejscu, a do centrum Ciechocinka można dojść miłym spacerem. Pokój był przestronny i z tarasem, co pozwoliło na chwilę relaksu na świeżym powietrzu. Śniadanie bardzo smaczne i dobrze przygotowane — duży plus za różnorodność. Niestety pojawiło się też kilka rzeczy, które można by poprawić. Obsługa na recepcji i w restauracji wydawała się trochę zbyt oficjalna i mogłaby być bardziej otwarta na potrzeby gości. W pokoju zauważyłem również pajęczyny, co świadczy o braku dokładności w sprzątaniu. Mimo tych drobnych minusów uważam, że hotel ma potencjał i warto tu przyjechać dla spokojnego wypoczynku i dobrego jedzenia. Mam nadzieję, że obsługa zwróci większą uwagę na detale, bo wtedy pobyt będzie naprawdę na świetnym poziomie.”
“Polecam Hotel, który położony jest w cichej i spokojnej lokalizacji. Pokoje czyste, zadbane, łóżka bardzo wygodne. Obsługa niezwykle miła i pomocna. Pozdrawiam Panią Justynkę z recepcji, która jest przesympatyczna. Śniadania bardzo dobre, ale najlepszy na świecie jest deser: pączki lodowe!!!”
“Byłam ostatnio w Pałacyku super miejsce, miła obsługa. Na duże uznanie zasługuje również muzyka Jerego Nadolnego który występuje na wieczorkach tanecznych. Już dawno tak dobrze się nie bawiłam.”
“Pobyt w dniach 30.09-2.10 super miejscówka 15 min spacerkiem do centrum.Właścicielka obiektu bardzo miła i pomocna. Wspaniale sniadania. Wracamy na weekend majowy 2023 Pokój cztsciutki i nowocześnie urządzony”
“Cudowne miejsce, do którego przyjeżdżamy systematycznie z Gdańska. Bardzo czysty, przestronny i komfortowy basen. Ciepły basen zewnętrzny. Uwielbiamy sauny, zwłaszcza tą z lampami, działającym antydepresyjne. Na szczególną uwagę zasługuje Słoneczna łąka z lampami. Przemiła obsługa, mało ludzi i przystępne ceny. Dziękujemy za możliwość bycia Państwa gośćmi. Polecamy!!!!!”
“Byliśmy w hotelu przez 2 doby. Od momentu meldunku wszystko przebiegało sprawnie. Na poczatku dostaliśmy mały pokój na poddaszu.Nie było najmniejszego problemu z zamianą na bardziej przestronny i z balkonem.Pokój czysty i dobrze wyposażony jak na 3 gwiazdki. Śniadania oraz obiadokolacje dobre.Nie chodziliśmy głodni. Polecam.”
“Bardzo ładny i czysty obiekt. Obsługa na 5 z plusem”
“Spokojny pensjonat, czyściutko, pokoje choć małe mają balkony, gdzie można zjeść czy posiedzieć . Jest też dobrze wyposażona kuchnia ze stołówką.”
“Jestem zachwycona tym miejscem nie tylko z powodu lokalizacji, ale przede wszystkim z uwagi na przemiłą obsługę i smaczne jedzenie. Miejsce warte polecenia dla każdego. Wszystko w jednym miejscu. Byliśmy na obiedzie, teraz na śniadaniu.”
“Przesympatyczny i pomocny personel holetu. Domki czyste, zadbane i przestrzenne. Idealne na wyjazdy z przyjaciółmi lub rodziną. Lokalizacja spokojna, ulokowany blisko park idealny na spacer. Polecam serdecznie! :)”
“Mieszkanie małe, ale czyste. W pełni wyposażone, w wysokim standardzie. Bezproblemowy kontakt z właścicielami. Polecam”
“Miejsce piękne, Gospodarz wspaniały. Goście czują się jak w domu”