Przegląd katalogu
- 90 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 97% Ze zdjęciami
Znaleziono 90 wyników
Przeglądaj dostawa sushi w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 90 wyników w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 57,619 opinii i ocen.
“Zwykle zamawiamy pizzę z dostawą do domu - jest to najlepsza pizza, którą można zjeść również w późniejszych godzinach wieczornych, z ciekawą ofertą i w dużym rozmiarze oraz w przystępnej cenie. Do zjedzenia w lokalu zachęcił nas newsletter. Pizza była bardzo smaczna jak zawsze, z możliwością zamówienia jednej pizzy w dwóch smakach, dobre piwo lane z syropem. Lokal urządzony bardzo klimatycznie i ciekawie, z przyjemną muzyką umilał wizytę. Sympatyczny personel - obsługiwała nas pani kelnerka Dagmara, która mimo rąk pełnych pracy zadbała o wszystko oraz o świetny kontakt z klientem, dzięki czemu poczuliśmy się jak przy rodzinnym stole. Serdecznie polecam.”
“Smaczne i duże burgery w umiarkowanej cenie. Taką sztuką można się solidnie najeść. Niedługi czas oczekiwania przy zamówieniu na miejscu, z dostawy jeszcze nie korzystałem. Świeże, dobrze dobrane składniki nadają burgerom odpowiedniego charakteru. Polecam odwiedzić to miejsce.”
“Bardzo dobre kanapki, szczególnie polecam na ciemnym pieczywie z ziarnami.”
“Wyśmienite burgery, zawsze świeże i idealnie doprawione! Wopper to prawdziwa legenda, a frytki zawsze chrupiące i gorące. Szybka obsługa i consistently czyste lokale. Apetyczne promocje sprawiają, że zawsze chętnie wracam. Polecam!”
“Smaczne domowe jedzenie. Podane szybko i sprawnie. Obsługa miła i komunikatywna. Czekałam na moje danie dłużej niz pozostała część grupu i w ramach przeprosin dostałam dodatkowy napoj co było dużym zaskoczeniem na plus. #szkolenie #wyjazd #bydgoszcz #obiad”
“Dobry markiet spożywczy,dobrze zaopatrzony w różne artykuły użytku domowego, miła obsługa i atmosfera,”
“Szacun dla wszystkich pracowników robicie naprawdę dobre jedzenie aż chcę się wracać bo zawszę smakuję tak samo . Najważniejsze mięso kurczak to kurczak a nie jak w innych miejscach nie wiesz co tam jest . Warzywa świeże sosy dobre. Serdecznie polecam!”
“Byłem ostatnio w tej knajpie i do dziś nie mogę się ogarnąć, w dalszym ciągu targają mną pozytywne emocje. Po pierwszym seksie szybciej doszedłem do siebie... Ale po kolei, wystrój jak i obsługa oceniam na 4+. Kelnerki kumate, kanapa wygodna, natomiast ja nie przyszedłem tam siedzieć tylko zjeść dobrą pizzę. I to że była dobra to jak nic nie powiedzieć. Po pierwszym kawałku zastanawiałem się czy oni tam czegoś specjalnego nie dodają z pod lady. Ilość endorfin rozsadzała mi głowę. Zamówiłem texasa. Jak się okazało , owa pizza wyszła z raka nie jakiej Klaudii. Szczerze mówiąc nie sądziłem że kobieta może tak dobrze gotować, wizyta w tej restauracji odmieniła nieco moje poglądy. Serdeczne pozdrowienia dla Pani Klaudii, trafiła przez żołądek prosto do mojego serca.”
“Pysznie i niedrogo. Jadłem kurczaka po japońsku na gorącym półmisku i chętnie tu wrócę bo był bardzo smaczny. Polecam”
“Pyszna pizza i miła obsługa. Polecam”
“Czytam negatywne opinie innych i trudno mi się z nimi zgodzić. Próbowałem już większości dań serwowanych z menu i zawsze mi wszystko smakuje. Produkty są wysokiej jakości. Jakość i gramatura produktu w stosunku do ceny moim zdaniem są w porządku. Pizza zawsze chrupie, jest wypieczona w punkt, na cienkim cieście. Każdy naleśnik naładowany jest mnóstwem dodatków, w zależności od rodzaju. Szczególnie mogę polecić z łososiem i sosem koperkowym! Przy odbiorze osobistym warto zbierać pieczątki, które po uzbieraniu wymienia się na jedno darmowe jedzonko. Oczywiście restauracja też dowozi pod wskazany adres. Polecam restaurację TenTentego wszystkim, którzy jeszcze tam nie byli i nie próbowali pysznego jedzonka. Dziewczyny robią naprawdę świetną robotę!”
“Pyszna pizza, bardzo dużo dodatków. Miła obsługa. Serdecznie polecam ❤”
“Pizza bardzo dobra, duża i z odpowiednią ilością dodatków i sera. Polecam w 100% Dostawa o połowę szybsza niż początkowo zakładano, mega plus!”
“Miejsce w którym zawsze dobrze spędzam chwile wolnego czasu w podróży. Polecam”
“Pizza zamówiona w niedzielę przed 22. Przyjechała bardzo szybko. Pierwszy raz zamawialiśmy w tej pizzeri i OLKA okazała się bardzo smaczna!! Zero przypaleń, wszystko tak jak należy. Naprawdę oby tak dalej!!! Dodałabym zdjęcie, ale za szybko zniknęła ;) Polecam.”
“Zamówiłam paczki przez aplikację foodsi, przemiły Pan mi je wydał razem z dokupioną na miejscu zupką, którą super zabezpieczył na wynos. Polecam”
“Mimo wielu miejsc gdzie mozna zjesc kebab, tu jest naprawde smaczna buła. Sosy sa od lat na poziomie, warzywa to warzywa, a nie płynąca surowka, a całość ma swój wlasny smak. Nigdy dlugo nie czekalem, ale pod warunkiem że bylo to na miejscu lub z odbiorem osobistym. Dostawy potrafią się ciągnąć, ale to zmora obecnych czasów, gdzie lokale prawie nie maja wlasnych kierowców. Obcokrajowcom, ktorym kebab jest kulturowo bliższy, tez smakuje :)”
“super!!!! świetna obsługa i pyszne jedzenie”
“Zamawiałem pierwszy raz i jestem zadowolony. Porcje duże nawet bardzo. Jedzenie bardzo dobre ciepłe to najważniejsze rzeczy podczas zamówienia. Było malutkie zamieszanie z zamówieniem ale po telefonie do restauracji wszystko się wyjaśniło, a przy okazji mogę ocenić kontakt z tą restauracją, który jest na piątkę Pani bardzo miła i uprzejma co też jest plusem. Na koniec została dostawa do której też uwag mieć nie mogę. Dlatego moja ocena jest wysoka polecam .”
“Jestem bardzo mile zaskoczony bo dawno nie byłem w tej pizzeri . Ciasto pyszne z chrupiącymi brzegami dobrze wypieczone dodatków oraz składników podstawowych nie brakowało. Wzięliśmy dwie różne pizzy wraz z dodatkami chlebek czosnkowy , łódeczki, bitsy czy srtipsy zawsze mylę to do tego napój. Wszystko szybko i sprawnie na miejscu w ogródku przed pizzerią niestety parking ogolny przed nosem . Jeżeli będę znów w Bydgoszczy w okolicy to z pewnością podjadę raz jeszcze na pizzę.”
“Jemy tam od lat - na miejscu, na wynos, z dowozem. Jedzenie jest świetne. Obsługa miła. Szczególnie polecam pizzę Śliwkowe love - wyjątkowa! Dla smakoszy i tych, co nie boją się eksperymentów kulinarnych. Sos pomidorowy został w niej zamieniony na powidła śliwkowe. Buonissimo! Poza tym można tu zjeść sałatki, kebaby, zapiekanki i zwykłe dania obiadowe. Do wyboru do koloru.”
“Bardzo miła i sprawna obsługa. Jedzonko podane ciepłe, co ostatnio nie jest normą w tej sieci.”
“Zawsze zamawiam kurczaka w sezamie i dla mnie to jest top. Duża porcja, ryż smaczny i niesklejony w papkę, świeża surówka. Ostatnio pokusiłam się o sajgonki i były również smaczne. Polecam”
“Najczęściej zamawiana pizza w rejonie. Ciasto pizzy jest kruche, cienkie. Nie zdarzyło mi się trafić na pizzę z mokrym ciastem. Moimi faworytami są : Margheritta oraz Parma. Czyli klasyka.”
“Biorę na wynos! Plusem jest szybką dostawa, pizzę mam zawsze cieplutką! Jadłam już hawajską, capriciose, z kurczakiem czy peperoni - wszystkie smakowały! Polecam to miejsce!”
“Bardzo dobra pizza, na cienkim cieście, taka jaką lubię. Pizza diabelska naprawdę jest moim faworytem, bardzo dobry sos czosnkowy. Dostawa szybka i przyjemna, a Pan który ją przywiózł uśmiechnięty. Serdecznie polecam.”
“Zamówiony został kebab z wołowiną na grubym i ostrym sosem. O ile ostry sos czeluści piekielnych nie otwierał, to był przynajmniej smaczny. Wołowinka cud, dobór surówek też świetny. Obługa miła oraz szybka. Jak to knajpa w galerii raczej nie ma jak stworzyć klimatu, ale za to dostarcza szybkiego i smacznego jedzenia”